Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iponka

Dieta Adriana Lukoszka -Zapraszam:)

Polecane posty

Gość gssuyb
ja od [poniedzialku zaczne, biore teraz lekarstwa rozne wiec jak juz bede po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Chętnie dołączyłabym do Was bo zaczęłam pić ocet jabłkowy, niestety nie mam książki Lukoszka. Czy mogłabym prosić o przesłanie? mail: kittyb@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam:) książeczka wysłana:) mnie dziś łapie jakiś dół, mam ochote na słodycze,:(, i przez to chodze od rana wściekła:( właśnie gotuję sobie obiad. dziś stanełam niepotrzebnie na wadze;/ od soboty moja waga się nie zmienia ;/ kurde myslalam ze chociaz kg zleci a tu nic;///// moze przez to załapalam doła. poprosze o kopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo za ksiażke - już zabieram się do czytania :) Co do octu to polecam jabłkowy z Rossmana - jesli mozna powiedziec ze ocet dobrze smakuje to mozna tak powiedziec o nim :D jak na ocet to nie jest taki straszny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny dzień mija!!:) nie złamałam się nic a nic- jupi!!! martwie się ze w mojej diecie za dużo ziemniaków:P 3 dni pod rząd jadłam:P hehe moje menu na dziś: śniadanie: kromka ciemnego chleba z tuńczykiem, szklanka kefiru II śniadanie: plaster ananasa 1 jabłko obiad: kalafior, pomidor, ziemniaki podwieczorek: serek wiejski kolacja: jeszcze nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iponka widze ,ze waga Ci leci,a juz 2 tydzien i nic:( ciuchy luzniejsze,rozmawiałam z Panem Adrianem przez telefon i powiedział,ze mam sie nie przejmowac,ze on sie nie wazył,patrzył na ciuchy..wogóle to bardzo miły PAN:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to cudowny człowiek:) ważniejsze są lecące centymetry niż waga:) ja tez już nie staje na wadze piernicze to , bo mnie to tylko demotywuje:( zważe się dopiero 25.09 równo miesiąc od rozpoczecia diety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje planowane menu na dzisiaj: śniadanie: 1 kromka chleba żytniego, plasterek polędwicy sopockiej, szklanka kefiru. II śniadanie: jabłko obiad: 100 g łososia pieczonego w foli, ryż brązowy, surówka z kapusty. podwieczorek: 2 plastry ananasa kolacja: jogurt naturalny :) dzień 13 mojej diety uważam za rozpoczęty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam sobie kochani radzicie? ja własnie jestem przy konsumpcji swojej kolacji:))) a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ze tu jakoś cicho:) ja właśnie jestem po śniadanku:), i siedze sobie na balkonie :) korzystam jeszcze z wmiare ładnej pogody:) a Wam jak idzie? mam nadzieje że trzymacie sie diety?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też proszę...
Witaj gdybyś zechciała przesłać mi książkę będę wdzięczna iwuskadukanka@o2.pl załącznik może mieć do 100 MB wiec powinna się zmieścić.Ja dużo schudłam na diecie Dukana ale jestem już nią zmęczona może zmiana diety będzie dobrym wyjściem. Z góry wielkie dzięki . Pozdrawiam i życzę sukcesów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też proszę...
Hej iponko mogę na Ciebie liczyć czy przepadłaś bez śladu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelly10
Hej, jeśli mozecie to prześlijcie proszę tą książkę, mam dużą motywacjhę, może się uda :) Proszę wyślijcie! jelly10@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???????????????????????haalo!
Czy ktoś się jeszcze dietuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfgffgh
ma ktos ta diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbarta
podbijam temat moze ktos zacznie tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina s
plis wyślijcie mi książkę adriana na ten adres ewelina_suwala@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny książka jest dostępna na chomiku :) zaczynam tę dietę wprowadzać w zycie za tydzień,a moze raczej inaczej nie bede jej stosowac jako diety tylko jako styl nowego,wartosciowszego odżywiania :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doska26
Witam od dzis chcialam zastosowac diete adriana lukoszka ale nie umiem jej znalezc zeby pobrac w pdf. Jest ktos zyczliwy kto by mi ja przeslal na maila. Bradzo dzieki. Niestety musze zrzucic po ciazy az 30 kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, również jeżeli byłoby to możliwe to bardzo chętnie prosiłbym o przesłanie książeczki w formie pdf. Podaje adres: apavel@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Bardzo proszę o przesłanie książki na mój e-mail justynakycia822o2.pl Będę wdzięczna i podzielę się z moimi rezultatami. Mam do zrzucenia 30 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doska26
Witam jestem na diecie lukoszka 17 dzien i mam na minusie 3,5 kg tak ze powoli spada sadelko. Mój cel to utrata 30kg nadbagazu po ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mozesz napisac cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tej diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również proszę o przesłanie tej książki abi1984@o2.pl. Będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×