Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NÓŻ

Kobieta idelana, uwaga bo zakochacie się w niej, ja się zakochałem.

Polecane posty

Gość fer we ew3
To jestem ulamkiem procenta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trok
wygląda jak tania dziwka szosowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trok-Jak byś mi to powiedział w twarz, to ty byś wyglądał jak nieboszczyk jebany polaczku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missthetrain
znowu kretyn BSA wypisuje swoje madrosci :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"j**any polaczku" khy khy I to mówi "słowiański patryjota" oburzający sikę na to że polskie kobiety zadają się z ciapsami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eald_Syhter-Jestem w połowie Słowianiniem a w połowie Germaninem, Słowianie to Aryjczycy, wiec dlatego nie lubię ja Słowianie łączą się z o obcą rasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wracając do tematu: laska fajna i utalentowana, tylko po co zachwycać się BMW, kiedy stać cię na trabanta. Nad tym pomyśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aryjczycy to stricte narody z grupy satem. Czyli głównie narody indoirański, a słowianie, jako potomkowie scytów i sarmatów są pochodną narodów irańskich. Natomiast Celtowie, Germanie i Italikowie to grupa kentum, a ci są bardziej oddaleni od aryjskiego pnia . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eald_Syhter-Nie potrzebuję samochodu, nieważne czy BMW czy Trabant, auto jest mi zbędne w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba po raz pierwszy zgodzę się z Nożem - fajna dziewczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 4
Noz - Ale ona ma ciemne oczy , dalej Ci sie podoba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eald_Syhter-Czemu nie powiesz tego Antropologom? Nie powiesz im tego, bo by cię wyśmiali i zniszczyli, ja mam wiedze z nauki i dlatego ci mówię że rdzenna ludność Europy to Aryjczycy,tak udowodnili naukowcy, tak więc mówi nauka, nie mam zamiaru podważać nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To analogia. Zmierzałem do tego, że z kobietami jest podobnie z samohodami. Lepszy czasem jest "wróbel w garści". Reasumując chyba lepiej dla ciebie gdybyś zainteresował się sąsadką zamiast ślinić do aski z YT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna Amelia & -Oczy ma Aryjskie, trzeba być ślepy, żeby nie widzieć jej Aryjskich oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja np. przed chwilą byłem w parku. Widziałem jak dziewczyna siedzi na ławce i czyta gazeta. Myślałem żeby ją zagadać, ale się spieszyłem. Ale na pewno bym lepiej postąpił niż zakochując się w dziewczynie z YT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eald_Syhter-Na kilometr rozpoznam Aryjkę, poznam ją po zapachu, ruchu, i każdej części ciała, wiec mówię ci że ona jest w 100% Aryjką. Trzeba dużo czytać i obserwować, aby być w tym dobrym, mnie to interesowało i się w tej tematyce kształciłem, wiec możesz być pewnien że ona jest z rasy Aryjskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 4
Eald_Syhter - Ladna byla ta dziewczyna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dość ładna. Ściągnęła buty i siedziała po turecku, czytała jakieś szare czasopismo. Miała dość okrągłą twarz i bardzo jasne włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eald_Syhter http://pl.wikipedia.org/wiki/Ariowie Masz jak ciul napisane że "IndioEuropejskich", czyli że kiedyś Ariowie zamieszkiwali Indie ale przeszli do Europy, czy naprawdę potrzebujesz specjalistycznego wykształcenia aby to zrozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Ariowie nie zamieszkiwali Indii. Ariowie zamieszkiwali okolice kaukazu. Część przeszła do Indii, część do Europy, a inna część(Tocharowie) do Chin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efjhkgbhjad
w złym srodow. się obracasz. moje koleżanki również są ładne i mają pasje nie machają nożami, ale -trenują karate -trenują capoeire -tanczą salse -żeglują -nurkują -grają na różnych instrumentach -rysują i to na prawdę dobrze -trenują wspinaczkę sportową -tańczą w zespołach ludowych -biorą udział w rajdach rowerowych; faceci przy nich wymiękają znudził mnie twoj film do granic możliwości, cały czas machała mieczem. dobrze, że ma chociaż cycki:P nie znam babki, która nie miałaby zainteresowań. jak się bardziej z nimi pogada, to coś czytały, albo chodzą na jakiś fitness, albo chociażby świetnie gotują albo hodują rośliny... nie wiem też czym się różnią przerysowane blondynki czytające pudelka od facetów interesujących się biernie sportem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinoi
krew u ludzi tak jest wymieszana, ze nie wiadomo do końca kto jest kto, a zresztą jakie to ma znaczenie? kobieta jak kobieta, poświęciła ileś lat życia na machanie mieczykiem to umie, ale żeby bzika na jej punkcie dostawać? podkład muzyczny i odpowiednie stroje tworzą nastrój, to wszystko. no, ale jak ktoś jest podatny na medialną manipulację to imponują mu obrazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eald_Syhter-Wiedziałem że cię na tym złapie, otóż ludzie którzy przybyli z indi lub też z Afryki(wersje naukowe są różne) to połączyli się z rdzenną ludnością Europy, czyli z Neandertalczykiem, tak powstała rasa Aryjska, nauka sądziła że Neandertalczyk wymarł, ale okaząło się że on żyje w Aryjczykach, to takie połączenie inteligenta z wojownikiem i dlatego rasa Aryjska umiała podbić cały świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×