Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość barrejjkii

aborcja, gdybyscie mogly wybraz prosze o rade!

Polecane posty

Gość bajjerkiiii
Tylko jak bym po 9 miesiacach zalozyla topik, ze nie mam dziecku co dac do jedzenia, to by mi napisali, ze glupia baba zmachala sobie dziecko i nie ma na jego utrzymanie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabieg lepszy... jesteś pod opieką lekarza, mniejsze ryzyko powikłań :). Trzymaj się, dasz sobie z tym radę! Mam koleżankę, która przez to przeszła, po zabiegu kiepski nastrój (hormony), ale tak naprawdę to później tylko ulga. A farmakologiczna powinna być i tak pod kontrolą lekarza, jeśli masz możliwośc zrobić to zabiegowo, to raczej na to się decyduj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko jak bym po 9 miesiacach zalozyla topik, ze nie mam dziecku co dac do jedzenia, to by mi napisali, ze glupia baba zmachala sobie dziecko i nie ma na jego utrzymanie dlatego trzeba zajebać ten płód, żeby mieć poszanowanie u kafeterian :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno.. choć pewnie to wiesz.. bajjerkii, nie przejmuj się tymi gadaczmi, broniącymi "życie" :) Ty już żyjesz, i masz obowiązek zrobić wszystko aby przeżyć zycie godnie i nie spieprzyć go nikomu np, rodząc go i oddając do przepełnionego domu dizecka, lub wychowując nie mając na to pieniędzy. Będzie dobrze:), ważne, że masz wyjście z sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obrończyni zycia
Ale nie pisaliby tego Ci sami ludzie , uwierz mi. Masz jakieś wartosci ? Jesli masz to podejmij decyzję, tak naprawde wiesz co masz zrobić, tylko się zagłuszasz argumentami. Przestan mysleć o sobie. Jak urodzisz nie będziesz żałowała. Wierze ,ze tego nie zrobisz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np Waśniewska ma swoją godność nie będzie się pieprzyć z opieką więc jebs dzieckiem z kocyka :classic_cool: tak tak wiem że płód to nie dziecko, możecie mnie teraz wyzwać od najgorszych ja se idę stąd już bo swoje napisałam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zabijaj swojego dziecka
proszę cię nie będziesz umiała z tym żyć skazujesz siebie na wieczne cierpienie, a tę niewinną istotę na straszną śmierć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://polki.pl/work/privateimages/formats/E/31344.jpg jak konik morski trochę autorko :O to jest jakieś za duże nie wiedziałam że 5 msc to tak późno nie rób tego to ma jakiś pre-kręgosłup :O nawiasem mówiąc wygląda obrzydliwie ale to tylko moja opinia :O i nie ma tu nic do rzeczy myślałam że to będzie jeszcze nieuformowane :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapewniam cię,że
07.09.2012] 18:35 [zgłoś do usunięcia] nie zabijaj swojego dziecka proszę cię nie będziesz umiała z tym żyć skazujesz siebie na wieczne cierpienie, a tę niewinną istotę na straszną śmierć Pierdolisz jak potłuczona ,ja umiem z tym życ w ogóle o tym nie mysle,nie cierpie z tego powodu i dziecko tez nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajjerkiiii
nie robia na mnie wrazenia te zdjecia. decyzje juz podjelam i nic jej nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapewniam cię,że
18:39 [zgłoś do usunięcia] whedif http://polki.pl/work/privateimages/formats/E/ 31344.jpg jak konik morski trochę autorko to jest jakieś za duże nie wiedziałam że 5 msc to tak późno nie rób tego to ma jakiś pre-kręgosłup nawiasem mówiąc wygląda obrzydliwie ale to tylko moja opinia i nie ma tu nic do rzeczy myślałam że to będzie jeszcze nieuformowane Idż idź jak nie potrafisz czytać,że to piaty tydzień a nie miesiąc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ym... whe coś tam, nie wiem czy zauważyłaś, ale ona napisała 5 tyg. Bardzo mało państw dopuszcza aborcję później niż w 9 tyg... na tym etapie, to to coś nie ma jeszcze nawet za bardzo układu nerwowego, więc powiedzmy sobie szczerze, nie odczuje ingerencji w swoej "istnienie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapewniam cię,że
18:41 [zgłoś do usunięcia] bajjerkiiii nie robia na mnie wrazenia te zdjecia. decyzje juz podjelam i nic jej nie zmieni. i słusznie ,same święte się odezwały a jak przyjdzie co do czego to pełno topiców ratunku jestem w ciązy .Jak ja nie nawidzę takich popaprańców co to nie umieją czyjejs decyzji przyjąc do wiadomości i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja nie nawidzę takich popaprańców co to nie umieją czyjejs decyzji przyjąc do wiadomości i koniec. np norweski rząd nie umiał przyjąć decyzji breivika i go zamknęli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli to nie jest zadne prowo
Jesteś tępym osłem, żeby znów dawać kolesiowi szansę, który już raz ciebie zawiódł. Wasze dziecko ma w dupie, bo nawet na nie nie płaci, chciało ci się seksu i jemu też to nazywasz drugą szansą? Jedynie wyjście to takie , uródź dziecko i daj mu na wychowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możecie jeszcze wkleić zdjęcia płodów po aborcji. Każdy kto miał biologie widział usg kobiety w ciąży. Autorka pewnie też bo ma już dziecko. I jak już napisała decyzje podjeła. Ale można sie jeszcze nad nią poznęcać bo nudno dzisiaj na kafe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja tego nie wkleiłam dlatego tylko z ciekawości XD ja też nie wiedziałam jak to wygląda XD o nieeeeeeee znowu źle zrozumieliście moje intencje i będą za mną pomarańczki latały z wyzwiskami ja nie próbuję do niczego przekonać autorki bo raz że już do niej pisałam a dwa że to nielegalne (nie mieście się w 3 warunkach na jakie się wszyscy zgodzili) XD ale że kafe jest jakie jest to nie będę się oburzać że siedzą tu potencjalni przestępcy bo może to prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A że dziecko bd miało życie zj**ane to trudno :/ też mam życie zjebane w jakimś tam stopniu i nie pękam. z każdej sytuacji da się wyjść :) jeśli się żyje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowa piosenka 24
Zastanów się jeszcze, proszę, może znajdzie się wyjście inne niż aborcja...życzę Ci dużo siły i o by znalazło się to inne wyjście, żeby los się do Was uśmiechnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapewniam cię,że
18:53 [zgłoś do usunięcia] whedif Jak ja nie nawidzę takich popaprańców co to nie umieją czyjejs decyzji przyjąc do wiadomości i koniec. np norweski rząd nie umiał przyjąć decyzji breivika i go zamknęli Brevik popełnil mord nazwijmy go zbiorowy, ludzi, nie embriona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerzqreqzrze
ja bym wybrala lekarza ,a to dlatego ze bezpieczniej i masz jeszcze sporo czasu na usuniecie, tu gdzie mieszkam do 12 tygodnia mozna, a w innych krajach jak Holandia nawet wiecej moesz byc w ciazy, tabletki wez ze soba w razie czego, a do jakiego kraju jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brevik popełnil mord nazwijmy go zbiorowy, ludzi, nie embriona . zapytaj się go czy uważa ich za ludzi, moim zdaniem zbyt nimi gardzi żeby uważać ich za pełnoprawnych ludzi. musiał tak myśleć, skoro ich wytukł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whedif- też mam życie troche zjebane tak jak pewnie każdy na kafe. I co ciekawe żyje tylko dlatego, że ojciec nie miał kasy żeby dać matce na zabieg. Ale zawsze miałam w domu co zjeść, jestem zdrowa i mam rodziców. Ale jeśli dziecko ma żyć w biedzie (Autorka pisze, że już ledwo wiąże koniec z końcem), cierpieć z powodu choroby albo być w domu dziecka to moż dla niego też lepszym wyjściem jest aborcja... Dopuki nie ma świadomości co sie z nim dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli to nie prowo
Powinna mu oddac dziecko, zeby wiecej nie zamoczyl jak nie ma kasy i powinien byc przestroga dla innych facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapewniam cię,że
19:14 [zgłoś do usunięcia] whedif Brevik popełnil mord nazwijmy go zbiorowy, ludzi, nie embriona . zapytaj się go czy uważa ich za ludzi, moim zdaniem zbyt nimi gardzi żeby uważać ich za pełnoprawnych ludzi. musiał tak myśleć, skoro ich wytukł Czy to jest temat o Breviku czy o to autorka pytała ,może Ty zapytaj hę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladowy Paluszek - ale to jest Twoja obiektywna opinia czy sierociniec jest gorszy od chlającego rodzica, schizofrenii czy krzywego ryja co chcesz idealnych i zawsze szczęśliwych ludzi tylko? :O poza tym tu nie jest problem biedengo dzieciątka które lepiej zabić bo będzie nieszczęsliwe tylko kwestia niezaradności życiowej autorki przez którą ktoś ma się nie narodzić i nie cieszyć życiem mimo problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×