Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lukrecja rampa

zespół za 3400. drogo?

Polecane posty

Gość nie wiem jak to zorganizować
no rozumie....ale nadal nie wiem co zrobić:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiem
no mi sie wydaje troche drogo.....jesli masz jeszcze czas to sie rozejrzyj moze akurat cos znajdziesz.....jakie wojewodztwo?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak to zorganizować
dolny śląsk. a moze polecicie kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiem
no nie to wojewodztwo.....ja niestety nie pomoge......ale moze na necie poszukaj????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak to zorganizować
no już szukałam, przekopałam cały net i z tej całej masy wysupłałam ich....opinie mają świetne...ale ta cena...nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czajnik-zapytajnik
a wiesz w ogole kto będzie twoim mężem czy też jeszcze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak to zorganizować
spadaj. nie sil się na dowcip bo Ci nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spinasaldo
tobie to wesele coś nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja miałam przyjaciółkę
A ja byłam na weselu na którym grał zespół chyba czteroosobowy. Młodzi zapłacili ponad piec tysięcy. Zespół robił półgodzinne przerwy na każdym daniu bez muzyki podkładu po prostu cisza. Grali beznadziejnie fałszowali. Upili się. Matka młodej musiała pilnować ich żeby nie upili się do zgonu. Porażka. A u mojego brata na weselu był zespół chyba też czteroosobowy plus kamerzysta i zapłacili ok trzy tysiące. Zespół grał super na żywo. A potem pół wsi go na swoje wesela zamawiajo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie drogo, ponieważ ja za dwa dni zabawy zapłaciłam ponad 5000tysięcy złotych, teraz dobre zespoły się cenią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak to zorganizować
no niby się cenią, ale to naprawde nie mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basista56
Videokramaż. Jestem pewny ze nie odrózniasz grania na żywo, ani grania na keyboardzie, nie mówiac juz o różnicy podkładów z Mp3 z midi, badz aranżów tworzonych przez siebie,to sa róznice o których nie masz pojęcia chłopczyku, wiec sie nie wypowiadaj! Po twojej wypowiedzi w moich oczach jestes zerem muzycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość videokramaz
Oczywiście, że nie znam się na muzyce od strony warsztatowej, przecież pisałem wyraźnie, że jestem videowcem. Nie potrafię tworzyć muzyki i tego nie robię, w przeciwieństwie do wielu czarodziejów, którzy nie potrafią, a na weselach "tworzą". Jeśli kapela weselna gra Queen muzycznie IDENTYCZNIE z oryginałem to jest to kant, o czym basisto musisz pewnie wiedzieć (a może ty zagrasz identycznie? Nawet sam Queen na koncercie nie zagra tak samo), a jeśli do tego jeszcze twierdzą, że grają 100% na żywo to już jest mega bezczelność. Niestety większość ludzi tego nie łapie i potem biją brawo oooo ale zajebiście zagrali - i o tym tu mowa, a nie o tym, że sobie dogrywasz bas z klawisza i się cieszysz, że masz 100% na żywo pełne intrumentarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po weselu.
Najważniejszy jest wokal, dobór repertuaru i umiejetnosc rozkręcania gosci co równa się dobrej zabawie i to sie liczy, o oryginałach nikt tu nie mówi bo po co? Oryginał można sobie puścić w radio. W sumie tak podpatruje tematy to najwięcej krytyki mają nieudacznicy co sami w życiu nic nie potrafią. Nawet jak ktos dogrywa to potrafi to robić bo własnie swoje partie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość videokramaz
Oczywiście, że nikt nie mówi i oryginałach, no chyba, że weselna kapela to już zakrawa na śmieszność. Masz racje, że o to właśnie chodzi i dlatego czasem dobry DJ świetnie rozkręci imprezę i bawią się wszyscy, starzy i młodzi, a czasem żywa orkiestra położy wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra cena
Witam.My mamy zespół 3 osobowy 3300 za 1 dzien a za dwa dni biarą 4500 malpopolska okolice Chrzanowa Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek kartofli
tanio,a nawet bardzo tanio,teraz zespół bierze przynajmniej 4,500 ,chyba że masz kapelę weselną a nie normalny zespół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anija21 Wcale nie drogo, ponieważ ja za dwa dni zabawy zapłaciłam ponad 5000tysięcy złotych, teraz dobre zespoły się cenią. Cholera, 5000 000 zł za zespól to rzeczywiście duzo.A mogę spytać z jakiego herbu jestes?No bo płacąc 5 mln zł za zespól to na pewno hrabianką jesteś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3700 zł, za trzy osoby na wesele i poprawiny (różne składy) Kaszuby, a zespół... potrzaskało nas trochę, ale jest na tyle zajebisty, że termin ślubu dobraliśmy pod kalendarz tego zespołu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dobra cena
dobra cena a co to za zespół nie Top Dance przypadkiem? Też jestem z okolic Chrzanowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak to zorganizować
ale prosze mieć na uwadze, że ja biorę ślub poza sezonem, więc cena też jest inna niz w sezonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela.pola26
Ja za swoj zapłaciłam 27o00 i nie zamieniłabym na inny , z tego wesela juz sa dwie pary chetne. Takze cena nie zawsze idzie z jjakoscią Ostatnnio bawiłam sie przy dj ponoc znanym- beznadzieja i lipa, ggości zamiast bawić tylko usypiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek kartofli
za zespół 27 ,000 ,chyba was pogięło całkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela.pola26
Sorry, Za 2700 jakiś chochlik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra cena
do hej dobra cena tak to TOP DANCE z Pogorzyce-Chrzanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djraff
Szukacie Państwo DJ Wodzireja na wesele na rok 2013 zapraszam na moje strony WWW.DJRAFF.PL oraz Bloga na którym znajdują się najświeższe informacje na WWW.DJWESELE.BLOGSPOT.COM Pozdrawiam DJRAFF....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tani zespół weselny
wesele za 1700 !!!!!! - tani zespół muzyczny z Dolnego Śląska - zapraszamy na stronę: http://www.zespolmuzyczny-rytm.pl i do kontaktu mailowego: rytm_info@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2900zł zespół 5-osobowy (ale nie grający na pełnej gamie instrumentalnej) 1 dzień + marsze. jeszcze są niedrodzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×