Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PnannienkazezOkienka

Trzeba być niewychowanym burakiem żeby

Polecane posty

Gość ghghghg
Paziu, to nie jest logika, że ktoś nie kuma pewnych skrótów myślowych, ale cóż są tacy ludzie o prostych umysłach, którzy biorą wszystko dosłownie, nie potrafią sprawnie operować językiem i np nie rozumieją ironii i wszelkich bardziej subtelnych komunikatów językowych. bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram całkowicie
powyższą wypowiedź!Wszystko na temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała2803
ja tez nie lubie dzieci na weselu z powodow takich jak wiele dziewczyn tu pisze. Tak samo nie lubie nastolatkow do 18 wlacznie bo niestety z doswiadczenia wiem ze zwlaszcza dziewczyny to takie dla ktorych wesele to okazja zeby sie wypindrzyc, pokazac i " wyrywac ciacha ". wsrod kuzynow. Taka jest moja opinia, nie trzeba sie z nia zgadzac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegające dzieci
Ile nowych opinii :) Odpisuje wiec z opóźnieniem kilkugodzinnym do pewnych osób. VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV Krótko pisząc. Ktoś odmawia mnie - ja odmawiam komuś. Jest akcja i jest reakcja. "wątpię, aby ktoś o zdrowych zmysłach chciał mieć taką chrzestną " Nie cisnę się do tego by być chrzestną czy świadkową jeśli o to pytasz. Dla mnie to tylko oszczędność pieniędzy bo jako świadek w kopertę trzeba dać te 500 zł od osoby, idąc za chrzestną też 500 to minimum i do tego chrzest, prezenty pod choinkę, komunia, 18, wesele. To jest ok 8 tys oszczędności jak nie więcej także nie myśl że ubolewam nad tym jakby ktos nie chciał mnie :) Nawet bym się cieszyła. Mam już 2 chrześników i już mi wystarczy. VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV do dhsssdgssus "rozsmieszylaś mnie- a kto by prosił na chrzestną taką oziębłą nieznoszącą dzieci sucz, która na widok kazdego osobnika poniżej 16 roku zycia dostaje spazmów obrzydzenia.." - Przynajmniej nie klnę. A Ty co sobą reprezentujesz. Może jako matka chrzestna nauczyłabyś chrześniaka to znaczy słowo sucz i zamiast ciocia mówiłoby tak do Ciebie. Przepraszam ale żeby zwracać uwagę komuś na to jakim jest to najpierw popatrz kim ty jesteś i jak się wyrażasz i jaki przykład dajesz. Jak już napisałam nie cisnę się by być chrzestną. VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV "Widać "biegające dzieci" nie jest zbyt sympatyczna, skoro ludzie muszą szukać wymówek, aby nie zjawić się na jej weselu. Wychodzi na to, ze dla gości wesele to jakis przykry obowiązek. " - Jeszcze nie zaczęłam prosić więc nie wiem czy goście będą wymyślać jakieś wymówki czy nie. Po prostu uważam że dla kogoś wymówką w moim przypadku może być niezaproszenie dzieci. Według mnie to nie jest poważny powód. Poważne powody to np śmierć, wypadek, poważna choroba itd. Czytałam że goście nie chcą przybyć na wesele bo nie mają zapewnionego autobusu i dlatego piszę że niektóre powody są bez sensu. VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paziu
Od dużej litery i pauza po interpunkcji, do szkoły dzieciory internetowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem:( (((((((((((((((
co wam te dzieci tak przeszkadzają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paziu
O nie, wręcz przeciwnie, nigdzie się nie wybieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to sobie siedź
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchajcie ludzie....
nie wszyscy kochają dzieci,więc w pełni rozumiem,że niektórzy ludzie ich nie trawią:o Nie każdy człowiek musi przepadać za dziećmi...to tak jakby od każdego wymagać aby np. lubił czekoladę lub każdy lubił koty:o Niektórzy lubią dzieci,a inni NIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×