Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ślubniczka2013

Ślubne odchudzanie, czyli - 40 kg mniej do lipca 2013

Polecane posty

Rozwiążę Wasze problemy nieskutecznego odżywiania . Skoro wiosna w tym roku zaskoczyła Was to i Wy zaskoczcie wiosnę, -> Schudnijcie ZDROWO I TRWALE do lata ! Kontakt: Wyzwanie_na_odch udzanie@wp.pl lub pod nr telefonu 505 964 635 Czekm na tych którym znudziły się męczące diety i frustracja przy kolejnym efekcie jojo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co liczyć na magiczne tabletki, ani wydawać majątku na porady dietetyka.. który ustali Ci dodatkowo chorernie drogą dietę. Przy odchudzaniu potrzebna jest motywacja i bardzo pozytywne nastawienie :) Trzeba mniej i zdrowo jeść no i oczywiście ruszać się przy każdej możliwej okazji :) jakschudlam50kg.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racje, nie istnieje środek cud odchudzający, ale istnieją środki wspomagające odchudzanie i do tego bezpieczne. ze skutecznych rzeczy poczytajcie sobie o nopalinie, nie ma tam chemii, działa i pomaga się odchudzić, na stronie jest też kilka ciekawych porad dla odchudzających się. odchudzanie trzeba zorganizować mądrze, a nie wierzyć w cuda niewidy. www.naturalnarewolucja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do lipca zostało mało czasu ? udało Ci się schudnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do lipca zostało mało czasu ? udało Ci się schudnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_23l.
hej :) dołączam się do watku, ja wychodze za maz w sierpniu za rok, i do tego czasu chcę schudnąc ok 36 kg :) nie robie tego tylko ze wzgledu na slub, ale dla samej siebie, od lat zmagam sie z nadwaga, ps. jest tu ktos jeszcze? zaglada ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusiaczek138
Ja tu zaglądam tez mam przed sobą dużo do zrzucenia , w kupie siła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba mysz
Razem z mężem dziś zaczęłam kolejną turę metodą Simonsa. Trudno podjąć decyzję żeby zacząć, ale jak waga spada to jest to doświadczenie euforyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba mysz
Szukam kogoś kto stosował tą dietę, żeby wymienić się przepisami - kiepsko u mnie z pomysłami jak przygotować posiłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapsuła
Hej dziewczyny ja też się do was przyłączam ale ja mam dużżżżooo więcej do zrzucenia niż tutaj piszecie bo dopadła mnie tarczyna i mam PCO czyli wszystko co wiąże sie z otyłością. Mam już dosyć pogardliwych i przerażonych wzroków na sobie teraz wzięłam się ostro za siebie mimo moich "schorzeń " Odchudzam się od tygodnia i na razie schudłam 2 kg jak dla mnie nieźle bo nie ma co za szybko lecieć. Ale chodzę raz w tyg na zumbe-aerobik, raz w tyg na aqua aerogik i ze 2-3 dni na basen na co najmniej 2 godz no i dieta MŻ :) Mam nadzieję że nadal będę utrzymywała taki wynik napiszcie dziewczyny jak Wam już idzie ile schudłyście może zmotywuje mnie to jeszcze więcej. Ślubniczka nie odzywasz się pewnie teraz masz masę na głowie ale jestem ciekawa czy ci się udało osiągnąć zamierzony cel! Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście! Lepiej wolniej i na dłużej niż szybko z efektem jojo w pakiecie ;) Zdrowa dieta i ruch to gwarancja sukcesu nie tylko podczas odchudzania ale i na całe życie. Polecam najbardziej zdroworozsądkową, zbilansowaną, przyjemną etc. dietę, jaką jest dieta niskoglikemiczna. W połączeniu z przyjmowaniem zalecanego przez dr Budwig oleju lnianego to najzdrowszy z możliwych sposób odżywiania. Zachęcam do wejścia na stronę www.nazdrowiesposob.com, gdzie znajdziecie wiele informacji na temat zdrowego stylu życia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietetyczka fit
Pomagam w odchudzaniu. Napisz do mnie z czym masz największy problem e-studio.lotos@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozienka
Witam, mam wielką nadwagę i chcę schudnąć na ślub, ale nie mój tylko mojej córki. Ona ma 24 lata i pierścionek zaręczynowy na palcu, a ja nie chcę przynieść jej wstydu na weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozienka
Witam cie Rudzielcu, może razem schudniemy te 40 kg ? będzie raźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka 11
Witam Ja zakupiłam sobie LAXINAT aptece i jestem lżejsza o 5kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ennis253
Witam dziewczyny, najlepszą dieta jest samozaparcie,nie ma nic trudniejszego. Rozumie was wszystkie. Miałam kiedyś 40 kg nadwagi. Schudłam z 89 kg przy wzroście 161 cm na 45 kg. w rok. Na odchudzanie trzeba być gotowym psychicznie to podstawa. Nie polecam żadnych tabletek bo to bzdura,prowadza tylko do efektu jojo,zwłaszcza jak ktoś ma tendencje do tycia. W reklamach wszystkie czynia cuda a o efektach ubocznych nie mówi nikt. Dzisiaj widziałam zielona kawe jako cud odchudzajacy,BZDURA,fakt może pomaga w diecie, jest naturalna,ale jak bedziesz sie objadac i siedziec kawka nic nie da. Druga rzecz to jej cena. Możecie ją kupic w sklepach 4 razy taniej niż reklamują przez e-maila lub na stronach internetowych. Trzeba tylko poszukac. Jezeli chodzi o inne sumplementy w tabletkach BZDURA. Na poczatek polecam skurczyc żołądek,przez pierwszy tydzien, jest to bardzo trudne na poczatku bo trzeba wytrwać. Jedzenie do minimum. Polecam zjeśc tylko o 18:00 coś chudego i mało. A cały dzien oszukiwać żołądek np. kawa lub wodą albo chudym soczkiem. Pic to podstawa. W dzień jest łatwiej. A o 18:00 bo najgłodniejsi jesteśmy wieczorem. 18:00 to przyzwoita godzina i tak tydzień. Potem juz apetyt jest mniejszy. Potem wprowadz pomału chude posiłki tylko wtedy kiedy burczy w brzuchu. Nie martwcie się nie umrzecie z tego powodu a na zdrowie wam to wyjdzie. Jeżeli bedzie wam sie kręcić w głowie to normalne bo organizm potrzebuje węglowodanów,tłuszczy i musi sie przyzwyczaić do braku. Oczywiście nie zapomnijcie o cwiczeniach, nie mówie o mordowaniu sie ale tyle na ile jestescie w stanie.Wiecej polecam dziewczyną które maja mało rozciągliwą skórę. Teraz wam napisze czego nie jeść: - wszystkich fastfoodów -bananów -ziemniaków zero -słodyczy w jakiejkolwiek postaci -majonezu -popcornu -chleba, (polecam razowy chlep lub pieczywo chrupkie) -zero soli (zamiast soli sos tao,tao sojowy,zastąpi sól) -mięso ( tylko kurczak bez tłuszczu,lub ryby) - makarony -sosy Polecam: -pić, kawe lub herbate z cukrem,lepiej posłodzić niż zjeśc ciastka czy kg cukierków-dla tych co lubia słodkie -ocet jabłkowy 2x w tygodniu rozpuścić 2 łyżeczki w szklance wody mineralnej i wypic,jest nieszkodliwy. Zabraniam octu spirytusowego zwykłego jest trujący prowadzi do białaczki. -Kawe tylko sypaną prawdziwą,jest 1000 razy zdrowsza niz rozpuszczalna. -zielona cherbata czy czerwona warto pic ale bez cukru -maślanka, jest super przy diecie -owoce i warzywa to podstawa bo dostarczaja nam witamin - woda mineralna,jak jej nie lubisz to picie jej rozłóż na raty, po trochu ale pić. - jak czujesz zapachy i widzisz pyszne tłuste i niezdrowe jedzenie, masz ochote je pochłonac. Nie rób tego, mózg musi ci w tym pomóc,wyobraz sobie wszystko to co cie najbardziej brzydzi na tym jedzeniu, albo wyjdz na spacer. Psychika jest odpowiedzialna za wszysko. Jeżeli juz sie objadłaś, nie poddawaj sie odrób to przez nastepne dni,ale nastepnym razem postaraj sie sobie odmówić. Jak bedziesz juz miała swoja wymarzoną sylwetke, możesz jeść wszystko ale z umiarem by trzymać wage. Np. nie pochłon czałej pizzy ale kawałek, cukierków czy ciastek nie pół kg ale z 3. i w dzien. A raz w miesiącu możesz sobie robić dzień objadania. W SZYSTKIEGO CO LUBISZ. Pamietaj jeden dzień w miesiącu. Może mnie skrytykujecie ale wiem co mówie, nie ma cudów. Jak byłam otyła ciągle Zle sie czułam,CHOROWAŁAM NA nadcisnienie,wzdęcia,opała chodziłam,nic mi sie nie chciało. A POTEM JAK SCHUDŁAM WYNIKI IDEALNE. Pamietajcie reklami i różne reklamowane diety to naciąganie ludzi na kase. Przy tabletkach musisz miec diete i cwiczyc, to wiadomo schudniesz nawet ich nie biorąc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Ja mam 168 i ważę 88.w ciągu ostatnich 2 tyg odstawiłam pieczywo,wszystkie słodycze,napoje gazowane,smażone i duszone mięso.Postanowiłam jeść więcej owoców,warzyw ,tylko chudą wędlinę i chude mięso gotowane a waga... nawet nie drgnęła w dół. Jestem trochę zniechęcona ale jeszcze się nie poddaję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjjsaw
da si schudnąc, trzeba po prostu mniej jeść, wiem że to trudne ale innego sposobu nie ma. Można próbować takich rzeczy jak - http://drslym.pl/ podobno pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martkos
Podziwiam. Ja straciłam 14 kg w 3 miesiące i to już było dla mnie niesamowitym wynikiem, a to o czym piszesz... Ale trzeba mieć samozaparcie... Dla mnie mój wynik to największy sukces odchudzania, dużo zawdzięczam tabletkom foreverslim, ale najważniejsze, że w końcu po latach wróciłam do takiej wagi, jaką powinnam mieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamarylik
ennis253 - bzdura. To dlaczego pomimo ćwiczeń i diety nie chudłam co? Tabletki przede wszystkim pozwoliły mi łatwiej zmienić styl życia, trwale go zmienić. I nie gadaj bzdur, że można bez nich. Ja 6 lat próbowałam schudnąć. Żadna bzdura dieta kilkutygodniowa nie da efektu, 100% efektu jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie trwale schudłam dzięki łykaniu suplementu diety.Wcześniej każda dieta kończyła się efektem jo-jo.Ja akurat stosowałam Foreverslim skończyłam go brać siedem miesięcy temu żaden kilogram do teraz nie wrócił,chociaż od czasu do czasu pozwalam sobie na małe co nie co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi pomogł catering dietetyczny, 4 miesiace przed ślubem zaczełam intensywne odchudzanie i schudlam nawet troche wiecej, niż zamierzałam (czyli 10 kg zamiast 8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UUU nieźle! ale to pewnie kosztowna sprawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko tak naprawde zalezy od firmy cateringowej. Wiadomo, ze są droższe, ja postawiłam na taką średnią – czyli nie najtańszą, bo takiej bym chyba nie zaufała w kwestii jedzenia. A tak to miałam 5 posiłków dziennie od Salmixu i wcale ogromnej kasy na to nie wydałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbędne kilogramy należy zrzucać stopniowo. Jeśli szybko schudniemy, grozi nam efekt jo-jo. Dodatkowo proponuję wspomagać się tabletkami ograniczającym łaknienie, ja stosowałam Afrikan Mango: http://nplink.net/btkjP7vM . Suplement jak dla mnie bez zarzutów. Polecam, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OPOLKA
Mam 27 lata i moim celem było schudnąć 20kg. Początkowo nie wierzyłam, że się uda, ale eksperymentowałam. Brałam różne środki, spalacze tłuszczu itp. Po niektórych pojawiały mi się krosty na twarzy i dziwny trądzik. W końcu przeczytałam artykuł o Odchudzanie i zaczęłam stosować Afrikan Mango: http://nplink.net/btkjP7vM Przy wadze 87 kg. Po 3 miesiącach moja waga spadła do 67 kg. Zamówienia zawsze docierały na czas, a tutaj liczy się systematyczność. Obsługa klienta - profesjonalizm. Z własnego doświadczenia szczerze polecam Odchudzanie wszystkim znajomym i rodzinie. Mogę przyznać, że te tabletki Afrikan Mango są wielkie! Paaa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×