Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mama, to ja

II ciąża. Po jakim czasie od I?

Polecane posty

Gość Znam kobietę, która
ma między dziećmi różnicę wieku 10 miesięcy i 26 dni...., czyli bardzo szybko. U mnie było umiarkowanie. Od porodu do kolejnej ciąży minęło u mnie 3 lata. Między dziećmi różnica wieku niespełna 4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucyk pony
Ja jestem dokladnie rok po porodzie. Powoli zaczynam myslec o 2 dziecku. Sama nie wiem czy zaczac starac sie za kilka miesiecy czy czekac dluzej 2-3 lata. Obawiam sie jak dam rade z 2 dzieci, nie chciałabym tez zaniedbac w zaden spsób mojego synka, a przeciez bede musiala dzielic swoj czas dla 2. No i jeszcze kwestia kariery zawodowej. Mam metlik w glowie straszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
między moimi synami jest 6 lat różnicy-z perspektywy czasu...trochę dużo jak na razie jest OK,ale młodszy ma dopiero 4 m-ce...zobaczymy co będzie później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, pracy jest podwójnie. Ja tak od siebie, to rok, jest jeszcze za wcześnie. Ale za to po jakimś czasie pierwsze dziecko będzie miało się z kim bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwi---------
u mnie roznica jest 15 mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaszlam w ciaze jak corka miala 3 lata i 2 miesiace. Urodze na ok 6 tyg przed 4 ur corki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaszłam w ciążę ok miesiac przed 2 urodzinami synka (testowałam w jego urodziny). niestety ta ciążę poroniłam. w kolejną, szczęśliwie donoszoną zaszłam jak syn miał 2 lata i 5 mies. rodziłam jak miał 3lata i 3mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooska
u mnie jest roznica 10 lat i fajnie tak jest syn miał prawie 11 lat jak doszła nam mała córeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×