Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ludzki przedmiot

Śmiała teza. Achtung! Śmiem twierdzić, że każdy mężczyzna

Polecane posty

Gość Prosiak z bebechem
głupie to to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja mama haruje bo taki byl przez lata obraz polskiej rodziny czesto do dzis powielany. Ona uwaza,ze powinna,ze tak jest i nie rozumie ani nie widzi tego,ze sama kopie pod soba dolek. Sama z siebie robi w oczach faceta,kucharke,sprzataczke,kure domowa. Nie biorac pod uwage tego,ze facet tez chce sobie popatrzec,ponapalac sie,tylko na co na babciny fartuch czy moze walek w rece? O ile do starszych ludzi to nie dociera i byc moze nawet tak wola o tyle My powinnismy miec szersze pole widzenia i to rozumiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko muszę schudnąć 250 kilo i poluzować odbyt. A najlepiej by było jakbym sobie chuuja doszyła. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecony przedwczorajszy, aha czyli oprócz usługiwania w kuchni powinna też robić to samo w sypialni bo pan i władca tego wymaga, bo jak nie to pójdzie na dziwki? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosiak z bebechem
Ja nie moge, ale ta Vera jest ordynarna!! Po co ty to robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v ,sbv,wsmvs
Powiem tak byłam w 2 związkach poważnych 10 lat i 3 lata, w obu tych związkach faceci mnie zdradzili. Ja nie zdradziłam żadnego nigdy. Mówię serio, więc moge powiedzieć z ręką na sercu, że to faceci zdradzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze,ze nie zrozumialas o co chodzi!!! Nie masz uslugiwac ani On Tobie macie zyc wspolnie, partnersko,tylko taki zwiazek moim skromnym zdaniem ma szanse i tylko taka pare nazwe zwiazkiem. W parach gdzie jedno wykorzystuje drugie dochodzi do zdrad i czesto rozpadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zróbmy składkę na lekarza
Jeszcze tylko muszę schudnąć 250 kilo i poluzować odbyt. A najlepiej by było jakbym sobie chuuja doszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipciak__
tak, bo to przeważnie kobieta 100 razy przemyśli i da se spokój. niektórym nawet przez myśl nie przejdzie. babka jak pokocha to nieba przychyli, a faceci to już inna bajka. oni są wodzeni za swojego kutasa zapachem z każdego pieca chlebowego :D takie stworzonka podążające za swoją różdżką. i to ich żałosne tłumaczenie - bo to z ewolucyjnego pkt. widzenia :) to 2/3 kobiet powinno w takim razie kopnąć swoich w dupę i brać się za samych wypasionych, mega przystojnych/zdrowych/bogatych dżebaków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark, kiedy będziesz trzymała w ustach mój nowy nabytek ja będę Ci recytowała wiersze Herberta. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź się naucz dla mnie czegoś Brodskiego. Proszę:) Nie pożałujesz, moje usta potrafią najlepsze fellatio na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o Brodskiego to potrafię tylko "Piosenkę o Bośni". :( Ale to słaby tekst pod OZP. Niebieska - no jacha. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to będziesz miała wydepilowane i staniesz się pretendentką do tytułu ukochanej Ludzkiego. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po chuja babie
chooj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sztuczny członek też się liczy? Nie chce niczego sobie doszywać, boję się operacji. Może kiedyś zdecyduję się na botoks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdxghdhhhd
jak wchodzilam w ten temat wiedzialam o czym bedzie ale mialam nadzieje ze jednak moze cos nowego ale sie pomylilam :O znowu 1000 temat o tej jebanej zdradzie. Az juz nie mam siły o tym pisać chociaż znowu możnaby sie zbulwersować na autora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą, skoro w seks szopach można nabyć protezy penisów do przypinania na ciele kobiety, to w ramach równouprawnienia powinny być także sztuczne waginy z możliwością przytwierdzenia do ciała mężczyzny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,
Nie wszyscy faceci zdradzają,bo - ludzie są różni -mają różne związki -są tacy którzy cenią szczerość -są tacy dla których seks to nie tylko fizjologia -są tacy którzy sie nie wiązą jesli chcą ruchać bez zobowiązań. Kobiety które myślą że wszyscy zdradzają myślą tak bo miały w życiu pecha trafić na skurwieli,zostały skrzywdzone i sie uprzedziły do całej reszty. Faceci którzy myślą że wszyscy zdradzają to najczęsciej ci którzy zdradzają,to taki mechanizm żeby upsrawiedliwić swoje zachowanie,samemu sobie wmówić że tak ma być,to całkowicie normalne i naturalne w żadnym stopniu złe skoro inni też to robią. Jak widać choćby na przykładzie Klastera111 faceci wierni oburzają się na takie swierdzenia i nie przyklaskują takim jak ludzki przedmiot (który zdaje sie prowokować). Osobiście nie trawie ludzi dla których seks to tylko fizjologia a jednocześnie jest na 1 miejscu przed miłością honorem i przyzwoitością.Nawet nie wiem czy jest sens im tłumaczyć "Dlaczego tak się wszyscy pieklą o tą zdradę? Przecież od czasu do czasu jak się będzie uprawiać seks z inną osobą, to nic nie ujmuje ukochanej? " bo osoba dla której seks nie wiąże sie z intymnością bliskością i nie jest wyrażeniem miłości do ukochanej osoby nie zorzumie tej dla której zdrada to właśnie złamanie tej intymności upokorzenie i zaprzeczenie miłości. Zawiedzenie zaufania,nie ważne czy codziennie czy "od czasu do czasu" bo tego w ogóle być nie powinno jeśli ludzie sobie coś przysięgali! Ja po prostu nie mogłabym być z kimś takim....totalnie sprzeczne spojrzenie na życie i miłość,a przecież chcemy sie związać z kimś do nas podobnym.Dlatego zdrada bardzo by mi ujęła,bo okazałoby sie że straciłam czas na kogoś kto nie był tego wart. Bo bolałoby mnie że mu nie wystarczam,że nie szanuje mnie,że za nic ma intymność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×