Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ludzki przedmiot

Śmiała teza. Achtung! Śmiem twierdzić, że każdy mężczyzna

Polecane posty

Gość ludzki przedmiot

prędzej czy później zdradzi. Fizycznie, albo mentalnie. Monotonia całokształtu życia motywuje działania. Chodzi mi o mężczyzn dla których seks jest podstawą w związku. O kobietach nie wypowiadam się, ale wydaje mi się, że również do tej płci można by to odnieść? Jak myślisz?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PPpomaranczowy
kazdy/kazda kto bedzie mial okazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
No tak. Wiadomo. Jeśli tylko okazja się nadarzy.:( v34 no właśnie tą zdradą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie śmiała teza, tylko stwierdzenie faktu. każdy facet zdradza, szuka okazji do niej i je wykorzystuje jeśli się takie zdarzą. sprawdzone i potwierdzone, nie polecam dawać sie wykorzystywać na tzw "związek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Ja pierniczę, to chyba normalne/naturalne w takim razie jeżeli każdy. Więc o co tyle halo? A jak z kobietami jest? Chyba też zdradzają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co w tym normalnego? "związek" to patologia, sprytny spsób faceta żeby sobie poruchać. z moich obserwacji wynika, że kobiety też zdradzają, ale o wiele, wiele rzadziej i najczęściej wtedy gdy same podejrzewają faceta o nieczyste zagrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocfler
Ja nie zdradziłem ale mam powód wiec to zrobię,gdyby nie to nigdy bym nie zdradził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Normalne, że ma się ochotę czasami na inną tzipkę, smak, zapach. Spore zróżnicowanie w naturze, więc jest w czym wybierać. I też mi się wydaje, że związek to patologia. Kobiety rzadziej zdradzają, bo się boją.?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Kocfler, jak już pisaliśmy, powodów jest wiele.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Cześć Przedwczorajszy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest normalne, że się zdradza. całe szczęście, że mi już przeszła wiara w samców i nie wierzę już w wasze podłe zagrania polecony przedwczorajszy - a coś nie tak w tym, że nie daję się okłamywać i wyruchać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Teraz to nie rozumiem Ciebie, Ja pierniczę.:( Najpierw napisałaś, że każdy facet zdradza. Teraz, że jest to nienormalne? Logiczne, że jeżeli nie zdradza, to nienormalny. ? Bo ja już nie rozumiem kurcze.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomine juz to ze z Twoich slow wynika,ze nie dawno cos Ci sie rozlecialo przez zdrade stad ta zolc! Ale teza,ze "związek" to patologia, sprytny spsób faceta żeby sobie poruchać jest delikatnie mowiac nietrafiona :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam na myśli, że każdy facet zdradza, a tak nie powinno być bo przecież faceci to niby ludzie, a nie bezmyślne zwierzęta. dlatego powinno się po nich oczekiwać ludzkiego zachowania. szkoda, ze to niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecony przedwczorajszy już dwa razy w życiu byłam głupia i dawałam się wodzić za nos i wiesz co? nigdy wiecej, teraz najwyżej się wami bawię i zostawiam. a czemu moja tez jest nietrafiona? podaj choć jeden logiczny argument bo ja widzę, że to po prostu ściema i sposób na wykorzystywanie kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Ja pierniczę, jesteś nienormalna z tego wynika.:D Żartuję. Ale przecież zwierzęta też myślą.:( A poza tym czy się zdradza czy się...zdradza, to niewiele ma wspólnego z myśleniem, czy nie?:( Przecież od czasu do czasu jak się będzie uprawiać seks z inną osobą, to nic nie ujmuje ukochanej? Dlaczego tak się wszyscy pieklą o tą zdradę?💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YXXXY, aha, czyli to jednak portal dla naiwnych kobiet dajacych się oszukiwać? ludzki przedmiot, chyba faktycznie jesteś przedmiotem, najprawdopodobniej brudną ścierą :o zwierzętami kieruje instynkt, faceci są tak denni że myślą, ale kutasem. z takim "myśleniem" to idź sobie do burdelu, dziwki będą miec gdzieś że lubisz zdradzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdradzanie, to oszukiwanie. Najlepiej jest wprost zaproponować partnerce wspólny seks z drugą kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo plytko myslisz ---ja piernicze--- otoz moim zdanien zwiazek to nieco wiecej niz ruchanie aczkolwiek dla mnie wazne. Przeciez to wspolne zycie,wspolne decyzje,wzloty, upadki, i milosc.Ruchanie tez ale to jedna z rzeczy ktorą "uzywamy" najmniej. Skoro Ty masz tak skrajne opinie to znaczy,ze trafialas na zlych ludzi ale to moze oznaczac,ze z Toba tez nie jest wszystko w porzadku bo zle dobierasz partnerow,instynkt samozachowawczy szwankuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecony przedwczorajszy, płytko to myślałam kiedyś :o z obserwacji widzę, że te "wspólne życie" polega na tym, że kobieta gotuje, pierze i spełnia zachcianki swojego faceta, a ten kombinuje jak ja zdradzić :o wszyscy samcy są beznadziejni, nie poznałam nigdy żadnego szczerego i uczciwego, a żyję w normalnym środowisku. instynkt samozachowawczy powrócił bo już nie daję się zbajerować na tzw związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to na chooj gotujesz,pierzesz,sprzatasz tym samym przyzwyczajajac faceta do wygody? A potem lamenty,ze nic nie robi! Co ma robic jak przez rok,dwa,piec wszystko pod nos podstawiasz a jak Ci sie znudzi to afere robisz. Ja nie chce Cie przekonac,ze faceci nie zdradzaja tylko pokazac Ci,ze zwiazki w ktorych tkwilas sa dalekie od normalnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piernicze...najwyrazniej lał Ciebie facet....a teraz jesteś "samowystarczalna" i Nas wszystkich masz gdzieś...nie rezygnuj i nie przekreślaj Nas....co będzie jak się wszyscy obrazimy na dziewczyny ??? Uważaj mamy sprawne ręce i nie tylko do bicia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecony przedwczorajszy - ja tego nigdy nie robiłam, ale widzę jak moja mama, koleżanki harują bez sensu i tak są oszukiwane. ja nie skakałam wobec facetów a i tak miałam tylko same nieprzyjemności. wniosek? nie plątać się w żadne związki bo to bez sensu. YXXXY - lał? myślisz, ze takiemu jednemu nie oddałam? no tak, jak by żadna już nie dawała dupy to byście gwałcili. mam rację, jesteście gorzej niż zwierzęta Klaster111 - ja też sobie współczuję głupoty, ale takie doświadczenia były chyba potrzebne żebym sobie wybiła głupoty z głowy. no tak, po co masz lecieć na bok skoro aktualne ruchadło jeszcze ci się nie znudziło, nie zbrzydło i chętnie daje dupy? pewnie jeszcze sprząta i gotuje, po prostu full serwis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj ucięłam sobie kawałek palca (ostrym w chooy nożem z IKEA) i paznokcia (niewydepilowanego). Ciekawe czy mój płytki facet (bo wszyscy są płytcy :classic_cool:) zdradzi mnie z powodu braku kawałka kciuka. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×