Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izkafiordigrzyska

Mam dosc malzenstwa i wspolnego zycia...

Polecane posty

Gość izkafiordigrzyska
kultura mnie nie obowiazuje- dlaczego na kazdym topiku jakas szmata sie wredna musi trafic???? wracaj do szkoly dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaMania
ma prawo tak zareagowac... nie dziwę się. a kiedyś go docenisz jak zostaniesz sama na starość..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkafiordigrzyska
kraczatka-niech kazdy sadzi wedlug siebie dobrze? przyczepilas sie tej zdrady i krecisz, krecisz. Bylo minelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez wpisowego
poza tym w kazdym wiazku jest tak ze pocztaek jest piekny a pozniej????......no wlasnie to co pozniej jest zalezy od nas...mamy uwierzyc ze ta rutyna przyszla z dnia na dzien i dotyczy twojego meza a ty swistasz pomyslami i realizujesz swoje szalone plany zwiazane z mezem..my kobiety czesto duzo oczekujemy od facetow nic nie dajac w zamian lub sie do tego nie przykladajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agoraaa,,, ...,,,
Sama nie wiem czy go kocham. Jak zaczynalo byc zle probowalam to naprawic caly czas a on nic sie nie staral wiec ja tez przestalam. O zdradzie nie bylo nawet mowy bo nie chce go oszukiwac. Ale czuje ze przestaje go kochac. Kiedy go nie ma nie odczuwam jego braku a kiedy jest... To jest i tyle. Moze sie jeszcze ulozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaMania
dla dobra dzieci się rozwiedźcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikiniw99
no ja zdradzilam meza z 4 facetami a teraz mam od roku juz stalegokochanka o jednym tylko wie bo bylo mi go zal i mu powiedzialam ale wybaczyl i teraz o niczym nie wie. z mezem nie uprawiam seksu czesto, raz na miesiac i nie daje mi to przyjemnosci, to tylko dla niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkafiordigrzyska
agora-tego Ci zycze!!! a wiec- my jestesmy przyjaciolmi - mowimy sobie wszystko ale w naszej relacji przeraza mnie jego przewidywalnosc!!!! zabija caly moj entuzjazm ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj mąż spowszedniał
jak na niego dzisiaj patrze to mysle, że do siebie nie pasujemy on zdziadzial, zapuścil brzuch, nie dba o siebie, jest nudny ja jestem świetną laską, jeszcze przed 30dziestką, nie mam dzieci, kazdy facet sie za mna ogląda, wszyscy koledzy mu zazdroszczą, czasami nienawidzę go za to, że na mnie nie zasługuje nie wiem czy go kocham, chyba gdybym go nie kochała już dawno bym go zostawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraczatka
Autorko, owszem, może "kultura" zbyt ostro Cię potraktowała, ale oceń sama, jak niejeden oceniłby kobietę, co zdradziła 2 razy męża, on o tym nic nie wie i żyje z nim dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraczatka
O nie autorko, to nie jest tak - było , minęło. Jeśli tak to traktujesz, tym bardziej źle to o Tobie świadczy. To ogromne świństwo w stronę męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaMania
kultura...- ma rację bo robisz źle i na pewno nie jesteś przyjaciółką swojego męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj chyba nie doceniasz tego co
masz autorko! Rozumiem kryzys po 10 latach, ale pomyśl o tym tak, znaleźć faceta jakiego opisujesz nie jest łatwo, większość to dziady co nic nie robią w domu, chleją piwsko z kolegami albo zdradzają z kim popadnie. To że facet daje przewidywalne prezenty, to jest duperela nie warta zachodu, zrozumiałbyś jakbyś trafiła na takiego dziada właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraczatka
Ja rozumiem, że facet może się znudzić, że to uczucie wygasa, że nic do niego nie czujesz, ale jeśli tak się dzieje, to albo zostawiasz męża i szukasz innego, albo starasz się odbudować małżeństwo, a nie latasz na boki i zdradzasz.Nie można myśleć dolną częścią ciała, tylko górną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj mąż spowszedniał
bzdury piszecie, jak dla mnie nic nadzwyczajnego nie ma w tym, ze facet cos robi w domu i nie przychodzi do domu pijany dzien w dzien, o rany, to normalne tak jak norlane jest chciec czegos wiecej a nie zycia z dnia na dzien, w nudnym zwiazku bez emocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkafiordigrzyska
oj chyba nie doceniasz tego co - chyba masz racje, dzieki moj mąż spowszedniał - czuje podobnie troche z tym, ze my mamy corke i moj maz stara sie o siebie dbac, jednak 11 lat roznicy robi swoje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkafiordigrzyska
moj mąż spowszedniał - no wlasnie ja czuje podobnie, tylko moze apetyt na zycie i ambicje mam wieksze? zawsze bylam temperamentna i energiczna osoba w przeciwienstwie do mego meza......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaMania
to weźcie rozwód jedna z drugą.. po co unieszczęśliwiać wszystkich dookoła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj mąż spowszedniał
no wlasnie, apetyt na zycie, mnie nigdy nie wystarczalo takie zycie, ze po prostu jest dobrze, nie ma zdrad, nie ma alkoholu, z glodu nie umieramy, wiec sie trzeba cieszyc to dla mnie za malo, potrzebuje emocji, wrazen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamciuchna
Autorko, jestem w stanie Cię zrozumieć, że potrzebujesz czegoś więcej w życiu, niespodzianek, adrenaliny itp itd. Nie jesteś zakochana w mężu bo on zadbał o to, żebyś go była pewna. Pociaga Cię pogoń za króliczkiem, a Twój króliczek sam się do Ciebie łasi. Ok, rozumiem. Ale popatrz na to inaczej - rozstaniesz się z mężem, poszalejesz z innymi facetami, dla których będziesz zabawką, bo nie tak łatwo znaleźć odpowiedzialnego faceta, który jednocześnie będzie spełniał Twoje wymagania i będzie chciał zaakceptować Twoje dziecko i zobowiązania które masz wobec córki. Ty sobie będziesz żyć na spontanie, ale do czasu, bo tak ZAWSZE jest,po prostu. W tym czasie Twój były mąż znajdzie sobie partnerkę, którą będzie nosił na rękach, dla której będzie dobry,kochający i wyrozumiały. Ciebie wtedy chuj za przeproszeniem strzeli bo po paru szaleństwach zatęsknisz za spokojną,przewidywalną codziennością. Wiesz dlaczego tak uważam? Bo gdybyś była z natury spontaniczną, szaloną, szukającą przygód kobietą nie byłabyś z tym spokojnym facetem. Nie zastanawiałabyś się wtedy czy warto zostawić męża, po prostu byś to zrobiła. Ty masz po prostu za dobrze, a głupie baby jak mają za dobrze to im się we łbach przewraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamciuchna
A gdybyś faktycznie była temperamentną i energiczną osobą, potrafiłabyś rozruszać faceta, z którym jesteś 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkafiordigrzyska
mamciuchna - nie znasz mnie wiec nie wyzywaj od glupich-dziekuje. Poza tym, zaskocze cie - otoz jestem tylko i wylacznie z moim mezem poniewaz przed dzieckiem byl: spontanicznym, rzadnym zycia i emocji, energicznym, ciekawym facetem bywajacym spontanicznym co kilka dni! wiec tak, zaczelam byc z moim idealem, po 10 latach zostal mi facet z energia podobna do energi mego dziadka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkafiordigrzyska
rozruszac???? ja mam dosc "rozruszywania"go...albo ja musze wziasc sprawy w swoje rece albo bedziemy siedziec na kanapie i ogladac m jak milosc- to jego propozycja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaMania
kochasz go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj chyba nie doceniasz tego co
a nie można szaleć razem z dopowiednią dawka adrenaliny? my jesteśmy razem 13lat, mamy 2 dzieci... jasne że czasem się ma dość jest kryzys - w końcu jesteśmy tylko ludźmi, ale z adrenalina to akurat nigdy nie było problemu ... ... np jeździmy na wyprawy do takich mało europejskich krajów typu Albania - adrenalina jak cholera jaszcze się nam tam uto zabrało - to już w ogóle, byłą spora dawka ;) A co to jest miłość- na pewno nie zakochanie, miłość to jest jak powiedział Mały Książe "patrzenie razem w tym samym kierunku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eszme84
No nie mogę, uśmiałam się jak zaczełam czytać. To, że po 10 latach nie jest tak samo jak na poczatku - to chyba każdy wie (no może nie każdy). Normalne ze kazda z nas chciałaby czuć to samo co na poczatku zwiazku tzw. "motyle w brzychu" ale rozwalać rodzinę tylko dlatego że brakuje tego podniecenia i fascynacji sobą z poczatków to dla mnie egoizm. Tym bardziej że "widziały gały co brały" i teraz wg mnie to juz pretensje mozna mieć tylko do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj mąż spowszedniał
nie do konca widzialy galy co brały moj mąż ma obecnie dokładnie tę sama kobietę, ktorą miał przed slubem a ja niestety mam juz innego faceta niz tego, którego sobie wybrałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz za dobrze i przewraca Ci się w glowie a jaka to miłość dawanie dupy byle komu to obrzydzenie i brak szacunku dla siebie .Życie to nie zabawa ale odpowiedzialność ,jaki Ty dasz przykład córce ,pomyśl ,a kolejny partner nie zastąpi dziecku ojca.Polak mądry po szkodzie i Ty musisz dostać od życia to dopiero dowiesz się co straciłaś.Możesz rozwijać się jakieś hobby a a Ty kiedy kupiłaś dla męża bez okazji prezent ,zaskoczyłaś go miłym wieczorem ,o miłość i związek trzeba dbać,jeśli on jest mało aktywny to może Ty się wykaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkafiordigrzyska
moj maz spowszednial - kurde no-jakbym czytala o sobie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkafiordigrzyska
zuzanna153- niestety ale ja sie ciegle wykazuje i zaskakuje go prezentami, kolacjami wypadami itp a on...sie zgadza i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×