Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość @malpka@ __

Najgorszy fryzjer,kosmetyczka w LONDYNIE!!!! wasze opinie.

Polecane posty

Gość pat1997
moj kolega poszedl do INSPIRATION Z LEYTON zeby strzec sobie wosy i zmienic ich kolor ale okazao sie ze nie ma tam fryzjerki dla panow i musiala byc kobeta ktora sie nim zajela ale tak wogole to byl kosz\mar dla niego poewaz spedolila mu fryz czyli strzeszenie bylo nie rowne i zly kolor farby byl dobrany a tak wogole to musial zaplosis £ 19 za blad fryzjerki ktora nie miala doswaczenie i okazalo sie ze jak mial awanrure to manager kazal mu zaplacinc £23 za nowy fryz a dla mnie to szok i chore ze taki salon ma p*****nch pracownikow a klijenci nazekaja na nich i salon a potem k***a placza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatiMarecka
Akurat znam tą kosmetyczkę długo już i mam bardzo pozytywne zdanie na temat P. Barbary, faktycznie teraz na Wembley przyjmuje w gabinecie prywatnym na swoim. Od 5 lat chodzę do niej na zabiegi laserowe, i nie tylko widze bardzo ładne efekty za każdym razem, ale niemalże zawsze jakąs poradę, czy bezpłatne próbki kosmetyków dostaje. Ja uważam że pani Basi zdecydowanie zależy na każdym kliencie, na każdym problemie, kto był to wie, dlatego troche dziwia mnie poprzednie komentarze, nawet czasami się trudno do niej dodzwonić bo tylu klientów się o nią pyta.Ja też poleciłam ja kilku znajomym, nawet mój facet na laser się powoli przekonuje :) hehe . Laser robiłam na tradzik, naczynka, ujedrnianie i włosy na brodzie i jestem bardzo zadowolona. Natomiast tu chcialam napisac ze miałam też sytuacje że młoda dziewczyna, bodajże Agata przyjmowała kiedyś na Tooting i wyszłam z oparzeniami z jej gabinetu i tu bym chciała ostrzec przed kosmetyczkami bez certfikatów laserowych, ja chciałam żeby było tanio no i się nie udało :( Akurat P. basia mi wtedy skóre odratowała. także polecam z całego serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha reklama P.Basi , nie wierze ze ktos o niej cos dobrego napisze oprocz jej samej, Ona jest znana juz w calym Londynie I kazdy wie ze do niej sie nie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie ciesze ze powstalo takie forum bo wiele razy kiepskie fryzjerki spieprzyly mi wlosy a wlasnie szukalam dobrej I niedrogiej a moje wlosy eksperymentow juz nnie wytrzymaja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Solarium Wam potrzebne, Wy pustaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm a pomyslalyscie kiedys tepe szmaty zeby isc do angielskiego fryzjera/kosmetyczki? :D pewnie nie, bo wlasnie takie tepe z was szmaty i pewnie nawet ryja nie umiecie otworzyc i powiedziec czegokolwiek po angielsku :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe z czego opłacają sobie tego fryzjera czy kosmetyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwieksze dziadostwo mozna spotkac w polskiej firmie Skin Like Silk. Wlascicielka jest zakomplekiona, bez skrupulow i zasad. Sama nie zna sie na tym co robi. Oszukuja na jakosci zabiegów, pracuja na ipl podajac ze to laser... nie dbaja o higiene podczas zabiegów, nie uzywaja nawe sterylizatora do mikrodermobrazji. Pracujace tam dziewczyny nie maja zielonego pojecia co robia isa tez wykorzystywane- maja placona najnizsza stawke dlatego, ze glownie robia Groupon, uwazajcie na nich i nie kupujcie ofert Gropuon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, Przykro mi,ze macie takie kiepskie doswiadczenia. Jestem fryzjerka, ale nie pracuje w polskim salonie. Tam, gdzie jestem szanujemy klientow,bo to dzieki nim mamy prace. Ciesze sie jak mam klientki z Polski. Sa one rzadkoscia,bo przewazaja angielki i anglicy, ale jak juz sie zjawi Polka, to w wiekszosci sa to bardzo fajne babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Ja u Pani Basi robilam makijaz pernamentny brwi i bardzo zaluje.Mial sie trzymac od roku do pieciu lat a wyblakł juz po 7 miesiacach :-(. nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Czy ktos korzystal moze z uslug kosmetyczki p. Wioli oklice Eastcote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Witam. Ja także wykonałam makijaż permanentny brwi u tej kobiety! Do dziś zaluje; wciąż nie mogę dojść do moich poprzednich brwi z przed w lat... tak to ta pani z Hanwell teraz mieszka na Wembley. Podaje email jeśli ktoś chciałby zobaczyć koszmarny szpecacy efekt!! Aniama1980@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co wam tępe strzały po tych zabiegach, i tak was robaki na cmentarzu zjedzą :D liczy sie charakter a tego sobie nie kupicie wieśniary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko ale tu wiocha :( Dziekuje Bogu, ze bedac zagranica nie spotkałam na swojej drodze takich typiar jak wy. SZOK!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy naprawde nie macie zajecia, pozdrowionak dla Baby.... popieram jej wypowiedz. Czlowiek szuka w necie jakiegos fruzjera w okolicy i wpada na takie bzdury i obrabianie innym gitary, jak ta tam ....kobito kogo obchodza jakies brudne gary...masz problem z kims to zalatw to w 4 oczy a nie smarujesz po internecie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×