Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 22222222222222222222222225

Mam 25 lat i czuje sie staro

Polecane posty

Gość 22222222222222222222222225

nie mam faceta, dziecka, przyjaciol, znajomych tez nie..tylko dwie ''kolezanki'', mam jedynie dobrą prace, gdyby nie ona bym siedziala calymi dniami w domu ogladala durne seriale i ryczala do poduszki... zycie nastolatki bylo takie piekne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhsjkhf
a ja mam 26 ,za pare miesiecy bedzie 27 i tez sobie ostatnio uswiadamiam ze blizej mi do 30 niz 20 ;/ dzieci tez nie mam , faceta tak ale to chyba nie ten jedyny , coz zrobic..takie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbhg
ja mam prawie 30 lat i nie czuje sie staro wrecz odwrotnie dopiero bym zaczał sie bawic tylko problem w tym ze nie mam dziewczyny a z kumplami to juz nie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziestoparolatka.
dziewczyny, nie martwcie się, po trzydziestce Wam przejdzie. Ja też mając 25 lat uważałam, że już po moim życiu, już więcej nic mnie nie spotka. minęło 10 lat, wiele w życiu się wydarzyło. Czuję się młoda, piękna i kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lazy girl
ja tez mam 25 lat i czuje sie najlepiej do tej pory.nie chcialabym miec mniej.dopiero teraz czuje ze wszystko moge ze zycie jest cudowne .juz sie ma cokolwiek a jescze sie jest bardzo mlodym i ma sie tyyle energii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upma upma pi pi pi
ja mam 27 i nigdy w życiu tylu facetów za mną nie latało co teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qweeerrrg
ja mam 28 nie mam męża dzieci i nie czuje sie jeszcze staro, moze bym sie czula jakbym miala rodzine ale tak to nie widze wlasciwie zadnej roznicy miedzy mną teraz a 5 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajmij się czymś ciekawym...rozwijaj swoje pasje, póki jesteś młoda ,niezależna i możesz sobie na to pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×