Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kozaczek2029

Salon w stylu safari czy rustykalnym ??

Polecane posty

Gość Nadieżda
Ja też lubię jak jest dużo miejsca :) Aha, ja bardzo nie lubię masywnych mebl, za duzych. Wolę nieco skromniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie salon, jadalnia- beże, brązy, meble venge, dodatki wszystkie w fiolecie+ 1 ściana wykończona kamieniem. Sypialnia: grafit i szarości, dodatki srebrne, też jedna ściana w kamieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadieżda
Najlepiej nie szaleć. Ma być ładnie, wygodnie i funkcjonalnie- nikt nie mówi- oryginalnie. Aha, i kwiaty, kwiaty, kwiaty i obrazy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stop meeeeee
do ciemnych mebli wybierz raczej jasne kolory, bo bedzie za ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polly84 faktycznie ciekawe połaczenie. Powiem Wam jeszcze, ze mam problem z kuchnią bo na nią w ogóle nie mam koncepcji. Tzn w jakim kolorze, kuchnia będzie duża i otwarta na korytarz z barkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie minimalizm- surowo, dużo kamienia i bardzo nowocześnie. Z kwiatów mam tylko 3 storczyki :( i to w łazience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadieżda
Tak jak salon, ale tu trochę więcej lekko brązowego i jakby ciut ciemniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polly84 bardzo ciekawe połaczenie. Wiecie co mam jeszcze problem z koncepcją na temat kuchni, tzn z jaki kolor zastosować w kuchni. Kuchnia jest duża i otwarta na korytarz z barkiem.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadieżda
U mnie odwrotnie. Dużo słoików z przyprawami (cynamon...mmmmm... :)), szmatki, kubbki, kawa, herbata... Antyminimalizm :) Bałagan mi nie przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam salon łączony barkiem z kuchnią, razem koło 45 m- są w tej samej kolorystyce (i panele, i meble, i dodatki) bo chciałam efektu otwartej przestrzeni, barek oczywiście z kamienia:) Mina mojej mamy jak oświadczyłam, że moja sypialnia to tylko szarości, grafity + srebro- bezcenna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadieżda
A dużo w niej światła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadieżda: To podziwiam- tez kiedyś tak chcę... A teraz z ręką na sercu normalnie nic nie stoi na wierzchu- wszystko muszę mieć pochowane, tylko ew. jakieś ozdoby- świeczniki, wazony.. W kuchni na blacie jest tylko ekspres i kwadratowy zlew z kamienia.. nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkhjhk87
safari- burdelowo pretensjonalne, a to pierwsze jak u cioci kloci, a do tego tak lukrowato, że twojemu facetowi by chyba pipa wyrosła jakby za długo w tym wnętrzu przesiadywał. ja stawiam na minimalizm i prostotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też tak mam, że wszystko muszę mieć pochowane... :) Mój przyszły mąż nie lubi bałaganu i potem zrzędzi...on penie myśli, że przy gotowaniu się nie bałagani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadieżda
Ale tu trzeba mieć zmył bałaganiary :) Oczywiście moja mama szczęśliwa z tego powodu nie jest :P Poza tym mieszkam w starym budownictwie (ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu :) ) i to też bardziej pasuje niż np. w apartamentowcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadieżda
Styl cioci kloci jest ok, ale ja mam bardziej w stylu mieszczańskiego saloniku z XIX w. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadieżda
fdsgfs- ikea itp? Ja powiem, że mnie się rzeczy z Ikei nawet podobały, ale to nie pasuje do mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stop meeeeee
kolor jest tylko twoj, bo to ty zapewne bedziesz w kuchni rzadzic? wybierz taki ktory nie bedzie sie gryzl z pozostalymi kolorami tj. jadalni i salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadieżda
Mnie za bardzo nie odpowiada, ale to Twoja kuchnia, więc ty tam urządzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) No właśnie na kolor w kuchni nie mam żadnego pomysłu... Przejrzę kilka katalogów, może coś mi wpadnie w oko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stop meeeeee
wiesz moze napisz w jakim stylu masz kupione meble, klasyczny, nowoczesny czy inny? bo tak trudno cos doradzic. masz otwarta kuchnie polaczona z barkiem jadalnia i salonem wiec rozne style moga sie gryzc, raczej proponuje urzadzic wszystko w jednym stylu, ale zaznaczyc odrebnosc pomieszczen np kolorami scian, podlog. rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie, kuchnie mam otwartą tylko na korytarz, tzn kuchnie i korytarz łączy barek a krzesła do barku już od strony korytarza, a jadalnia i salon to juz osobne pomieszczenie. Meble robione na zamówienie pod zabudowę, styl nowoczesny...kuchnia jest duża z oknem od strony wschodniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadieżda
A moze pójdziesz w stronę pomarańczowego (ale nie takiego tzw. oczojebnego :), tylko delikatny) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się nie podoba ani jeden, ani drugi styl. Sama jestem fanką stylu skandynawskiego, czyli wszechobecnej bieli, przełamanej gdzieniegdzie jakimś intensywnym barwnym akcentem i tego się trzymam. Mogłabym poradzić jedynie kupno klasycznych mebli tak, żeby charakter wnętrzu dodawały dodatki. Jak Ci się znudzi wystrój to zawsze możesz je wymienić na inne, a pokój będzie wyglądał zupełnie inaczej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×