Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szkoda mi tej dziewczyny

DZIWNA SPRAWA POBICIA I GWAŁTU KLAUDII MARTON CO MYŚLICIE?

Polecane posty

Gość nx jcvsdklvdwe
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gazeta Ostrołęcka zapomniała napisać iż to nie prawda że śledztwo umorzone, będzie się działo słyszałam że nagrania z monitoringu są sfałszowane. Ciekawe kto za to beknie??? Podobno wszystkich już mają, jeszcze trzech jest z tej samej miejscowości co Mateuszek... A dwóch z sąsiedniej miejscowości BRA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie się działo,słyszałem ,że jeden siedzi,ciekawe kiedy reszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać, że ten Mateusz P. to synek jakiejś miejscowej "szychy" jak Rutkowski go broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Kto fałszował nagranie dające alibi Mateuszkowi nie jest niespodzianką, natomiast prawdziwą bombą będzie jak wyjdzie gdzie były fałszowane, a tak ogólnie nie widuję z nim tej laski co tak się prezentowała na Konferencjach i zapewniała że wtedy była z nim cały czas. Być może była wtedy pod silnym wpływem środków odurzających. Szkoda że się tak ośmieszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszy Giguś. Niech on powie lepiej co zrobił z ubrankiem w którym był wtedy na dyskotece. Ja słyszałam że podobno je spalił, podczas aresztowania wskazał na inne. Ciekawe kto go ostrzegł czy przypadkiem nie była to ta jego dziewczyna. Eliza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co słyszałem to dziewczyna wyczaiła przekręt i powiadomiła Warszawę. Wydaje mi się że będzie to jedna z głośniejszych afer w ostatnim czasie. Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe dlaczego oni jeszcze chodzą na wolności drugi z nich podobno pracował gdzieś w Warszawie na stacji SHELL, a po tym napadzie na tą dziewczynę się zwolnił i się gdzieś zaszył. Gabi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fejk jak chooy, ten wór na sperme sam się pobił i zg****ił 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie dzisiejsze wpisy należą do tej samej osoby, zapewne Klaudii M. Ma parcie na szkło, szmata. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ten co siedzi to nie jest przypadkiem z Brańszczyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że jest to bardzo DUŻA AFERA z tego co słyszałem to pierwszy prokurator który prowadził tę sprawę wszystkich już miał lecz w dziwnych okolicznościach zabrano ich i przekazano do okręgówki do Ostrołęki a tam próbowano ukręcić łeb tej sprawie ale dziewczyna mocno ich powiozła i sprawą zainteresowała się Warszawa. Szara Polska Rzeczywistość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to mamy typowy przykład działania niezniszczalnej mafii w białych rękawiczkach. JAK TO MÓWIĄ PIENIĄDZE NIE ŚMIERDZĄ. Całe szczęście że to końcówka tego Rządu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to mamy typowy przykład działania niezniszczalnej mafii w białych rękawiczkach. JAK TO MÓWIĄ PIENIĄDZE NIE ŚMIERDZĄ. Całe szczęście że to końcówka tego Rządu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SZOK! Podobno Klaudia ma dowody na to iż nagrania były fałszowane na Policji w Ostrowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno prokuratura w Ostrołęce skutecznie zamiata teren. Słyszałam iż prawdopodobnie nie będzie możliwe kto dłubał przy nagraniach gdyż prokuratura pozbyła się kompromitującego monitoringu. A śledztwo niby dalej w toku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_li
Wiecie co? Przepraszam, ale nie mam szacunku do dziewczyny która na swój instagram wrzuca z premedytacją zdjęcia wielkiego członka ze sniegu i uważa że jest to śmieszne (po syt. g****u, really?). K woli ścisłości- Dziewczyna nie została zgwałcona, została pobita. Wyszła poza teren dyskoteki, monitoringu, w krzaki. Była pijana i przed ujawnieniem informacji o istnieniu monitoringu próbowała okłamać ochronę wmawiając że 'została wyniesiona przez chłopaków z dyskoteki'. Nagrania pokazały coś innego. Klaudia ma wpływowego ojca i jeżeli ktoś tu mąci i szasta pieniędzmi to Państwo na M.. ;) Są wspaniałą rodziną, tylko że w całej zawiści i złości zapomnieli o: ad.1- nadal nie pilnują dziecka (Warsaw Shore jednak nie jest fikcją ;)) , ad.2 - zrujnowali trochę dziewczynie życie (nie ma co, jest fejm jak ktoś Ciebie wygoogluje i pierwsze wyniki mówią o g****ie... może nawet będzie celebrytka). Niestety kłamstwa ciągnął się za nami całe życie, ale spokojnie, na szczęście podobno istnieje karma. Osobiście szkoda mi chłopaka... zadarcie z bogatą i zawziętą, rządną rozlewu krwi w ramach sprawiedliwości i niszczącą innych rodziną, o której nic nie wiadomo poza tym że ma wpływy - nikomu nie wychodzi na zdrowie. Wesołych świąt. Ps.: Zdjęcie śniegowego fiutka pochodzi z zeszłego roku (około 6 miesięcy po zdarzeniu). Dysponuję print screenem i z chęcią udostęnie go zainteresowanym (podaje maila). Na zdjęciu jest też obecny chłopak dziewczyny, więc w razie usunięcia- nie jest to przypadek ani fotomontaż. ;) Warsaw Shore in reality w wersji miłości na bogato.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do A_li
Pleciesz totalne bzdury. Prawdopodobnie jesteś matka, siostrą lub kimś bliskim sprawcy. Wszelkie próby zastraszania oraz fałszowania nagrań się nie powiodły. Pozostała tylko rozpacz i pomniejszenie winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi osobiście w głowie się nie mieści a żeby Pani Prokurator bo z tego co wiem to jest kobieta tak zaciekle broniła przestępców. Mam nadzieję że wnikliwie sprawdzą dotychczas prowadzone śledztwo przez tą Panią. Wydaje mi się iż pomyliła funkcje PROKURATORA z OBROŃCĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie znać co z tym drugim też z Trzcianki i co go Klaudia rozpoznała. Siedzi on czy nie? On podobno gdzieś w Warszawie na SHELLU pracował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No oni to na pewno aniołkami to nie byli. Przecież ten z Brańszczyka też podobno Matuszek to z tego co słyszałam to siedział lub siedzi w więzieniu za napad z nożem, a ten co pracował na shellu to podobno jak dziewczyna im uciekała to ją złapał i dusił. Aż dziw bierze że Pani Prokurator broni takich bandziorów i jeszcze Pani prokurator podobno próbowała dziewczynie wmówić iż ten główny sprawca był w tedy na tej dyskotece w jakiejś bluzce czarno żółte pasy. PRZERAŻAJĄCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszcie którzy jeszcze zboczeńcy z Trzcianki i z Brańszczyka w tedy tam byli, chodzi o bezpieczeństwo naszych dzieci by im krzywdy nie zrobili bo tych trzech to znamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto stoi za tymi wszystkimi matactwami i czego tak panicznie boi się prokuratura w Ostrołęce. To jest już otwarta wojna pomiędzy Prokuraturą Okręgową w Ostrołęce a ofiarą (Klaudią) podobno prokuratura odmówiła Klaudii wglądu do nagrań z monitoringu i skopiowania. Klaudia chciała im udowodnić co i w jaki sposób zostało sfałszowane. decyzja taka prokuratury jest niesłychanie bulwersująca. Z tego co wiem to pani prokurator udostępniła pełny wgląd d akt głównemu sprawcy zaraz po przejęciu przez nią od pierwszego prokuratora. dziwne jest również iż pani prokurator tak pilnie i zawzięcie poszukuje reszty sprawców podczas gdy ich zdjęcia oraz dokładne adresy posiada w aktach od samego początku śledztwa.dziwne może nie czyta akt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę nie ośmieszajcie się! Co do nagrań to Klaudia już raz skompromitowała Panią Prokurator przed Sądem Okręgowym udowodniła fałszowanie ich. A teraz prokuratura za nic nie chce udostępnić jej nagrań, bo wiedzą, że Klaudia odda je do ekspertyzy i udowodni co i w jaki sposób było fałszowane. Co do badań DNA z pięciu pobranych próbek podobno jednej nie dało się odczytać. I to właśnie Mateusza P. Dziwne, co nie? I jeszcze jedna sprawa co zrobił ze swoimi ubraniami z dyskoteki. W chwili aresztowania dał jakąś inną koszulkę w czarno-zielono-żółte pasy. I jako jedyna Pani Prokurator przyznała, że był w tej bluzce. TOTALNA KOMPROMITACJA PANI PROKURATOR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy u nas mówią o pięciu ale może było ich więcej. Mówią, że trzech było z Trzcianki a dwóch z Brańszczyka. Z Trzcianki to Marcin J, Piotr Sz. ps. Kazik (to chyba ten z Shell'a) i Mateusz P. Zaś z Brańszczyka też Mateusz P. ale o innym nazwisku. I jakiś drugi. Ofiar tych zboków prawdopodobnie jest więcej, dlatego też moim zdaniem nie powinny im darować a wziąć przykład z Klaudii. WIDOCZNIE ZAWSZE IM SIĘ UDAWAŁO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno największy cyrk to był z nagraniami Pani prokurator oddała podobno rejestrator i płytki do sprawdzenia ale nie zlecała badania DYSKÓW ( to co mieli zbadać obudowę rejestratora ) a ci nie mogli ponoć uruchomić nawet rejestratora gdyż nie znali kodu dostępu ( nieźle nie? ) Aż sześciu płytek zbadali tylko trzy i to na jednej z nic****awnili obrysowanie 89 klatek, ( w jakim celu ktoś robił obrysowanie klatek ) a rejestrator to Pani prokurator rejestratora zaraz to skutecznie się pozbyła ( dowód rzeczowy ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo odważna dziewczyna. ALE TO NIE SĄ ŻARTY!!! W pewnych kręgach dyskutuje się iż za wszystkimi przekrętami niszczeniem dowodów,fałszowaniami nagrań i naciskami na Prokuraturę na umorzenie śledztwa stoi wysoki rangą funkcjonariusz Policji z Warszawy z bardzo dużym zaufaniem naszego rządu. Jeśli się cofniemy wcześniej to może mniej tragiczna w skutkach ale druga sprawa po Olewniku jeszcze ten sam pajac w obu sprawach na pewno nie przypadkowo. Moim zdaniem Klaudia powinna poczekać może czasy niedługo się zmienią, a bandytom i tak się nie upiecze. Na przedawnienie mają kilka ładnych lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem tego zdania iż Klaudia i jej rodzina powinna zachować szczególnie maksymalne środki bezpieczeństwa. Z tego co wiem rodzina Klaudii musiała się zwracać o pomoc do CBŚ gdyż usiłowali im podrzucić narkotyki. Najpierw puszczali komentarze iż Klaudia handlowała na dyskotece a później usiłowali jej podrzucić tylko rodzina Klaudii szybko się zorientowała i zawiadomiła CBŚ. A z tego co mi wiadomo to takich dziwnych przypadków mieli dużo. A inwigilowani to oni byli 24 godziny na dobę. I dziwne że media tak cicho siedzą podczas gdy każdy widzi potężna MAFIĘ z dużymi powiązaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×