Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szkoda mi tej dziewczyny

DZIWNA SPRAWA POBICIA I GWAŁTU KLAUDII MARTON CO MYŚLICIE?

Polecane posty

Gość złosnikus
tzn ja nie wiem skoro taka prawa ta kobieta to co robila w takim miejscu bo nikt mi nie wmówi ze kwiatki sprzedawala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten od patusow to prawdopodobnie ubek z Mafii ryzego i bronka. Szef Bronek przedobrzyl pewnie z lewatywa i pacjetowi zwieracze puściły. Macierewicz mial stu procentową racje twierdzac iz wszystkie Mafie w Polsce to jak kółka rozancowe w porównaniu do Mafi ryzego. Nie udalo sie w robić w narkotyki, nie udalo sie uciszyć ojca Klaudii. To w obliczu kompromitacji i ujawnienia mafijnych powiazan, ryzy zlecil ubekom brać sie za dzieci. Za to tez nie powinien trafic przed polski wymiar sprawiedliwości tylko do Hagi ( Polski wymiar sprawiedliwości jest w 90% ubecki) Nie moze miec ryzy wytłumaczenia iz ma zaawansowana chorobe DOVNA ( To nerwowe krecenie lbem jak obciety kon) To ze ryzy jest oszystem i złodziejem to wiedzial każdy, ale on jest zwyczajnie zwyczajnym bandyta. U nas w miejscowości na to cale po to ludzie pluja na ulicy a OBOP to prawdopodobnie sondaże to robi w siedzibie tej partii i ryzy powinien z wlasnej kieszeni za te sondaże płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest już tajemicą iż siedzibą Mafii Ryżego jest firma PKN, stamtąd też ponoć były człowiek któy załatwił sprawę ze służbami myślę iż ujawnienie jego nazwiska to tylko kwestja czasu. Ponoć to barwna postać z przedniej firmy skąd został z chukiem usunięty kilka lat temu. Mało kto wie ile szkód narobili ludzie Ryżego rodzinie Klaudii, oni zachowali się tam jak na poligonie lub na ćwiczeniach tylko to co ja wiem to: przebijanie opon, odkręcanie kół, włamywanie się do komputerów, rozpięcie hamólców w motorze młodzszej siostry Klaudii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponoć już i do ORA dotarła mafia Ryżego. Podobno w dziwnych okolicznościach zaginęły wydruki sms'ów, które Klaudia dostarczyła do ORA, a zawierały potwierdzenie tego Adwokaciny, w których to zapewniał ją, iż napisał zażalenie i wysłał, a treść tego zażalenie ma na swoim komputerze i wyśle jej najszybciej, jak tylko będzie mógł. Do dnia dzisiejszego tego nie uczynił gdyż niczego nie napisał. Ponoć Adwokacina ma postawione inne lecz lżejsze zarzuty. Z głównego zarzutu straciłby prawo wykonywania zawodu, a z tych lżejszych mafia pomoże wyjść w miarę na cało. W końcu są zobowiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A widać, że i ten portal kafeterii korniki ubeckie "Fedrują" bo coś czcionka liter w tytule się zmniejszyła. Tylko czekać jak i tę stronę zamkną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×