Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Taka jedna pytalska

TEST CIĄŻOWY

Polecane posty

Gość Taka jedna pytalska

Kiedy najwcześniej zrobiłyście test ciążowy i wyszedł wam pozytywny wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszeklalala
Najlepiej zrobić w dniu spodziewanej miesiączki, albo dzień później (rano). Polecam Acon (ewentualnie BoboTest), ponieważ są bardzo czułe, mogą wykryć ciążę przed terminem spodziwanej @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna pytalska
Bo mnie tak korci żeby już go zrobić a do @ jeszcze tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszeklalala
Mnie też korciło, robiłam co chwilę i nic... A jak w następnym cyklu już tak nie szalałam i zrobiłam jakoś 1 dzień przed @ to już była ciąża :) Jeśli Cię kusi, zrób test Acon ok 7, 8 dni po stosunku, ale bardzo możliwe, że nic nie wykryje, chociaż będziesz w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja żona wpierwszej ciązy zrobiła tydzień przed miesiączką i wyszedł pozytywny- kreska była blada,ale bardzo widoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobiłam w dzień spodziewanej miesiączki i wyszedł negatywny (pomylił się). Jak zrobiłam osiem dni później, to już były dwie kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszeklalala
A jeśli chcesz mieć 100% pewności, zrób betę z krwi. Chociaż osobiście polecam poczekać do @ :) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna pytalska
Dzięki! :) Ale chyba powściągnę emocję i ten tydzień poczekam. :) Chociaż cierpliwość nie leży w mojej naturze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim skromnym zdaniem bez sensu jest robienie testu przed terminem @. Nie nakręcaj się i poczekaj do @, takie testowanie i dopatrywanie się cienia drugiej kreski działa destruktywnie na psychikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evwb
bez sensu. korci tydzien przed okresem phi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszeklalala
Potwierdzam :) Jak ja robiłam test co chwilę przed @, to tylko niepotrzebnie się nakręcałam i dołowałam. Poczekaj -co się odwlecze, to nie uciecze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszeklalala
evwb, to co dla Ciebie jest "phi", dla kogoś innego może być ważne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazuka
najlepiej zrobić minutę po stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zrobiłam w dzień spodziewanej miesiączki i wykazało brak drugiej kreski, to zdążyłam oblecieć dwie mocno zakrapiane alkoholem imprezy i upić się dosyć konkretnie. Później okazało się, że okresu nie ma, za to jest ciąża. Lepiej poczekaj kilka dni po spodziewanej miesiączce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka:)
Mnie też tak korciło, ale dałam na wstrzymanie co ma być to będzie i na pewno nic nie zmienię robiąc testy co dzień i wydając kupe kasy bo może dziś już pokarze 2 kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iikk

Testów ciążowych jest w sprzedaży bardzo wiele więc myślę, że bez problemu coś będzie można wybrać. Sporo jest różnych propozycji również test Stream od Sanity – ja byłam zadowolona, wynik był bardzo szybko, cena była na dobrym dla mnie poziomie więc mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×