Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AUS.com

Coraz więcej męzczyzn wybiera życie bez kobiet. Co one zrobią?

Polecane posty

Gość Mdgwm
Meskie kurestwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klituś mycuś
wiadomo ze najgorszy sort zostaje sam (czy to chlop czy baba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trimer_ball
Ale z was ciołki, kobiety od zawsze godziły się być ta drugą albo trzecią, byle by faceta ze statusem, urokiem osobistym albo władzą. Nic nie musza robić, bo i tak ogół kobiet skupiał się wokół małej grupy najatrakcyjniejszych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no zajebista sprawa
wreszcie nie będe musiała udawać orgazmów jak taki zmęczony nietoperz na mnie podryguje jakby miał atak padaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klituś mycuś
meskie kurestwo jest juz tak oczywiste ze wydaje sie naturalne hehe, od poczatku dziejow ludzkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klituś mycuś
a teraz najgorszy zbychu spod budki z piwem obraza sie: to ja juz nie chce baby! tyko zapomina ze zadna i tak go nie chciala. a ze jest grupka "samcow alfa" co to zawsze ma powodzenie to zadna nowosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w dupie zesmy zamieszkali
zgadzam sie z 1 i 2 pietrem wyzej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AUS.com a to tylko dlatego ze w obu glowach jest ciezko wyrownac cisnienie krwi...na raz. gratuluje silnej reki.:)do czasu.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no zajebista sprawa
bo to samce a nie cioty i żule, oni mają laski a koledzy jak założyciel red tube ot cała filozofija tegoż tematele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam takie zapalone feministki, rozmawiam z nimi i odnoszę wrazenie, ze one, gdzieś ^^na serca dnie^^ chciałyby być adorowane, szanowane i kochane. Nie dostają tego od mężczyzn, a jeśli już oni wykazują jakieś zainteresowanie, to sprowadza się ono do propozycji niezobowiązującego bzykania. Nie mają większego wyboru. Dlatego jedne buntują się i stają na barykadach z hasłami pełnymi pogardy dla facetów ^^ruchaczy pospolitych^^, a inne bzyyykają się bez zobowiązań, jak muchy w letnie popołudnie. Takie czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci to i tak
wieksze kurwy od kobiet :D jeszcze potrafia ZAPŁACIC za seks co juz jest wiekszym kurestwem i upadkiem niz branie pieniedzy za to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to muszę się przyznać, że po dłuzszym czasie oczekiwania udało mi się spotkać człowieka, z którym teraz tworzę dom. Jest tak, jak to sobie kiedyś wymarzyłam. Nie wiem, czy to co nas łączy jest na tyle mocne, że przetrwa wiele lat. Mam świadomość, że nic nie jest na zawsze. Ale teraz jest, i sprawia, że chce mi się żyć, pracować i mieć pogodne nastawienie do świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mdgwm
To sa wyjatki tacy faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sooooory, nie chciałam Was wkurzyć. Miałam tylko odwagę przyznać się, że jestem szcześliwa. Jeszcze raz - przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź egzystencjalna
w kurestwie akurat występuje równowaga między obiema płciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mdgwm
Ciesze sie ze jednak istnieje jakis normalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porządni mężczyźni
mają dość i przyzwyczajają się, że kobiety gardzą takimi. A tzw ruchacz od uroczenia aż do śmierci ma jakieś kobiety zdradza je, bije, upokarza a i tak zaraz ma nową. Kobiety będą coraz bardziej narzekać na mężczyzn bo Ci dobrzy rezygnują a CDi źli nie bo i tak mają branie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .jd.gw
To ze macie nieciekawy wyglad i zadna was nie chce nie znaczy automatycznie ze jestescie porzadni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjał seksualny kobiet
zmalał masakrycznie. kobiety stały się puszczalskie. Dziś wystarczy dobry bajer wygląd albo pieniądze i kobieta rozkłada nogi. Wiązanie się z kobietą stało się nie tylko nieopłacalne ale wręcz niepotrzebne. Wszystko przez to, że kobiety w tak łatwy sposób potrafią uprawiać seks bez miłości i dla sportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 78iky
Po co się wiązać z kobietą skoro ona i tak rozłoży nogi nie będąc w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porządni mężczyźni
.jd.gw Gdyby kobiety wybierały porządnych mężczyzn nie było by takiego gadania, że "każdy facet zdradza, faceci to dranie,faceci to kurwiarze itp" Takich facetów wybieracie on nie zmienia się nagle. Kobiety gadają źle tylko o tych których wybrały cała reszta nie ma takich cech jak powyżej i prawdopodobniej można by z nimi stworzyć wspaniały związek bez awantur, zdrad, bicia itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rg54gy
to ze jestes pryszczatym prawikiem odludkiem nie znaczy ze jestes porzadny!jak dla mnie typy tu piszace nie powinny miec zwiazku i dzieci po co te kiepskie, zidiociale geny dalej przekazywac,zeby stworzyc kolejna armie no life-ow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej by przekazał geny koleś
agresywny, co zdradza kobietę, gwałci, okłamuje bije , maltretuje brawo takich mężczyzn chcecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .jd.gw
Chcemy normalnych ale wy tak nienawidzicie kobiet ze predzej ktorys z was jebnie tej kobiecie niz inny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej by przekazał geny koleś
Jak chcecie to już połowa sukcesu jeszcze tylko wybierajcie takich to wszyscy będą szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .jd.gw
A wy chcecie modelek ktore wami gardza a nie normalnych skromnych dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j,vs
Jak y możecie pisać, że chcecie normalnych kobiet, dobrych, szlachetnych, mądrych, wiernych itd jak sami piszecie, że siedzicie ciągle na redtubie, no która normalna kobieta będzie chciałą takiego dziwkarza, co się na kurwy napala. Szukajcie takich swojego pokroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .jd.gw
A ciekawe jakie macie wymagania?pewnie piekna,wyuzdana i dziewica na dodatek ha durnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×