Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AUS.com

Coraz więcej męzczyzn wybiera życie bez kobiet. Co one zrobią?

Polecane posty

Gość .jd.gw
Oj to ja tez powinnam korzystac,ale jakos umiem panowac nad popedem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomek nie
obrażaj cnotek !!! Ja cnotki lubie przynajmniej nie puszczają się z byle kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolejbus
ahahahha to dziwka sie kurwi bo bierze kase, dobre!!! czasem mam wrazenie ze jakby faceci nie zrzucali calej winy na kobiety, to by ich zjadly wyrzuty sumienia :) rznij sie dalej kurwiarzu, co kwartal test na chorobska i bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolejbus
a twoja ksiezniczka z bajki na pewno czeka na ciebie i wzdycha... ale poniewaz ma swoje potrzeby, czasem sie pusci na jakiejs dyskotece.. a co, ma sobie zaszyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .jd.gw
lapamie na bachora!ladnie o wlasnym dziecku sie mowi,ja mysle ze faceci kochaja tylko swojego fiutka a dzieci tzn bachory to dla kobiet sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j,vs
Wiecie co tak Was czytam i nie wierzę. W życiu nie zdradziłam swojego faceta a jestem z nim od 4 lat, wcześniej byłam 6 lat w związku z innym chłopakiem i też go nigdy nie zdradziłam (za to on mnie i owszem) Nie wyobrażam sobie żeby mój obecny ukochany siedział na redtubie, albo chodził na dziwki. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i ja w życiu nie spojrzałam na innego jak z nim jestem, bo kocham go całym sercem, tak jak mocno się tylko da. Jak możecie pisać, że wszystkie kobiety to dziwki, że faceci chcę żyć bez kobiet. Ja myślę, że mój facet jednak chce być ze mną, dlaczego miałby nie być? Przecież kochamy się nad życie. Tak strasznie jest mi Was żal, macie w sobie tyle żółci i jadu, brakuje Wam najwidoczniej ciepła i miłości kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolejbus
niech wroci do podstawowki, czwarta klasa, temat: rozmnazanie. wtedy nikt go na bachora nie zlapie, bo sie dowie skad bachory sie biora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdgsdg
Mam w dupie wasze zdanie :D Nie musicie się produkować i gadać mi jaki jestem zły itp Znam swoją wartość a Wy obrońcy moralności i uciśnionych dalej tkwijcie sobie w tym swoim bezbarwnym feministycznym światku, zwyczajnie mam to w dupie :D Jestem niezależny, mam własną firmę, świetnie mi się powodzi i nie na szczęście nie muszę każdego dnia budzić się obok jakiegoś darmozjada, który prędzej czy później i tak rozkraczy nogi przed kimś innym.Mam to w dupie :D Nie piszę już tutaj bo takie ograniczone pewnie brzydkie zakompleksione baby nie będą mi tutaj pisać że jestem kurwiarzem :) Trzymajcie się i powodzenia w życiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .jd.gw
przeciez mezczyzni nie potrafia kochac,a najbardziej mnie smiesza mezczyzniki zarabiajace 2000 brutto i skamlajace ze kobiety leca na ich kase haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .jd.gw
Pa i milego dziwkobrania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j,vs
ja myślę, że mężczyźni potrafia kochać, myślę, że mój kochany kocha mnie najmocniej na świecie, czuję to każdego dnia, jak się przytulamy i jak rano się kochamy przed wyjściem do pracy. Dajemy sobie mnóstwo ciepła i miłości, ja wiem,że on mnie kocha bardzo mocno i jest mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolejbus
powodzenia, kurwiarzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisss
kobiety wygina bez facetow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j,vs: Na kafeterii bycie szczęśliwym i wiernym jest niemodne/ nierealne więc raczej Cię nie zrozumieją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mammalinkkaa
sdgsdg troszkę pojechał ale w sumie to się z nim zgadzam.Takie czasy są, nikt nie jest bez winy, nie chcę go bronić a was oczerniać ale wcale się mu nie dziwię skoro miał złamane serce i trafiał na same łatwe panienki, nie zaznał szczęścia i ciepła to co się dziwić że facet korzysta z usług matrymonialnych ? Przecież natury człowiek nie pochamuje tym bardziej facet.Jesteście troszkę ograniczone i chyba tak naprawdę nie chcecie go zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .jd.gw
Skarbie on cie kocha poki mu sie nie znudzisz-stare jak swiat ps.dziewczyny pamietac zanim pokochacie belzebuba-,,kobieta sie puszcza,mezczyzna tylko korzysta,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j,vs
Boże oni są takimi kretynami, widać, że nigdy żaden z nich nie zaznał prawdziwej miłości, tyle w nich jadu, żółci, zalu do całego świata. To niesamowite. Sami się okłąmujecie, że naokoło takie zło, zdrady, kurestwa żeby usprawiedliwić swój załosny, smutny los, albo swoje występki. A ja Wam powiem, że jest mnóstwo szczęsliwyh wiernych kochających się par, które żyją tylko dla siebie i nie wyobrażają sobie życia bez siebie. Wy zaprzeczacie, bo nie możecie tego znieść, bo smutek Was rozdziera, że Was taka miłość i bliskość nie spotkała. I nie spotka, o za dużo w Was już jadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolejbus
uslugi matrymonialne??? hehe raczej cos calkiem odwrotnego ;) facet po prostu placil za seks, kurwil sie, nie widze wytlumaczenia. zlamane serce to nie powod. i nikt go nie potepia, niech robi co chce ale niech przyzna kim jest. bo poki co tylko jechal po kobietach a sam robil to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisss
na milosc jest czas w kazdym wieku, ja dlugo sie staralem, ale w koncu udalo mi sie zdobyc dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .jd.gw
Skoro natury nie da sie powstrzymac,to od jutra ide naruchac facetow i nie ktorys tylko nazwie mnie dziwka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisss
ty jako kobieta masz inna sytuacje i role spoleczna niz facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż mi niedobrze jak to czytam
sdgsdg- ciebie żadna noralna dzieczyna nie zechce, przynajmniej ja jako dziewica w życiu nie poszłabym do łóżka z kurwiarzem, brzydziłabym się. Wogóle teraz faceci to głównie tępi kretyni, którzy właśnie siedzą na redtube, chodzą do dziwek, a chcą niewinnej, porządnej dziewczyny, potem im się znudzi i szukają wyuzdanej kurwy. Nie wiecie co to prawdziwa miłość, dla was liczy się "potencjał seksualny kobiet" tak jakby kobieta była samochodem z za dużym przebiegiem, a sami jesteście zrupieciałymi gratami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolejbus
krisss-- ale bzykac sie chce tak samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .jd.gw
Wiem nam latwiej o seks:)nic tylko korzystac od jutra a potem jelenia na dziecko wyrwac tzn bachora a potem wygonic durnia i z dzieciatkiem zyc szczesliwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolejbus
heheeh tak najlepiej ;) faceci strasznie sie puszcaja, nic tylko przebierac jak w ulegalkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisss
o kurcze jakie podejscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .jd.gw
Przeciez zaden ci sie nie przyzna ze na dziwki chodzil,klamac bedzie ze zyl samotnie byle poderwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisss
lolejbus ale pozniej takiej przechodzonej zaden facet nie zechce na stale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .jd.gw
Takie podejscie jak wasze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolejbus
a co ty myslisz, ze po kazdym facecie kobieta tatuuje sobie kreske na czole? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×