Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AUS.com

Coraz więcej męzczyzn wybiera życie bez kobiet. Co one zrobią?

Polecane posty

Gość krisss
polly84 - no dobrze rozumiem, ja tez nie chodzilem z kazda dziewczyna do lozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j,vs
"Kobiety lubią jak ich partnerzy mieli wiele dziewczyn, bo wtedy czuja się wyjatkowe że akura ją wybrał" Popłakałam się ze śmiechu!!!!! Jest zupełnie odwrotnie, gdybym wiedziała, że moje koleżanki wiedzą, że mój facet miał dużo lasek, to bym ze wstydu im się na oczy nie pokazała. A co jest wyjątkowego w tym, że kurwiarz wybrał Ciebie? Żadnej w tym wyjątkowości nie widzę. No ludzie???? Czy Wy macie równo pod sufitem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda zawsze boli...
j,vs-Tylko jedno ale.. Faceta nie poznasz ile lasek zaliczył, a kobietę poznać po cipce, taka co się puszcza to ma cipkę rozklekotaną i wszystko jasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisss
nie robilem zadnych testow, widze ze jestem zdrowy bo nic mi nie dolega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .jd.gw
ta zdrowy mozesz miec wenere i nawet nie wiedziec bo u mezczyzn hpv sie nie rozwija w raka...chociaz taki jeden czerwonowlosy mial pecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j,vs
To co jak kobieta przez 5 lat uprawia seks ze swoim mężem dajmy na to, 3-4 razy w tygodniu, to widać po jej cipce??? Przeceiż, że stałym facetem się więcej kochasz niż z przygodnymi facetami. Znowu popłakam się ze śmiechu. Piuszecie takie głupoty, że się w głwoie nie mieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j,vs
kriss to prawda, jest wiele chorób wenerycznych które przebiegają bez objawowo, możesz latami żyć z hiv i nie mieć o tym pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda zawsze boli...
j,vs- Ja się nie znam, mówię tylko to co widzę, zazwyczaj tak jest. Mam kumpli, mieszkam w małym miasteczku. Więc zazwyczaj tak je, że napierw ma jedną dziewczynę, potem z nią zrywa i chodzi z jej koleżanką, a potem następna, następna i nastepna...Kazda myśli że to z nią się ochajta, one wręcz latają z szcześcia że z ją koleżankę zerwał a wybrał ją. Taka chyba kobieca zwiść, żeby nie czuły się gorsze od koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisss
dziewczyno jaki znowu hiv, ja sie zadawalem z porzadnymi laskami, a jak juz nie bylem pewny to zawsze byla guma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .jd.gw
chyba rzeczywiscie lepiej zyc samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j,vs
No nie ja się zaraz posikam ze śmiechu...przysięgam. Takich głupot jak żyję nie czytałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ach Stgsdg
trafiasz na takie? Nie ,sam sobie takie wybierasz .Podświadomie albo cie oszukują i najpierw długo udają inne niż są w rzeczywistości.I zawsze to ich wina,nie twoja? Kobietom sam zarzucasz to,co sam robisz,czyli,że źle wybierasz.Wiesz jak się człowiekowi nie udają związki to nie jest tak,że to wina tych partnerek lub partnerów a sami są zupełnie bez winy.Nie wiem czy to takie szczęście być młodym i musieć korzystać z prostytucji,nie czuć miłości,prawdziwego pożądania,być może nigdy nie usłyszeć słów "tato".Myślałeś o tym? Wiem,że złe doświadczenia odbierają ochotę nawet na szukanie miłości ale pomyśl jak wiele jest fajnych kobiet tylko ty ich nie poznałeś.Związek z miłości zmienia jakość życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda zawsze boli...
j,vDlatego mężatki mają roklekotane cipki, uwierz mi na słowo, że mężatki co mają tak z 30 lat, to sa rozjebane masakrycznie, prostytutki to sobie operację robią, bo są takie operacje zwężające cipki. Miedzy innymi każdy chce ruchac takie 15-16 latki, bo one sa jeszcze ciasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze niby kobieta jest dumna, bo wybrał ją nie koleżanki? I jest dumna, ze te koleżanki były z jej facetem w łóżku?! Fajnie, można sobie pogadać jak której z nim było, przynajmniej jest temat do rozmów?! Proszę Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9078906
Dla kobiet im facet ma większe doświadczenie seksualne tym lepiej facet bez doświadczenia traktowany jest jak zero z mniejszym doświadczeniem trochę lepiej a facet z dużym doświadczeniem i tzw.ruchacze mają największe wzięcie u kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j,vs
jak laska Ci robi loda, to też Cie może hivem zarazić debilku. A poza tym nigdy nie wiesz jak fiut był przed Tobą w niej, nigdy. To jest loteria, ale żyj w swojej głupkowatej nieświadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisss
no jasne zarazic sie przez loda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j,vs
"Dlatego mężatki mają roklekotane c*pki, uwierz mi na słowo, że mężatki co mają tak z 30 lat, to sa rozj**ane masakrycznie, prostytutki to sobie operację robią, bo są takie operacje zwężające c*pki. Miedzy innymi każdy chce ruchac takie 15-16 latki, bo one sa jeszcze ciasne" Umarłam po prostu, pokazałam to w biurze i lejemy ze śmiechu, bez kitu kumpel się kula po dywanie ze śmiechu. Więcej więcej... Takich debili t jak żyję nie widziałam:) To 60 latka , która jest dziewcicą ma cipkę 16 latki tak? Czy ktoś z Was widział na oczy żywą cipkę? Przeciez cipka nie jest z plasteliny nie zmienia kształtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .jd.gw
he oj ten pan chyba nie uczeszczal na biologie,wiec jesli ona ma ranke w ustach,przepryziona czy tam cos z dziaslem a ty wsadzisz fujare to mozesz sie zarazic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda zawsze boli...
Polly84-Ale ja ci na serio piszę, nie wiem czemu tak jest, ale moi kumple zaczynali od jednej dziewczyny, zrywali z nią i byli z jej koleżankami. Oczywiście czesto bywało tak, że ona ją oskarzała że mu faceta odbiła i przyjaźń na jakiś czas się kończyła, ale jak on z nią zerwał i znów poszeł do jej kolezanki, to znów byli przyjaciółkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolejbus
co do hpv--u mezczyzn ROZWIJA SIE w raka! rak pracia, rak w obrebie gardla. nie bylo nie pare minut i zgubilam watek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j,vs
kriss no pewnie, że tak, może poczytaj sobie o hiv, aids i zakażeniach, a potem się na dziwki wybieraj. Nie zapominaj, że o skaleczenie w ustach bardzo łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .jd.gw
to cale szczesci i bogu dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisss
przeciez pisze ze jestem wierny jednej dziewczynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j,vs
prawa zawsze boli- załążę się, że masz 14, 15 lat. To jest niemożliwe żebyś miał więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j,vs
Kriss a ja powtarzam,że ludzie żyją z hivem latami i nie mają o tym pojęcia. powinieneś zrobić badania, bo zarazisz dziewczynę i wyrok śmierci jej sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolejbus
kiła tez moze byc w stanie utajonym przez dlugo i niepostrzezenie niszczyc narzady wewnetrzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisss
bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolejbus
spales na biologii czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j,vs
Wszyscy zdychający na aids mówili kiedyś "bez przesady"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×