Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marta ..... . ..

Mój mąż jest czarnoskóry. Jak tutaj może panować takie zacofanie i jak mogą

Polecane posty

Gość Marta ..... . ..
mój mąż jest masajem, a film "biała masajka" to o mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta ..... . ..
karmeowa ty idiotko jakim prawem wyzywasz mojego męża od "czarnoskórych" ?!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol ..... ..
No, świat się śmieje z Polaków, te komiksy wyśmiewające Polaków w Niemczech, to, że Amerykanie nie znieśli wiz dla Polaków, to, że mieli nas za złodziei samochodów... Ta paraolimpiada, której nie transmitowały nasze telewizje... KOSZMAR... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta ..... . ..
O tym wyzywaniu od czarnoskórych to podszyw, bo to akurat poprawna forma. Ja już nic nie będę pisać, więc wszystko to będą podszywy, ale powiem tylko, że trzeba być strasznym ścierwem, żeby robić podszywy, które sieją rasizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co piszecie
to jest przytakiwanie swiatowej manipulacji w sprawie Polski http://m.onet.pl/wiadomosci/kraj,phk5r prosze sobie poczytac troche historii i dowiecie sie z niej dlaczego Polska jest osmieszana na swiecie, wlasnie po to zeby ukryc wiele zdrad jakich dopuscili sie USA, Wielka Brytania, Rosja i Niemcy wobec Polski, tuszowanie mordow, niezapraszanie polskich weneranow wojennych, ktorzy pomagali w obronie Anglii przeciwko hitlerowcom, tuszownie zaslug wielu polskich naukowcow, tj matematykow w sprawie Enigmy, nazywanie Marii Curii- Sklodowskiej na zachodzie tylko Marii Curii, chociaz miala zaslugi tez jako panna a nie tylko mezatka... Celowe pomijanie Polski w roznego rodzaju osiagnieciach lub zdarzeniach swiatowych, chyba ze sa niepochlebne. Placenie lapowek rzadowi polskiemu zeby dbal o to zebysmy byli tania sila robocza Europy i cofali sie. To sa fakty. Tuszuje sie hstorie, tak ze z czasem to my bedziemy przepraszac zachod i wszystkich wokolo za 2 wojne swiatowa i obozy. Polacy sa kopani w d... przez zachod, ktory tak naprawde jest zepsuty, degenerowany i za nic ma normalnosc. Powoli to chca zrobic tez z Polska. Ten kpiace teksty dotyczace Polski sa czescia planu udupiajacego Polske a wy im w tym pomagacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giaana
Polecam związek z ciemnoskorym, nikt nie potrafi tak zaspokoić kobiety. W UK mówią: Once you go black, you'll never go back:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co piszecie
paraolimpiady, to jest to jedna wielka swiatowa hipokryzja, dlaczego ona jest po olimpadzie ze zdrowymi ludzmi a nie razem z nimi? Kazdy udaje ze niepelnosprawni powinni byc traktowani tak samo, a tak naprawde nie sa i nie moga, poprostu. To tak jak czarni probuja udowodnic swiatu ze nie sa czarni... Obluda i chora poprawnosc polityczna. Z normalnosci probuje sie zrobic zacofanie, a tak naprawde poprawnosc polityczna rujnuje kraje zachodnie, patologia, rozboje i ilosc zoboczen juz rozrosla sie tak do niewyobrazalnych rozmiarow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co piszecie
tak a wiele potem Brtyjek po takich zwiazkach, jak juz oni zdobeda od nich bryjski paszport slyszy, glupia brytyjska dziwka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dama Karmelowa ........
Co za zacofaniec się przede mną wypowiedział o paraolimpiadzie i o czarnoskórych... Paraolimpijczycy wkładają mnóstwo pracy w swoje osiągi, żeby pokonać swoje ograniczenia i być najlepszymi... A ty tak o nich piszesz... To nieludzkie. Ciekawe jakie ty masz osiągi. Jak możesz pisać o czarnych, że chcą udowodnić, że nie są czarni? Chyba jak ktoś ma takie skłonności to przez rasizm. Czarnoskórzy są tak samo wartościowi jak biali. Ciekawe jak autorka miała załatwić swojemu mężowi paszport brytyjski... I w ogóle to wasze pisanie o seksie, przecież ona go kocha, chodzi o miłość, a nie o sam seks... Żenujący jesteście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie rozumiem dlaczego
słowo murzyn uchodzi za obraźliwe. Dla mnie murzyn oznacza po prostu człowieka o czarnym kolorze skóry i nic poza tym. To ludzie sobie za oceanem wymyślili że to jakaś obraza. To tak jakby blondynka się obraziła że ktoś nazwał ją blondynką i żądała określenia że jest kobietą o jasnych włosach i że to niby robi wielką różnicę. Tak jest po prostu krócej i szybciej. Tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dama Karmelowa ........
Kiedyś słowo "murzyn" było ok, teraz nabrało pejoratywnego wydźwięku. Dla mnie poprawne jest "czarnoskóry" i jak czarnoskórzy nie chcą żeby ich nazywać murzynami to ich nie nazywaj i tyle. I w ogóle znowu w tym tekście o paszportach brytyjskich, biali robią to samo,... Rasa czarna nie mieszka w jednym miejscu na świecie, a w bardzo wielu, to są różne kultury, różni ludzie, a wy całą rasę wrzucacie do jednego wora. Tak, jakby biali ludzie to też był tylko jeden i ten sam kraj i ta sama mentalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dama Karmelowa ........
A jak ktoś pisze "ryży" o rudym, albo "świński blondas" i jasnym blondynie to jest miłe dla tej osoby? Albo "głupia blondi" o blondynce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie rozumiem dlaczego
No a co jeśli ktoś jest gruby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętacie wierszyk "murzynek bambo w afryce mieszka"?? ta,m był wers "mama mówi choć do kąpieli, a on myśli że się wybieli " :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UK i Irlandia
dama kramelowa, ja tylko pisze jakie sa fakty. Sprobuj na czarnego powiedziec czarny, to zobaczysz co uslyszysz, a jaki kolor ma ich skora, a jak kogos opisujesz a w tlumie bialych stoi jeden czarny to jak powiesz tam stoi jeden czarny facet to zaraz robi afere, ze on nie jest czarny, to jaki on jest???? Co do paraolimpiady, ja nie mowie o ich dokonaniach, ale o faktach, czemu PARAOLIMPIADA NIE JEST RAZEM Z NORMALNA OLIMPIADA, jak ma sie uwazac niepelnosprawnych na rowni z pelnosprawnymi, przeciez mogloby tak byc ze po np lekkoatletyce pelnosprawnych bylaby lekkopatletyka niepelnosprawnych? Nie mogloby tak byc? Mnie by nie przeszkadzalo, ale z pewnoscia wielu udajacych poprawnosc polityczna ludzi, ktorzy tylko graja przed swiatem tak tolerancje dla niepelnosprawnosci, pewnie tak. Ja widzialam 4 lata temu jak puste trybuny byly podczas paraolimpiady... Co do zwiazkow z czarnymi, wiekszosci z nich chodzi o paszport UE, jak go zdobedzie to zachowanie takiego faceta zmienia sie o 180 stopni, wiele Brtyjek sie na tym przewiozlo. Co do facetow to robia tak Azjatki. Co to slowa murzyn to raczej okreslenie dla niewolnika, ale co do slowa czary to zupelnie paranoja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UK i Irlandia
dama karmelowa, powiedz mi gdzie biali zenia sie dla paszportow? Po co mieliby to robic? W UK czarni, azjatki i muzulmanie robia to na potege, a wiesz dlaczego, bo maja za soba zobowiazania wobec wlasnej rodziny i znajmoych ktorzy zlozycli sie na jego podroz do Europy. On ma zdobyc permanent pobyt w Europie i ich sprowadzic, jezeli tego nie zrobi, to ktos przyjedzie za nim i go zlikwiduje. Swiat afrykanski i azjatycki jest okrutny ty tego nie zrozumiesz, bo zyjesz sobie w Europie cale swoje zycie. Wiesz co oni robia zeby sie dostac do Europy, ty sobie nawet nie potrafisz tego wyobrazic, np podrozowac cale tygodnie ukrywajac sie przy kolach ciezarowki albo w lodowkach vana. Przez to oni nie maja zadnych skrupulow oni maja byc dziwkami na kazdy sposob, do momentu dostania stalego pobytu w UE. T sa fakty nie wyssane z palca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UK i Irlandia
w UK poprawnosc polityczna zabrania mowic do kogos ze jest grupy, ba zabrania tego nawet lekarzom, gdy do nich przychodzi ktos z hiper nadwaga, ktora powoduje u niego liczne problemy zdrowotne... To jest dopiero paranoja i tak sobie ludzie tam tyja i tyja do monsturalnych rozmiarow, a potem trzeba takich tlusciochow leczyc, chociaz wiadomo ze w wiekszosci przypadkow wina za ich stan zdrowia to obzarstwo i brak ruchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i w ogole jestem dziwna
nie chce mi sie czytac 2 stron, ale spytam jakiej naroowoścci jest ten mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce mi sie czytac 2 stron, ale spytam jakiej naroowoścci jest ten mąż? jest po prostu czarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsJKANdNM M,
AUTORKO W wierkszosci nie chodzi o kolor skory, bo ten jest ladny i faceci tez sa/bywaja sympatyczni chodzi o roznice kultorowe, o to, ze zenia sie czesto z europejkami dla wizy, ze je bija i wykoprzystuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsJKANdNM
AUTORKO W wierkszosci nie chodzi o kolor skory, bo ten jest ladny i faceci tez sa/bywaja sympatyczni chodzi o roznice kultorowe, o to, ze zenia sie czesto z europejkami dla wizy, ze je bija i wykoprzystuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afghana is your life
że czarny to wiem! ale czarny czarnemu nie równy! np. Murzyn z Kongo, Senegalu albo Egiptu, rózni sie od Murzyna z Francji, a Murzyna z Polski od Murzyna z Ameryki, ale Murzynem z Wielkiej Brytanii bym nie pogardziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam niemca i tez spotkalam sie z wieloma rasistami, ale nie byli to moi znajomi, oni bardzo szybko go zaakceptowali no ale ja spotykam sie z ludzmi na poziomie a nie patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jeszcze chwila i ...
nic złego sie bedzie widziec w sexie z psami i innymi zwierzetami . Mieszanie ras powinno byc zabronione tak jak kazirodztwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UK i Irlandia
czarny w UK to najczesciej z Nigerii, Kongo, Pakistanu, RPA i wiekszosc z nich to masakryczne brudasy i lenie... A Europejki uwazaja za glupie dziwki ... Niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marto vel Basiu itp
czarnuchy mówią na nas " bialasy" i o tobie też by tak powiedzieli, więc marne tp prowo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta ..... . ..
To polacy to takie cioty co to zazdroszczą jak ładna blondynka idzie z ciemnoskórym, przystojnym mężczyznom - i właśnie dlatego nienawidze polaków, bo "ona ma asfalta". I co was to obchodzi? Może po części jestem z nim dla seksu, ale to jest powód do obrażania i wyszydzania? Przestańcie już!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hgjgfd
"Murzyn z Egiptu" albo "czarny z Pakistanu". Dobre :D:D Rozbrajacie mnie dziś swoją wiedza, naprawdę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×