Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość principessa2

Dieta warzywno-miesna 15kg mniej - topik start 14.09

Polecane posty

Marika chyba sam zostalysmy z tym odchudzaniem he:P no ja tez sie nie waze bo jestem przd samym okresem wiec nie ma sensu,zawsze mi wlatuje ze 2 kg wody hihi ja teraz sobie na sniadania jem 2 jaja gotowane plus kromka razowca i jakies warzywko ogorek lub pomidor na lunch to roznie albo joggurt plus warzywko albo jakas zupka takiego zwyklego obiadu to nie jem,poznij jakas przekaska jablko jogurt,dzis np bda malinki z ogrodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty w ogole malutko jesz. No ja mam właśnie okres;/ Dzisiaj sie zmobilizowałam jeździłam już 45 minut na rowerku w pracy;p Mam zamiar jeszcze drugie 45 dzisiaj przejeździć. Chyba zostałysmy same gdzieś nam dziewczyny pouciekały;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie równy kg w dół, to mi troche energii dało bo już zaczynałam wątpić. Właśnie odbębniłam swoje 50 minutek na rowerku. Dzisiaj na śniadanie zjadłam jabłko, na obiad miałam kasze gryczaną z warzywami i wątróbką. Na kolacje ryż z papryką, pomidorem, groszkiem i krewetkami. Mam pracowitą noc przed sobą to do rana pewnie jeszcze zjem sałatke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wciaz czekam ,moze dzis dostane...no ja to w pracy jezdzic nie moge haha,za to mam fizyczna i sie ruszam jak fryga:P tez bym pojezdzila na rowrku w domu no ale przed praca to mi sie nie chce:( wczoraj zgrzszylkam slonymi paluszkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×