Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kitkitka

bronię się przed romansem z żonatym

Polecane posty

Gość broń się
ludzie dziela sie zasdaniczo na 2 grupy - tych co maja udane zycie seksualne i tych ktorzy im zazdroszcza (wiec zajmuja sie ich zyciem) w krorej grupie ty jesteś? Jaki to ma związek z tym,co napisałam? Tak,zazdroszczę takim idiotkom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] aseptyczny jesteś po 30- stce, troche przed tobą..." i zaczela sie zgadywanka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] broń się ludzie dziela sie zasdaniczo na 2 grupy - tych co maja udane zycie seksualne i tych ktorzy im zazdroszcza (wiec zajmuja sie ich zyciem) w krorej grupie ty jesteś? Jaki to ma związek z tym,co napisałam? Tak,zazdroszczę (...)" tak tez pomyslalam;-) zazdrosc ci nosem wystaje a wystarczy poluzowac posladki nieco i od razu robi sie kolorowiej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] aseptyczny mam nieuleczalnie popieprzony charakter, przepraszam, że zyję" oki;-) przeprosiny przyjete;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROR - nie zgodzę się. teoria teorią, a praktyka praktyką. nie wierzę w wiedzę teoretyczną. nauczyć się czegoś i wypowiadać się na jakiś temat można dopiero jak się ów temat na własnej dupie przewałkowało :-) moim zdaniem, rzecz jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholerrrka
spojrz na jego dzieci, (pomijajac zone ktora tez zostanie zdradzona, upokozona) - moze czas tez pomysleć o nich... beda skrzywdzone, nie tylko pozycie malzenskie zniszczycie takim czynem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdhlgddddd
broń się-życie jest tylko jedno i lepiej żałować że się coś zrobiło niż do końca życia myśleć co by było gdyby..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] pussy riot ROR - nie zgodzę się. teoria teorią, a praktyka praktyką. nie wierzę w wiedzę teoretyczną" nie muisz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdhlgddddd
[zgłoś do usunięcia]cholerrrka spojrz na jego dzieci, (pomijajac zone ktora tez zostanie zdradzona, upokozona) - moze czas tez pomysleć o nich... beda skrzywdzone, nie tylko pozycie malzenskie zniszczycie takim czynem W takich układach wszyscy poniekąd są skrzywdzeni a najbardziej kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" cholerrrka spojrz na jego dzieci, (pomijajac zone ktora tez zostanie zdradzona, upokozona) - moze czas tez pomysleć o nich... beda skrzywdzone, nie tylko pozycie malzenskie zniszczycie takim czynem" o dzieciach decyduja ich rodzice;-) a ze ci sie nie dogadali co do zwiakzu (ze on zaklada byzkanie na boku a ona dostaje histerii - to juz ich problem;-) osobiscie znam pary maleznskei ktore zyja optwarcie - za obopolna zgoda, a niewymuszona, i nikt nie histeruyzuje;-) jak ktos ma problem z emocjami/wyborami - to od tego sa psycholodzy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asdhlgddddd broń się-życie jest tylko jedno i lepiej żałować że się coś zrobiło niż do końca życia myśleć co by było gdyby.......... ostatnio myślałam, żeby zamordować moją szefową, ale bałam się, że pożałuję. skoro jednak piszesz, że lepiej żałować niż się zastanawiać, co by było gdyby... może w poniedziałek ją zabiję :-D ROR - nie muszę i nie wierzę. więcej - gardzę teoretykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takich układach wszyscy poniekąd są skrzywdzeni a najbardziej kochanka." atu bym polemizowala - to zalezy juz od osoby;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie...
no tak życie jest,,niby,,jedno ale czy oby na pewno Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdhlgddddd
[zgłoś do usunięcia]pussy riot asdhlgddddd broń się-życie jest tylko jedno i lepiej żałować że się coś zrobiło niż do końca życia myśleć co by było gdyby.......... ostatnio myślałam, żeby zamordować moją szefową, ale bałam się, że pożałuję. skoro jednak piszesz, że lepiej żałować niż się zastanawiać, co by było gdyby... może w poniedziałek ją zabiję ROR - nie muszę i nie wierzę. więcej - gardzę teoretykami. Nie popadajmy w skrajności :/ Mówię o pragnieniach,tęsknotach a nie psychopatycznych zapędach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ROR - nie muszę i nie wierzę" powtarzasz sie ;-) "więcej - gardzę teoretykami." pytanie skad tylko w tobie taki przymus informowania ludzi o tym?;-) ktos cie pytal co myslisz na temat teoretykow?;-) a tak ogolnie to nie zrozumilaas mojej wypowiedzi - skoro podziellals swiat na praktykow i teoretykow - ale oczywiscie twoje prawo;-) amen;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprobuj polizac lizaki (skoro ciastka sie skonczyly;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od razu psychopatyczne :-( . myślę, że spora część społeczeństwa odczuwa takie pragnienie od czasu do czasu. ale może faktycznie czas przestać oglądać komisarza alexa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" aseptyczny jeszcze jedno amen i zobaczysz..." tak - a co zobacze?;-) amen! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pussy riot - myslisz ze wszyscy chca zabic twoja szefowa?;-) ja tam swoja lubie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] aseptyczny a patrz, bo tego jeszcze nie widziałaś! 2 księży na jednym topie!" co to sa ksieza?;-) ci tacy sutannicy w czarnych kiechach pomiatajacy?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×