Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kitkitka

bronię się przed romansem z żonatym

Polecane posty

no i gdzie tych dwoch...? co mi obiecales, hm?;-) jakos nie widze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdhlgddddd
Żona ma ten komfort że o kochance nie wie a ta druga spędza samotne święta,weekendy,wakacje i musi znieść to że on jest z inną kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" aseptyczny widzę w Twojej postawie ror duzo pobłazliwości dla kochanek" kazdy widzi co chce widziec;-) generalnie uwzam ze seks jest dla doroslych ludzi - i o ile nie dochodzi do niechcianej przemocy to wszystko jest oki, czylo dorosly czlwoiek sam o sobie stanowi i tyle. amen;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinajjjjl
Czy seks na boku jest aż tak słodki żeby tyle ryzykować? Pytanie do żonatych. Powinna być jakaś uczciwość w życiu. Nie potrafię być wierny to o tym mówię i się nie zenie. Skacze z kwiatka na kwiatek i już. A nie marnowanie czasu drugiej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] pussy riot ROR najwazniejsze to byc w zgodzie ze soba zastanów Ty się czasem nad tym, co piszesz Amen " widze ze dawanie rad jest ci do czegos potzrebne - wiec oki , wezme je wszytskei, jak ulotki co by ulzyc rozdajacemu je na ulicy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, że facet zabawiający się z kochanką, a potem zmieniajacy zdanie i wracający do zony, bo mu się odwidziało powinien ponieść jakąś "karę"- i żona powinna wiedzieć nie lubię pląsających penisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdhlgddddd
A swoją drogą ciekawe co z autorką.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aseptyczny ciągnie Was do księży? a fuj" wrecz przeciwnie;-) ja sie bokje dosroslych facetow w dlugich sukniach;-) moze nie nosza bielizny? moze to ekshibicjonisci?;-) nie wiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość been there done that
widze, ze trzeba niektorym naswietlic kim jest tzw ROR:D swego czasu urzedowala ostro na zagranicznym forum- ale po wyplynieciu informacji na jej temat zniknela stamtad- czyzby dlatego, ze byly strzalem w 10?;) w skrocie- babka w srednim wieku, ktora zgrywa totalnie nowoczesna, niezalezna, swiatla i obyta, a tymczasem mieszka w Indiach / innym Pakolandzie ze swoim ciapatym facetem:) ma swira na punkcie hindusow i innych ciapatych, bedzie bronic do ostatniego tchu;) zgrywa cwaniare, ale latwo sie unosi i wtedy wylazi prostactwo i chamstwo w czystej postaci;) tyle na poczatek as easy as it is:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdhlgddddd
Ale czy myślicie że od tak żonaty znajduje sobie kochankę zaraz się piep...ą i tyle??To by było zbyt proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Powinna być jakaś uczciwość w życiu." co to w ogoel za postawienie sprawy?;-) kazdy ma swoje interesy, swoja filozofie i je realizuje i tyle. "Powinno" to nie byc glodu oraz wojen na swiecie - tylko co da takie fagadnie skoro kazdy sobie rzepke skrobie;-) a pretensje co do swoich zlych wyborow (np. malzonka) mozna miec tylko do siebie, czas dorosnac i wziac odpowiedzialnosc za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broń się
,,tak tez pomyslalam zazdrosc ci nosem wystaje a wystarczy poluzowac posladki nieco i od razu robi sie kolorowiej" Ty swoje poluzowałaś ? Gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sorry ror- nie mogę z tobą rozmawiać oto wzniosła pomarańcza oswieciła mój ciemny malutki i dobrze ukryty rozum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] aseptyczny wydaje mi się, że facet zabawiający się z kochanką, a potem zmieniajacy zdanie i wracający do zony, bo mu się odwidziało powinien ponieść jakąś "karę"- i żona powinna wiedzieć nie lubię pląsających penisów" powinien przejsc badania na AIDS przede wszystkim;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość been there done that
aha- powyzsze info zamiescila sama ROR onegdaj nie wyssalismy z palca, moj skarbie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorka topiku słodko lezy w lózku wyobrażając sobie teraz piekna bajke o pierwszym pocalunku ...a cialo teskni i tapla sie w pościeli i woła i teskni za nim i widzi jego wielkie oczy i czułe rozmowy do rana...i wcale nie odpuści bo sie zakochała a to silniejsze od wszystkiego na świecie. I ze zawsze była rozsądna i dlaczego ją dopadło? Co tam nasze gadanie... Ciiii nie przerywaj marzeń, daj sie troche pogapić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"been there done that widze, ze trzeba niektorym naswietlic kim jest tzw ROR" widze ze mam fanow;-))) "swego czasu urzedowala ostro na zagranicznym forum- ale po wyplynieciu informacji na jej temat zniknela stamtad- czyzby dlatego, ze byly strzalem w 10?" zostalam rozszyfrowan ai do dziisiaj z czerwonym plasem na twarzy chodze bokami;-)) "w skrocie- babka w srednim wieku," no jasne;-) "ktora zgrywa totalnie nowoczesna, niezalezna, swiatla i obyta, a tymczasem mieszka w Indiach / innym Pakolandzie ze swoim ciapatym facetem" nigdzie nie pisalam o swojej orientacji seksualnej - ani o kolorze skory partnerow - ale rasisci zrobili to z amnie ;-) ktos tu ma komplksy;-) "ma swira na punkcie hindusow i innych ciapatych, bedzie bronic do ostatniego tchu" ot, tak, tak;-) podniecam sie juz na sam dzwiek slowa hindus;-) rasisci niegdy nie zrozumieja nie-rasistow;-) as easy as it is;-)" "zgrywa cwaniare, ale latwo sie unosi i wtedy wylazi prostactwo i chamstwo w czystej postaci tyle na poczatek as easy as it is " as easy as it is;-)) a do uniesien to rzeczywiscie niewiele mi tzreba;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdhlgddddd
taaa miłość to czasem najlepszy przyjaciel a czasem wróg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ty swoje poluzowałaś ? Gratuluję" nigdy nie spinalam posladkow wiec i luzowac nie musialam;-) as easy as it is;-) "aseptyczny no to sorry ror- nie mogę z tobą rozmawiać oto wzniosła pomarańcza oswieciła mój ciemny malutki i dobrze ukryty rozum" ;-)) ;-)) nie pomarnacza - to rasisci - najbardziej boja sie porownan do kolorow;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinajjjjl
Zaczęłam popadać w schize. Rozglądając się widzę słyszę czytam i prawie wydaje się niemożliwym że będzie mój mąż zawsze wierny. I wiecie co? Chociaż od roku jestem mężatką dzieci nie mamy jeszcze to myśląc o tym że jakaś kiedyś będzie chciała go pocieszać i on może ulegnie to na sama myśl mam ochotę szybciej odejsc żyć samej i nie cierpieć. Długo byłam singielka i nie miałam takich problemów. Właściwie to po cholerę wyszłam za mąż. Przywyczajd się do męża a potem mnie kopnie w dupe dla innej. Po cholerę więc się angażować ryzykować oddanie serca. Okrutne to wszystko. Ja mogłabym być wierna nawet w myślach ale zastanawiam się czy warto dla jakiegoś samca któremu nie wiadomo kiedy sperma uderzy do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broń się
,,tak tez pomyslalam zazdrosc ci nosem wystaje a wystarczy poluzowac posladki nieco i od razu robi sie kolorowiej" Ty swoje poluzowałaś,gratuluję Koniecznie wspomóż autorkę dobrym słowem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broń się
,,tak tez pomyslalam zazdrosc ci nosem wystaje a wystarczy poluzowac posladki nieco i od razu robi sie kolorowiej" Ty swoje poluzowałaś,gratuluję Koniecznie wspomóż autorkę dobrym słowem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdhlgddddd
aseptyczny wszystko sprowadzasz do sexu...Czy naprawdę myślisz że na tym się wszystko opiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość been there done that
ROR nie zgrywaj sie kochanie, sama to wszystko napisalas o sobie;) anonimowosc w necie to sciema, pamietaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one more time- faceci to chuje myślą fiutami rozbieraja kobiety wzrokiem każdą oceniają w kategoriach: jaki byłby z nią seks serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×