Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzydula30

tesknie za kafe sprzed przynajmniej 3 lat

Polecane posty

Gość raz na worze raz pod worem
napisz tez o zimie :) i napisz kilka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Tytuł ----- Zbliżająca się jesień Jesień zbliża się z długimi wąsami zbliża się z wielkim hukiem, biegnie do nas ze strzałą i łukiem. Zbliża się jak zaczarowana, kasztanami i suchą trawaą przywdziana. Zbliża się jest już tuż tuż za rogiem, i o drzwi stuka swym rogiem. Witaj jesienio witaj ukochana i zostań ty znam aż do samego rana. Milosz z Maszewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz na worze raz pod worem
pieknie! dziekujemy 🌻 chce jeszcze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Miłosz jak zawsze nie zawiodłeś 😭:D:classic_cool: Tak!:classic_cool: Byłam nad morzem. Nazbierałam muszli, piachu i pare fajnych szklanek w hotelu :classic_cool: A Ty gdzie spędziłaś wakacje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w grzybowie,w pracy:D heh od 2 lat mam wybrany hotel w turcji na egejskim i jakos sie nie moge:O mlody pojdzie na swoje to zwolnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam tesknie za kafe sprzed
Milosz !odpowiesz czy dalej glupka bedziesz udawal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tytuł Jadę z zimą na saneczkach Jadę z zimą na saneczkach z górki dużej, jadę szybko jadę dłużej. Jadę z gurki stromej aż mi policzki marzną pod wpływem pędu, a może obłędu. Boję się tak szybko jechać, bo kiedyś się przewruciłem i rozwaliłem sobie usto. Usto spuchło co niemiara, a mama potem krzyczała że na saneczki WARA! I groziła mi palcem , swym palcem srogim i straszyła spojżeniem srogim. Teraz już na saneczkach nie jeżdzę tak szybko, bo niechcę wyglądać znowu tak brzydko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka mini mini wyplyneła na spacer by popływaćw swoim wesołym niebieskim stawiku. Pływała możę z godzinę kiedy usłyszała dziwny bylbot. Nie wiedziała co to możę być ale jak się już w krotce dowiedziała to mały kucyk Reinboł Dasz wpadł do wody i zaczą się topić rybka mini mini nie wieziała co począć była za slaba i za mała by uratować tonącego kucyka jedyne co mogla zrobićto podpłynąć bliżej i wspierać na duchu ledwo już żywego kucyka Reinboł Dasz. Kucyk kiedy tonąz braku siły nie czuł się samotny ponieważ mała rybka mini mini trwała przynim i przekonywała go w ostatnich chwilach że napewno pujdzie do kucykowatego nieba gdzie spodka się z dawno już nieżyjącąbabcią i wujkiem który też utopił się 10 lat temu ale w innym stawie niż ten w ktorym pływała rybka mini mini. Koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witame :) Siedzę tu od tygodnia po prawie rocznej przerwie i nikogo nie poznaję :( Brzydulka! Chyba pierwszy raz od 10 lat nie byłam latem w Kołobrzegu! Co się ze mną dzieje?! Pracowałam przez wakacje w Mielnie i w Unieściu, ach. Ale jeszcze odwiedzę w tym roku, o tak! Ja też tęsknie za starym kafe. Najbardziej z lat 2007-2009. Teraz jest moja szósta rocznica, odkąd pierwszy raz weszłam na kafetełe i tylko gorzej było chyba w zeszłym roku. Nudy w chooj :o Pozdrawiam starą ekipę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ok 8 miesiecy na kafe ale rozumiem za czym tesknicie,czytalem kilkanascie starych tematow i zgadzam sie,ze atmosfera byla calkiem inna. Ale atmosfere tworza ludzie a z tego co zdazylem sie zorientowac to wiekszosc z Nich nadal tu jest! Poza tym i dzis mozna trafic na przyjazny klimat tylko staje sie to coraz rzadsze nawet patrzac z perspektywy tych osmiu wspomnianych przeze mnie miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×