Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzydula30

tesknie za kafe sprzed przynajmniej 3 lat

Polecane posty

Gość bobasek to Duch Cafe
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobasek to Duch Cafe
Nie zawsze emeryci powinni mieć dostęp do internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Ale atmosfere tworza ludzie a z tego co zdazylem sie zorientowac to wiekszosc z Nich nadal tu jest! } No i co z tego, doszli nowi, którzy ową atmosferę bezpowrotnie spieprzyli. ;) Poza tym doszły różne inne udziwnienia forum. Np po parau postach nie można pisać na czarno. To np w ogóle zniechęca do pisania tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:D Teaz pare lat tutaj siedze ale nie na okraglo bo praca mi na to nie pozwalala...pozwalala bo teraz nie pracuje i suzkam nowej przez np.net i czasami tutaj zagladne ale fakt faktem starych znajomych nie ma.....od ilu lat tutaj jestescie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo to kasowanie przerwy? Czemu to ma służyć? Utrudnia życie. A kto chce i tak zasra topik, wszelkie te udziwnienia jak na razie zniechęcają normalnie piszących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny bubik
fjgkafdjgkaljgakleognjadljasdk jgakljal; jgadksj kadsjgadks dsajskl :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlatego musze mieć tyle ksywek brzydula,poniewaz prawem kaduka likwidują mi te ksywki.Nie wiem dlaczego??Kiedyś zbanowano i człek wiedział za co.Dziś moderatorzy bnanują ot tak dla zabawy.Ten nick miałem czysty musiałem dodatki wprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pretty but mental
oho :classic_cool:🖐️ widzę,że nie tylko ja tęsknię za starą kafełe😭 a w tym roku stuka mi już 5 lat na kafe,nie wiem czy mam się cieszyć czy płakać:classic_cool: bany sypią się jak z rękawa,kiedyś chodziaż wpisywali powód i zbanowany nick na dziale redakcji,a teraz nic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jjaaaa
ja tak jak musztarda za kafe z przed 6 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak kta
inaczej byłoby gdyby trzeba było się rejestrować a nie każdy post pisać pod innym nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×