Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nonie.........,e

Dlaczego ludzie kupują drogie buty za 300-500 złotych ?

Polecane posty

Wszystkie buty mam skórzane. Za żadne nie dałam więcej niż 150. Hitem są wiązane nowe z wyprzedaży za 40zł. Naturalna polska skóra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda i już
Buty skórzane za 40zł? Hahahahah. No jak w lumpeksach to jestem jeszcze w stanie zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj calluna to się uśmiałam ale
pisz dalej :D ;):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za 40 zł to żadna skóra
bo "skóra" ekologiczna, to tylko z nazwy jest skórą i cuchnie niemiłosiernie, a najgorsze jest to, że materiały z których tanie chińskie buty są wykonane są szkodliwe dla zdrowia, a i się potem rozkładają latami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ci, ktorzy twierdza, ze kupili (nowe) skorzane buty za 40 zl radze poszukac na nich symbolu skory naturalnej, takiego charakterystycznego wycietego prostokata. Na dobrych butach takimi schematami zaznaczone sa trzy obszary butow: mmaterial wierzchni, wykonczenie wewnatrz oraz spod obuwia. Spod to sztuczne tworzywo, inny symbol. Natomiast wnetrze moze byc i skorzane, i materialowe. Z zewnatrz tez moze byc to cos sztucznego. Poszukajcie. Na tych "ekologicznych", czyli sztucznych zapewne tych oznaczen nie znajdziecie. Bo i nie ma sie czym chwalic... Na butach skorzanych zawsze sa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ognisty_kwiat
Dlaczego? Hmmm chociażby dlatego, bo ceny butów prawdziwie skórzanych są w tym przedziale. Poza tym takie buty zwykle służą na lata, a tanie rozwalają sie po miesiącu :/ Raz się skusiłam i dziękuję bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja po tanich chińskich
butach miałam pęcherze i uczulenie, nie wspomnę, że do tego pofarbowaną stopę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilczyca55
300 zł to nie jest dużo za dobre buty. Szczególnie jak są ze skóry naturalnej albo mają dobrą podeszwę, są nieprzemakalne, mają membranę itp. Tyle mniej więcej dałam za swoje śniegowce Hi-Tec Glencoe. Buty są bardzo porządnie wykonane i nie uważam, żeby te 300 zł to było dużo za nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo jak nie kupie skorzanych
to mam stopy jak kot(kocie poduszki) takie pecherze dlatego musze nie mam wyboru niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to może ja napiszę
bo nie lubię śmierdzących sztucznych butów z ceraty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil1979jgora
pewnie nie palą i nie piją i ich stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupuję tylko skórzane buty za kozaki trzeba dać co najmniej 300zł. Takie buty dobrze się nosi, mogę w nich przechodzić cały dzień i stopy mnie nie bolą, nie pocą się, nie kiszą. Raz w życiu kupiłam tanie badziewie, nie mozna w tym chodzić, miałam stopy odparzone i szybko wylądowały w koszu:) Więc jak dla mnie sprawa jest prosta nie stać mnie na tanie buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam problem z kupnem balerin i mokasynów bo mam wąskie stopy i mi "człapia" więc jak znajde tylko jakieś dobre to kupuje. Dziś np. znalazłam 2 pary i wydałam na każdą z par po 174 zł;/ troche drogo wiem ale i tak były przecenione -50% ale są ok a stare jedyne jakie miałam moge w końcu wywalić uffff. A tak poza tym skórzane buty nie śmierdzą i stopa się nie poci więc dlatego je lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolek1995
te niby drogie buty moża kupić za 1/3 ceny w sklepie http://www.szch.pl/ ceny są niższe z racji tego że buty są sprowadzane z różnych krajów . Nie warto przepłacać, czasami wystarczy troszkę pomyśleć i rozejrzeć się w około a rozwiązania przyjdą same :D oczywiście w pełni oryginalne z gwarancja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje buty za 200-400zł bo ulegam modzie, nie bede chodzil w budach za 100 a wszystkie aktualnie modne buty kosztują okolo 300zł. Poza tym zawsze mierzę w sklepach a kupuję na allegro i tak zaoszczędzam 30-100zł na parze... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataszynka
Też nie wiem, czemu ludzie płacą aż tyle, skoro można mieć je dużo taniej. Ja kupuję buty na www.szch.pl i oszczędzam bardzo dużo w porównaniu do butów z allegro lub ze sklepu. Zdecydowanie warto sprawdzić, bo można dużą kasę zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo lubią wyrafinowane rzeczy, a nie jakiś plastikowy szmelc bałwanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha to daj mi 500zeta to ci kupie takie buty za 200 i się nawet nie zorientujesz jak zostaniesz wydymany, zresztą całe życie cie pewnie w ciula robią skoro kupujesz buty w sklepach stacjonarnych za ostatnie pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle kosztują skórzane buty,takie ze średniej półki cenowej,takich po 50 zł nie kupuję bo plastiku i ceraty nie toleruję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ich na to stać? Bo mają na to kasę? Zresztą - jakie to ma znaczenie? Żadne. Skoro mają kasę to niech kupują. Nie płacę za nazwę marki, raczej stawiam wyłącznie na jakościowe rozwiązania, ale w normalnych pieniądzach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja musze kupowac tanie bo mnie na inne nie stac.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mają taki kaprys? Gdy coś mi się wyjątkowo spodoba, nie patrzę na cenę, bo wiem, że jest tego warta. Warta w sensie mojej stopy, a nie tego z czego jest zrobiona. Nawet kosztem mocnych ograniczeń do kolejnych wpływów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie tak lubią - ale przecież można zmaleźć za kilka razy mnie buty takiej samej jakości np. na merg. Inna sprawa - kupuję buty na max 2 sezony. Nie potrzebuję jednej pary na 10 lat, bo co to za przyjemność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję drogie, bo tyle kosztują wygodne. Mam wymagające nogi, już jako dziecko ciągle mi buty przeszkadzały i zawsze mamą mierzyłyśmy setki zanim coś sobie wybrałam. Później w wieku liceum poznałam martensy i vansy i te polubiłam bardzo. To było kilkanaście lat temu... Od tego czasu preferencje się pozmieniały, ale nogi są jeszcze bardziej wymagające. Noszę kilka sprawdzonych marek, niestety drogie dość są, ale mam komfort noszenia. 300zł to jeszcze nie są drogie buty... A z kolei moja córka nosi drogie buty, bo taka jest moda. Te wszystkie modne sporo kosztują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
300 zł to jeszcze nie są drogie buty. Ostatnio kupiłam na wesele za 370 ale przetanczylam w nich całą noc takie wygodne i mięciutkie chociaż na sporym obcasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bywają i droższe , ale wiem że też mają swoich miłośników, mam kolezankę która naprawdę drogie buty kupuje nagminnie i to takie znanych nazwisk https://viadellaspiga.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Murph
Proste jak drut. Kupuję,bo mnie stać,bo życie jest krótkie, by żyć jak chomik. Co to za życie,jeżeli żałuję pieniędzy na siebie? Jakbym był zdecydowany,to nawet dałbym 600zł za b.dobre obuwie,które idealnie leży na nodze,jest perfekcyjnie wykończone. Pieniądz to taki obiekt,który nigdy nie będzie Twój,wciąż będziesz się go pozbywać. Żyj pełnią życia,bo na starość zostanie Ci tylko żal,że czegoś nie spróbowałeś/aś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×