Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nonie.........,e

Dlaczego ludzie kupują drogie buty za 300-500 złotych ?

Polecane posty

Gość gość
Bo zarabiam blisko 10 000 na rękę i mogę sobie kupić co mi się podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę tego nie rozumiem. Za tę kwotę miałabym co najmniej 10 tańszych par, np. ze sklepu multu.pl :D Dzisiaj rano zamówiłam tam trzy pary butów na lato za 29,99 złotych!!! Co z tego, że pewnie nie przetrwają tyle co te za 500 złotych? (chociaż nie jest powiedziane, że tak będzie). To są groszowe kwoty, więc wolę kupić więcej tanich i ładnych butów niż jedne i chodzić w nich kilka lat. Bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tanie buty wcale nie są tanie, za to są brzydkie, niewygodne, nietrwałe i śmierdzące od dawna takich nie kupuje, szkoda kasy na byle co tę zasadę stosuje na co dzień, ( zarabiam niewiele) nie stać mnie na marnotrawstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tego nie rozumiem, a mieć buty kilka lat te same to nawet jest średnio estetyczne bo wiadomo, ze kazdy but po jakimś czasie się przepoci, pomimo prysznica 2 razy dziennie, to nie ma sily po jakimś dluzszym czasie np. roku żeby wcale sie nie przepocił, szczególnie letni but. A poza tym ja nie kupuję tak drogich butów bo: za powiedzmy 2 lata mogą one wyjść z mody, znudzić mi się, mogą wbrew pozorom tez się rozpasć mimo, ze były drogie, roznie jest. jesli ktos zarabia naprawde duzo to rozumiem taki wydatek, ale tak poza tym to niezbyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio kupiłam buty za 450 zł, były na przecenie z 500zł. Piękne, czarne oksfordki na sportowej podeszwie - bardzo modne od jakichś dwóch sezonów, największy bum był zeszłej jesieni. Oczywiście pewnie będę modne już tylko 1,5 roku, ale zakochałam się w nich dwa lata temu w pociągu i po prostu musiałam je mieć. A że wszystkie tańsze marki robiły inne niż chciałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nigdy jeszcze w swoim życiu nie miałem żadnego ciucha firmowego i żyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje buty zazwyczaj za 200 plus sportowe, jestem kobieta i nie chce miec zdeformowanych stop buty za 200 plus sa wygodniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie kupuję markowych butów i jakoś nie mam zdeformowanej stopy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazam , ze taki napis jest calkiwicie niepotrzebny i nie powoduje ze buty sa ladniejsze , a nawet nie pasuje . Wyrzucanie kasy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po tym wątku chyba też przestanę kupować buty za 200 lub więcej złotych. spojrzałam na ten sklep multu.pl który polecacie i w sumie wypróbuję takich tanich butów a jak się sprawdzą to zaoszczędzone pieniądze przeznaczę na fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie w ogole robia tak kiepskie jakosciowo buty, nawet te drogie, ze nie wiem juz jakie i gdzie kupowac. Czesto w sklepach internetowych niby buty sa np ''lepszych'' marek, a jak przyszla paczka, to napis jest '' made in china'' i smierdza jak w chinskich marketach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja też tego nigdy nie rozumiałam, ja na przykład nie dawno zamówiłam sobie kilka fajnych par na https://multu.pl/products/index/kobiety?price_to=30 po 29,99 i nie dałam w sumie tyle co niektórzy dają za 1 parę i super mi się je nosi :) mysle że niektórzy po prostu czują się lepsi jak mają buty z jakąś "super" metką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam sandały za 50 zł i wytrzymały miesiąc a jak kupiłam sandały za 100 zł to chodziłam w nich 3 lata aż mi się znudziły. Prosta kalkulacja. No i te droższe były o wiele wygodniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luciola007
Przecież to niezdrowo chodzić kilka lat w jednych butach :( Ja staram się kupować tańsze ale często je wymieniam. Zresztą buty też swoja modę mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też tego nie zrozumiem jak można kupować tak drogie buty i wtedy cały czas trzeba chodzić w jednych, masakra. Ja zdecydowanie popieram kupowanie kilku par butów za dużo niższe ceny. Multu np. ma bardzo fajną ofertę w ekstra niskich cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda6545132
a ja jestem za kupowaniem jednej, ale porządnej pary butów. Szczególnie jeśli chodzi o buty zimowe. Co do letnich to owszem można kupić kilka tanich i wyrzucić po sezonie, bo to nie robi różnicy. W zimie but powinien być porządny, ciepły i nieprzemakalny, a tego buty za 80 zł na pewno Wam nie dają :) dlatego pomyślcie 3 razy zanim kupicie chińskie badziewie na zimę :) ja kozaki i botki kupuję tylko w Wojasie i starczają mi na kilka lat, dlatego jak co sezon kupuje sobie jedną parę u nich to już mam sporą kolekcję i wszystkie w świetnym stanie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 300-500 zł to wcale nie są drogie buty tylko po prostu płaci się troche wiecej za jakość. I opłąca się to bardzo. Ja kupuje w wojasie buty i służą one latami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo od tych 300-400 zł zaczynają się buty porządne, w których noga się nie poci, są względnie wygodne i nie rozlecą się od razu. Mogę chodzić jak ostatni szmaciarz i żul w dziurawych i obdartych ciuchach, ale buty musze mieć przedniej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozbrykana gośka
Bo są dobre jakościowo, ja buty w tych cenas zawsze kupuje w Wojasie i jestem ZAWSZE zadowolona, bo są to buty NA LATA a nie na jeden sezon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halta
Dla jakości - nie dla marki. Popatrz np. na te buty - http://amoreshoes.pl/kolekcja/frontpage/czarne-oficerki-yvonne Czy nie jest tak, że wysoką jakość widać nawet po zdjęciach? W sensie - że całość wykonana jest z porządnych materiałów? Jeśli macie wątpliwości to włączcie sobie jakieś foto mocno budżetowych butów. Widać różnicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można kupić wygodne buty skórzane za ok. 200 zł. Mam 2 pary butów Nagaba i jedne buty Lesta z super miękkiej skóry. Mam każde z nich już kilka lat i nie śmierdzą w środku. Poza tym najwygodniejsze buty jakie miałam, to były buty kupione kilkanaście lat temu za 150 zł jakiejś nieznanej polskiej marki, niestety podeszwa kończy żywot. Na różnych jarmarkach można wśród dziadostwa trafić na tanie, skórzane buty za 150 -200 zł jakiejś nieznanej lokalnej polskiej firmy. Raz w życiu miałam zimowe buty z tworzywa i nigdy więcej. Noga wciąż mokra w środku, bo tak się w tym człowiek poci. Mój znajomy grzyba dostał od noszenia takich butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze buty Helios są super wygodne. Mam letnie buty Heliosa kilka lat i nic się z nimi nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim z racji ich trwałości i jakości. Ja np. zawsze kupuje z wojasa i mogę polecic w 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenaa78
Ludzie kupują dlatego że czasami drogie buty są dobrze wykonane. Ja mam takie od Wojasa na zimę, buty są dobrze wykonane i już mam je 3 lata a jak się dba o takie buty to są w dobry stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Was obchodzi w jakich butach ktos chodzi? Tragedia. To np ja mogę zapytać dlaczego ktoś mieszka w ciasnym mieszkaniu skoro ja wole swoj wygodny dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ev44
Produkcja naszych pantofli odbywa się ręcznie, dzięki temu otrzymujesz wyjątkowy produkt o wysokiej jakości. Sprawdź sam, a na pewno się nie zawiedziesz. http://pantofle-goralskie.pl/index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman789
Jest taka marka - Geox, która tworzy oddychające buty. W podeszwie są specjalne "dziurki" przez które usuwany jest pot - jest to opatentowane przez markę, co wiąże się z wyższą ceną, jednak buty są warte każdej złotówki... Znam takich, którzy od lat są wierni tylko i wyłącznie tej marce, więc to chyba o czymś świadczy. Zajrzyj sobie tutaj i poczytaj więcej: https://www.butami.pl/produkty/obuwie/geox?pageSize=64&page=1&total=658

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×