Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nonie.........,e

Dlaczego ludzie kupują drogie buty za 300-500 złotych ?

Polecane posty

Gość gość
Drogie buty to synonim klasy, tak jak zadbane dłonie. Nie kazdy moze jeździć mercedesem nie kazdy moze miec buty za tysiaka. Ten co ma możliwości kupuje sobie w sezonie kilka par, ma garderobę jak niektórzy pokój , na półeczkach ułożone kolorami :-) kobiety maja świra na punkcie butow i torebek. Te ktore maja kasę maja drogie dodatki. Pytanie : dlaczego ludzie kupują drogie buty jest mniej więcej w stylu : dlaczego ludzie mieszkają w hotelach 5 gwiazdkowych jak mogą w hostelu z łazienka na pietrze. Kazdy towar ma swojego klienta i jezeli ktoś myśli, ze ten co kupuje drogie buty myśli ze bedzie je nosił pare lat , po prostu jest w błędzie. Jedna ma kiecke z poliesteru a druga z jedwabiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buty za 300zł to nie jest szczególnie wysoka cena wbrew pozorom ale faktycznie da się bardzo fajne kupić nawet za 100 zł. To zależy czy lepiej mieć kilka porządniejszych czy więcej słabych. Jeśli ma 5 par porządnych to daje ten sam koszt co 10 gorszych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość społeczeństwa ma brudne i brzydkie buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i pomimo że można kupić ładną rzecz za niewiele, to i tak większość kobiet, czy tez mężczyzn wygląda bezgustownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są trwałe, bardziej wytrzymałe tak do 260 to max, więcej to za akie cywilne nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trzeba tych 300 mam buty za 200 zl 250 i wytrzymuja ponad 4 lata nie bede reklamowac firm, sa to obuwie dostepne w wiekszosci miast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za w miarę przyzwoite buty trekkingowe czy sportowe to wcale nie jest drogo... Ja dużo chodzę i nie opłaca mi się kupować tanich butów które nawet sezonu nie wytrzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
92. Ja kupuję markowe buty i nie przepłacam. Jak się dobrze poszuka to można znaleźć niezłe okazje. Ostatnio znalazłam tą stronkę https://diamonddreams.pl/ i czuję, że się polubimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×