Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 5frankow

Masakra, mój facet to szmaciarz tylko panienki mu w głowie

Polecane posty

Gość 5frankow

dzis rano z nudów i ciekawosci przejrzałam jego archiwum na gg a tam jakas lafirynda go podrywala wysylali sobie nagie fotki i kilka innych lasek z kazdą flirtuje masakra mieszkam ze śmieciem i szmaciarzem :( dwa lata zwiazku i caly czas mnie oszukiwal huj jebany pomozcie mi opracowac plan zemsty to juz koniec ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak widać takich lubicie
a normalny porządny facet jest sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet taki.....
no własnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zemsta Ci w głowie ? Po co ? Ugotujesz się we własnym sosie . Nie warto ; A on ? bawi sie wirtualnie , podrywa i cieszy się jak dzieciak. Nie przezywaj tego aż tak bardzo . Powtarzam ...nie warto :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisce01
"z nudów i ciekawosci przejrzałam jego archiwum na gg" Super dziewczynę sobie dobrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala...
Zrob mu to samo. Tylko tak zeby zobaczył. Niby zapomnij wyłączyć. Jak sie doczepi to ty mu pokaz swoje znalezisko. Wtedy z nim skończ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy to jest sens..to ja mam problem bo jeden startuje do mnie i zakochal sie we mnie a z tego co slyszalam to jest bawidamek,napaleniec ktory zalicza i nastepnego dnia rzuca i to jest najgorsze..ja na teoim miejscu bym dala z nim spokoj i bym go rzucila..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calia
Przykre to jest, że mieszkacie razem a on takie zagrywki prowadzi. Na pewno będzie się tłumaczył, że to tylko przez neta i to nic złego.. Co tam że pewnie wielokrotnie sprawiał sobie przyjemność przed kompem, jak Cie w domu nie było, kiedy to jakaś napalona dziwa wysyłała mu nagie zdjęcia. Zemsta w tej sytuacji? A jaki to ma sens? Po co się zniżać do jego poziomu i tak jak ktoś tu zaproponował korespondować z kimś innym na tych samych warunkach ? Masz chyba swoją godność i honor? Powiedz mu szczerze i na spokojnie, że nie potrzebujesz kurwiarza i odejdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×