Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 21110000001

Dlaczego po ulicach jezdzą głownie srebrne i czarne samochody ?

Polecane posty

Gość 21110000001

Czy dlatego ze najtansze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jager majster
najtansze sa białe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na takie kolory najlepiej
wyrywa się kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisss
dlatego ze to najbardziej uniwersalne kolory i pasuja do wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suszarka do wlosow
kolor czarny jest universalny, pasuje do wszystkiego, jest to najbardziej elegancki kolor z palety barw. najtanszy jest biały- tragedia, wiecznie upieprzony. srebrny najbardziej pospolity- i najszerzej dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21110000001
Ja jestem kobietą i wcale takie kolory na mnie nie działają. Wrecz przeciwnie srebrne auto jest..nudne. Najpopularniejszy kolor karoserii na swiecie, mam przed oczami japiszona dojezdzajacego do pracy :O a czarny? pasuje tylko do limuzyny taka duza trumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisss
ja wole srebrne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nknkn
czarny jest stylowy i elegancki. lepsze to niż żółty ciapek. nissany robią w fajnych pomarańczach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yjuykjyiktgui
biały to tandeta, takie auto kojarzy mi się z pralką i innymi sprzętami AGD :D na srebrne nie zwracam zadnej uwagi, na auto i kierowce Najbardziej przykuwa uwage czerwony, ostry oczojebny taki jak ma Ferrari , ale red pasuje tylko do sportowych aut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisss
minusem srebrnego jest to, ze trzeba czesciej jezdzic na myjnie, a ci zdziercy licza sobie coraz wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisss
francuskie marki maja tego typu odjeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko ze.......
Pewny siebie człowiek na stanowisku nie musi nikomu niczego udowadniać kolorem auta czy koszuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisss
kolorem moze nie, ale dla zachowania pewnego prestizu czasem zwraca sie uwage na pewne detale, to samo tyczy sie tez koszuli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeetam moze po
twoich ulicach takie dwa kolory masz. Wyjżałam przed chwilą na parking i są wszystkie mozliwe kolory. Od fioletowej Milki, do krwistego, osobiście mam zielony. Czarnych chyba najmniej. Tak a propos krwistej czerwieni - najczęściej policja ich zatrzymuje, bo widać z daleka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisss
ciemnozielone jaguary sa fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, co innego jak ktoś ma czarne auto, i czarną koszulę, a zółte auto i zółta koszulę. kwestia gustu to sprawa indywidualna, jak najbardziej, ale swiadczy o czlowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauwazylam ze ...
we wloszech jakies 98% samochodow widocznych na ulicach ma kolor czarny badz srebrny. inne kolory mozna policzyc na palcach jednej reki. osobiscie uwazam ze czarny oraz srebrny to najbardziej eleganckie i uniwersalne kolory dla samochodow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srebrne i czarne bo
to proste sprowadzane czy jak to sie mowi kupowane auta juz z przeszloscia, znaczy te, ktore juz znudzily sie wlascicielom maja wlasnie takie kolory bo ...sa juz "starcami" nowe auta wychodza z fabryk malowane no jak ? czern to klasyka a srebro :) to sprowadzony staroc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisss
czarny i srebrny to sa po prostu kolory bezpieczne, nie kazdy lubi jakies sraczkowate odcienie itd, a bialy to tylko na auto sluzbowe dla jakiegos przedstawiciela handlowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisss
oczywiscie nie chcialem urazic osob majacych biale auta i przedstawicieli handlowych, jesli tak sie stalo, to serdecznie przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki i tej wyzej
Faceci w czerwonych porsche, subaru i innych takich to ruchacze sprawdzone und potwierdzone 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srebrne i czarne bo
najtanszy jest biały- tragedia, wiecznie upieprzony. bzdura minusem srebrnego jest to, ze trzeba czesciej jezdzic na myjnie, a ci zdziercy licza sobie coraz ....... nie ma czysciejszego auta od srebrnego czy piasku pustynni :) a skoro piszesz, ze brud na takim lakierze widac, to wybacz ale chyba nie wiesz o czym piszesz proponuje pojezdzic czarnym, granatem, czy jakimkolwiek ciemnym odcieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki i tej wyzej
Faceci w czerwonych porsche, subaru i innych takich to ruchacze sprawdzone und potwierdzone 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki i tej wyzej
sprawdzone bo takim dawałam dupy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nlkaHASBDJDNJSNF
biale sa najtansze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisss
mam srebrny, ale mozliwe ze masz racje, gdyz akurat do czystosci auta z zewnatrz wiekszej uwagi nie przywiazuje, nie jestem az takim fanatykiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×