Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madmaddie

bardzo zniszczone włosy

Polecane posty

ściąć włosy i zapuścić od nowa jedyna rozwiazanie niestety nie masz już włosów tylko watę nic z tego się nie da się zrobić obciach chodzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja bym postawiła na nowa krótsza fryzurę, a następnie silną kurację: 1) codziennie, rano i wieczorem wsmarowywanie placenty (poczytaj) połączone z kilkuminutowym masażem głowy 2) 2 razy w tygodniu nakładanie waxa na min. pół godziny, wax używam tak, że nakładam na świeżo umyte włosy, potem podgrzewam je pod ręcznikiem suszarką , nakładam foliowy czepek (może być reklamówka) i zawijam w ręcznik. Jak się będziesz tego trzymać po miesiącu na pewno zauważysz różnice. Acha na końcówki nakładam jedwab. Uważaj jakby co z placentą warto kupić taką, co ma dobre opinie, podróbki do śmieci się nadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam_fryzjer
jeżeli trzeba to włosy podciąć, a do regeneracji dobra odzywke mozna zastosowac i bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeCka
też wole odżywki, waxx to dla mnie zbyt długi zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamarona
faktycznie, czas też ma znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam_fryzjer
sa specjalne kuracje, można nawet w sklepie kupic, nie trzeba być fryzjerem, pytajcie w kosmetycznych typu rosman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosikazi
na bardzo zniszczone to fryzjer + maseczka regenerująca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vea234
Fakt, w Rossmanie są fajne rzeczy: ich szamopon dla dzieci Babydream, odżywka Alterra granat i aloes, Garnier awokado i karite, a w drogeriach Natura jest fantastyczna wręcz odżywka aloesowa NaturVital. Niestety, to są rzadkie perełki, poza nimi półki są pozastawiane drogimi, napchanymi silikoanami i w najlepszym wypadku nic nie robiącymi (a przez te silikony raczej szkodzącymi) lorealami, gliskurami, toni&guyami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimorissssssssss
z rossmanna super są szampony i odżywki do włosów zniszczonych toni&guy, u mnie sie sprawdzają, a do tego jeszcze np. spray nawilżający, włosy po nim lepiej wyglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukulussa
Przestań używać suszarki i prostownicy. Zacznij łykać witaminy typu belissa. Zmień szampon i odżywkę (kiedyś mi bardzo pomogła ziaja plantica, ale nie wiem czy ją teraz znajdziesz) Nie związuj włosów ciasno gumką Jeśli i to nie pomoże to lepiej idź do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adaa578
Polecam wizyte w profesjonalnym salonie kosmetycznym :) Moim ulubionym jest Black Pearl w Krakowie przy ul Szlak, naprawde genialny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za żałosny spam jakiegoś dziadowskiego saloniku...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zniszczone włosy kup sobie jakiś produkt apteczny. Mi polecono Biokap i się sprawdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie sprawdził się szampon Dermena na wypadanie, plus odżywka Garnier Awokado i masło Karite, stosuje ją na zmianę z Alterrą Granat i Aloes przedtem używałam Fructisa z silikonami i mimo że po każdym myciu używałam maseczki było coraz gorzej jak ognia unikam szamponów i odżywek z silikonami, keratyną, jedwabiem, od tego są jeszcze bardziej spuszone, kruche unikam też salicylic, lactic acid w składzie, bo te substancje też wysuszają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała z
To całe pieprzenie o tych pantene to jest bujda. Właśnie te szampony, któe są reklamowane zazwyczaj są najbardziej naszprycowane silikonami (które myślę że na daną chwilę Ci nie są potrzebne, tylko nawilżenie włosa!), SLS - (które wysusza skórę głowy), Alkohol (wysusza włos)... Myślę, że na daną chwilę powinnaś nawilżyć włos a dopiero na sam koniec zatroszczyć się o osłonkę silikonową tak, by to nawilżenie z włosów nie wyszło. Polecam poczytać o olejowaniu włosów - jest mnóstwo blogów na ten temat. Ja stosuję tę metodę, i efekty są rewelacyjne. Jednak pamiętaj, że poturbowany włos, zniszczony do granic już nie odżyje - przecież nie wskrzesisz trupa do życia... Tak jak ktoś wyżej napisał - obetnij te zniszczone włosy i dbaj o wyrastające na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też baba lat 27
Spróbuje poradzić coś co sama stosuję. Moje włosy są regularnie poddawane zabiegom fryzjerskim, farbowanie, balejaż, pasemka i tak w kółko. Nie kupuję drogeryjnych odżywek. Używam 3 różnych masek, na zmianę, tzn można użyć jednej kilka razy pod rząd, ale nie w kółko jednej. Myję włosy szamponem z keratyną lub jakimś do włosów rozjaśnianych(takim w kolorze granatowym). Myję włosy średnio co 2-gi dzień. Po każdym myciu nakładam maskę na kilka minut. 1-2 w tygodniu, zależy od czasu, nakładam maskę, zakładam foliowy czepek na głowę, na to ręcznik i trzymam to na głowie ok. pół godziny. Fryzjerka, do której chodzę była mile zaskoczona stanem moich włosów. Nie każda może Ci odpowiadać, ale szukaj swojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też baba lat 27
Nie mogłam dodać linków, więc podam same nazwy masek, których używam maska arganowa mila, maska mleczna mila, maska kokosowa scandic line, maska bananowa scandic line.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym nie podcinała sama tak zniszczyłam włosy za łopatki , podcinałam a że były zniszczone na długości to końcówki wyniszczyły całe włosy co z tego że podetniesz jak w miejscu podcięcia i w góre włos jest zniszczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wax to spam szkoda kasy na gówno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym sposobem na zniszczone włosy jest kompleksowa regeneracja! Trzeba zadbać o zniszczone, przesuszone włosy, aby nadać im lekkość, blask i poprawić kondycję. Najlepszym sposobem jest Arganowa kuracja regenerująca Framesi Olejek Sublimis Argan Oil, Morphosis. zapraszamy, Negozio.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kosmetyki z avonu? oj nie wiem czy to dobry pomysł...siegnij lepiej po cos profesjonalnego jakaś trena.pl czy i-styl.pl ma fajny wybór ale nie avon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiktoriaBeck
Haya :) Też miałam podobne problemy po zmianie koloru..;/ dość długo szukałam jakiegoś rozwiązania. Po wizycie u lekarza dowiedziałam się, że moja skóra głowy jak i włosy są zniszczone z powodu braku witamin, ale też i przez moje złe odżywianie.. Zmieniłam swoje nawyki żywieniowe, dodałam do tego trochę aktywności fizycznej i suplement diety. Polecono mi bio silice max, nawięcej skrzypu, witamin itp, tak Pani w aptece mówiła ;) Efekty pojawiły się dość szybko, po 2 tygodniach moje włosy zaczęły odzyskiwać blask i naturalny odcień. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli włosy są bardzo zniszczone, wręcz się kruszą to niestety nic nie zrobisz z nimi. Możesz iść do dobrego fryzjera, który będzie wobec ciebie cierpliwy i obetnie zniszczone końce - najmniej jak to możliwe. Dodatkowo musisz zainwestować w odżywkę, która zregeneruje te włosy, które ci zostaną (bo prostujesz całą długość zapewne). Możesz spróbować masek Kosswell, najlepsza jest structure repair z kiełkami pszenicy - fajnie regeneruje i odbudowuje włosy ;) a najważniejsze to systematyczność, im dłużej będziesz o włosy dbać tym lepiej będą one wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka miki koloru blond
hej dziewczyny a próbowalyscie moze john frieda ta serie dla blondynek? zastanawiam sie czy nie zainwestowac cena podobna jak toni&guy i mam dylemat (zyciowy ;) ) ktore lepsze z tej dwójki.. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam zacząć zwracać uwagę na skład kosmetyków, te reklamowane w tv zazwyczaj maja dużo parabenów i silikonów, warto sięgnąć po te, które maja nieco lepszy skład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie moge z tych dziewczyn co traktuja silikony jako nasienie samego szatana ahahah boze drogi uchron mnie przed kosmetykami bom zgrzeszyla nakładając odżywke z Dove :o com ja uczyniła :o panie zlituj sie nademną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezusie nazarenski SILIKONY w odżywkach to niczym plagi egipskie :( one śnią mi sie po nocach ludzie strzeżcie sie przed SILIKONAMI!!!! ratunku moje wlosy pochlonely SILIKONY z odżywek a w szamponie skaranie boskie byl SLS !! :o ludzie ratunku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jeszcze kiedyś zagram na skrzypcach? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja proponuję odzywki i szampony ziołowe! Na prawdę, wiem co czujesz ja 2 lata temu tak eksperymentowałam potrafiłam farbowac wlosy dwa razy w tygodniu. Od tego czasu uzywam tylko solowych olejków i w losy bardzo się zmienily :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ziołowych rzeczy, to tylko kiedyś robiłam sobie herbatki ze skrzypu i pokrzywy, ale teraz biorę suplement, który ma je w składzie, więc nawet to sobie odpuściłam. Bio silicę biorę raz dziennie od przeszło 3 tygodni i wydaje mi się, że działa nawet lepiej niż te moje herbatki. Łuski włosów mi się pozamykały, włosy przestały wypadać i są takie gładsze, także jakby co to polecam te tabletki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×