Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madmaddie

bardzo zniszczone włosy

Polecane posty

Gość gość
przestań spamować tym bio-goooownem!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia65x2
Mi włosy zniszczyły się po rozjaśniaczu. Przypadkowo trafiłam na sklep internetowy http://www.naturala.pl/ znalazłam tam świetne produkty do włosów i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabea
Miałam podobny problem, ale mi włosy bardzo wysychały i niszczyły się od ciągłego używania prostownicy, wysoka temperatura niesamowicie je zniszczyła... Musiałam skoczyć z prostowaniem ich i z polecenia znajomej kupiłam sobie szampon i maskę do włosów Biovax, używam dopiero 3 miesiące, ale rezultaty są, maska nawilżyła mi włosy, wyglądają o niebo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę,że to kwestia nieodpowiednich kosmetyków i warto przesiąść się na te,które faktycznie są wysokiej klasy i jakości,na stronie Siima.pl znajdziesz np cała gamę profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich w niższej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam sklep pieknewlosyonline - może tam coś znajdziesz mają dobre produkty i w dobrych cenach mnie na zniszczone końcówki pomogli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam kupić profesjonalną maskę do włosów, mi osobiście bardzo pomogła Living proof restore mask treatment włosy się po niej mega nawilżyły i ich kondycja się poprawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a robiłyście prostowanie kosmetykami Amazon Keratin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaa81881
proszę sobie kupić ampułkę z hydrolizowaną keratyną. Gdy we włosie brakuję keratyny poprzez rożne zabiegi chemiczne stają się one porowate, matowe i ogolnie wyglądaja kiepsko. Jestem fryzjerem , polecam każdej klientce po koloryzacji, oraz odbarwianiu włosów a także dla tych ktorzy sa uzależnieni od prostownicy. sporo można poczytać na temat temat na http://sztukawyceny.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że dobry przykład to taki - http://www.fryzomania.pl/blog/?p=913 Tutaj macie opisane trzy dobre techniki, które powinny pozwolić sobie poradzić z tym problemem. A oczywiście włosy same z siebie się takie nie zrobiły - wina jest w każdym przypadku nasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinkalulu
Dobrze jest poznac fazy wzrostu włosa. U mnie na zniszczone włosy pomógl najbardziej vitapil. Włosy zrobily się zdrowsze i lśniące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam bardzo zniszczone włosy po rozjaśniaczu. Używałam różnych odżywek oraz masek i żadna nie dawała zadowalających rezultatów a do tego jeszcze obciążały włosy. Dopiero kiedy zaczęłam używać maski arganowej od INOAR moje włosy zaczęły lepiej wyglądać :) po 3 miesiącach używania mogę zdecydowanie polecić na suche włosy - mega efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloneczka44
mi najbardziej pomógł premium collagen 5000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to takie zmiany są nieodwracalne - moja dziewczyna po takich eksperymentach po prostu musiała obciąć włosy do brody. Fryzura jej pasuje, ale widzę, że nie może się przestawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodamalina9
Mój fryzjer bardzo zniszczył mi włosy. Niestety musiałam je ściąć do ramion. Stosowałam szampony i wszelkie wcierki ale dopiero tabletki na wypadanie włosów Vitapil zdziałały cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tirstine
Na bardzo zniszczone wlosy polece Ci z doswiadczenia kuracje fryzjerskie! W moim ulubionym salonie Shake Your Head maja caly pakiet takich kuracji - ampulki do wlosow, plus do tego sauna fryzjerska, rozne cuda-wianki :) Naprawde dobrze od czasu do czasu zrobic sobie cos takiego, bo wlosy sa po tym mieciutkie i pelne blasku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie było to samo - włosy zniszczone, pozbawione blasku, matowe. Musiałam trochę je podciąć, ale tylko końcówki, tak ze 4-5cm. Teraz jeszcze biorę witaminy na włosy z doppel herz, zapamiętałam że w składzie jest biotyna. I przyznaję, że widać poprawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam kiedyś włosy jak siano...nie chciałam ich obciąć, bo lubię długie, a zniszczyłam je farbowaniem na czarno farbami Palette i Joanna, bo najdłużej trzymały. Ale też podobno, jako jedyne w Polsce posiadają związki metali, które oblepiają włosy i je niszczą. Mnie pomogło prostowanie keratynowe, bajka na 4-5 miesięcy, do tego kosmetyki Joico, a ostatnio zakochałam się w Kerastase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolop33
Miałam bardzo zniszczone włosy. Moja rada to najpierw poznać jego budowę bo często jest odzwierciedleniem naszego zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zniszczone włosy jedynie solidne podcięcie i dobra pielęgnacja czy keratyna . Ja mam produkty inoar i włosy są w świetnym stanie obecenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżesssi
ostre ciecie i profesjonalne kosmetyki - najlepiej tak podejsc do tematu :) ja swoje rozjasniane kosmyki skrocilam z dobrych 10 cm i uzywam linii do blondu od Great Lenghts i - szczesliwie - mijają 3 mc i 0 rozdwojen i sianka <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eugeni
No ja zniszczyłam sobie włosy samodzielnym farbowaniem, rozjaśnianiem itp. Szkoda słów i jestem na siebie bardzo zła, ale trzeba coś zrobić z tym sianem. Słyszałam, że w salonach L'oreal Expert jest coś takiego jak zabieg odżywczy smartbond, ale nie wiem konkretnie, czy można go zrobić jakby "samodzielnie", czy tylko w zestawie z farbowaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankak18
Można ale warto przy okazji skorzystać z usługi colorfulhair i zrobić sobie chociaż kolorowe pasma, świetnie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A słyszeliście już o usłudze Smartbond która działa w miejscu ubytku włosa i zapobiega zniszczeniom. Skusiłam się i jestem tym zachwycona. Można ja wykonać w salonach expert. Proszę, poczytajcie sobie co i jak https://www.salonexpert.pl/smartbond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Regeneracja włosów może być osiągnięta poprzez zabiegi kreatyną. Polecam zapoznanie się z ofertą salonu Anette z Katowic - www.anette.com.pl, wykonują takie zabiegi bardzo dokładnie, z wysokiej jakości preparatów, potrafią doradzić klientce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super zabiegiem, który przynosi widoczne efekty już po 1 razie jest też Lifting Capilar ( robiony na produktach Inoaru ). Robiłam go ostatnio podczas wizyty u fryzjera i faktycznie po tych 10 minutach ( tyle trwa zabieg ) są widocznie nawilżone i zregenerowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×