Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madmaddie

bardzo zniszczone włosy

Polecane posty

Gość Łucja99
A uzywalas seboradin regenerujacy? Bo ja tez mialam rozjasniane wlosy i mi mega odbudowal wlosy. Wiadomo, zrezygnowalam z prostowania, suszylam tylko zimnym nawiewem i teraz juz sa gladnie i maja ladny blask.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi po rozjaśnianiu pomógł zabieg zwany sauną na włosy. oprócz tego używałam kosmetyków z Loreal seria Mythic Oil.Idealnie nawilżają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogladałam ostatnio vlog czerwcowej lenki jak dziewczyna dba o włosy i nawet napisałam do niej i o dziwo odpisała. Miałam problem z wrażliwą skórą po każdym szamponie miałam krosty .dalej stosuje jej kuracje i powiem Wam jest lepiej. Pisałam ostatnio do np stylizacje i nikt mi nie odpowiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esteraa23
Poszukaj sobie jakichś odżywek, szamponów typowo fryzjerskich np na finefactory.pl masz duży wybór bardzo dobrej jakości produktów. Ja bardzo często robię tam zakupu i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja powiem że warto spróbować keratynowego prostowania, robiłam Amazon Keratin i fajnie zadziałało i trzymało się długo, a miałam zniszczone farbowaniem włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to włosów nie naprawi niestety, ładnie wygląda przez jakiś czas, ale potem problem wraca. Idealnie byłoby po prostu włosów nie farbować, nie suszyć i nie prostować, ale wszystkie wiemy jak to jest ;) Ja ostatnio zainwestowałam w suszarkę i prostownicę babyliss, te z czujnikiem, który bada stan włosów na całej długości i sprzęty same się dostosowują, żeby utrzymać włosy w dobrej kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem na bardzo zniszczone włosy może pomóc jedynie wizyta u fryzjera. Nie mam na myśli tylko strzyżenia, ale też odżywienie włosów w zależności od ich potrzeb. Taką ofertę można znaleźć w Salonie Wadas w Katowicach http://www.salonwadas.pl/kontakt gdzie wykonywane są także zabiegi pielęgnacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma tak bardzo zniszczonych włosów, aby Pilomaxy sobie z nimi nie poradziły. Najważniejsza jest jednak konsekwencja w działu. Polecam spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie cięcie na krótko bardzo pomogło włosom. Odrastają mocniejsze i w naturalnym kolorze. Teraz stawiam na pielęgnację na 100%. Często chodzę je podcinać do Akademii Perfect Hair. Tam mój stylista dobiera mi idealne zabiegi. Zdrowie włosa jest najważniejsze, a zaczyna się już u nasady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka991
Jeśli szukasz sprawdzonych kosmetyków do włosów zajrzyj na https://primahair.pl/ Znajdziesz tam maski, odżywki, olejki itd. Ceny są bardzo ok. Też mam zniszczone włosy i myślę o zamówieniu odżywki stamtąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Na popalone włosy jedynie nożyczki pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Eksperymenty z własnym wyglądem oraz ubiorem chyba wpisane są w naturę kobiecą. Zwłaszcza bowiem panie lubią zmieniać często swój wygląd, dlatego eksperymentują z fasonami i stylem, a także z kolorami swoich włosów czy kosmetyków do makijażu->http://www.tklab.pl/bezpieczna-farba-na-wlosy /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jollos

Ja do włosów lubię kosmetyki nawilżające – żeby moje piórka były dobrze nawilżone, fajnie się układają no i same kosmetyki są naturalne w 100%. Dla mnie to super znalezisko!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela

Ja też stawiam na nawilżenie przede wszystkim. Używam serii nawilżającej od Moroccanoil i mogę szczerze polecać. Jest z olejkiem arganowym, które ma właśnie właściwości nawilżające. Dobry szampon i odżywka to podstawa.Ja też stawiam na nawilżenie przede wszystkim. Używam serii nawilżającej od Moroccanoil i mogę szczerze polecać. Jest z olejkiem arganowym, które ma właśnie właściwości nawilżające. Dobry szampon i odżywka to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata

Miałam to samo jak skusłam się na jasne pasemka na czarnych włosach.Po jakims czasie zamiast pięknych włosów mialam suchą szopę kołtunów.Włosy kruszyły sie masakrycznie nie rosły.Nie chciałam włosów obcinać i dałam rady .Potrzeba na to dużo czasu.Co polecam.Przed myciem żółko z witamina A+E..szampony z Biowaxa..maski silnie regenerujące.. te z Biowaxa tez są dobre..w koncówki wcierałam serum z Witamina A+E fajna sprawa.Zero blondów wróciłam do czarnej farby.Nie wierzcie ze obcinanie dobra rada...mozna lekko podciąc koncowki..Dwa lata włosy wracały do siebie ..dzisiaj ciesze sie włosami do pół pleców..nie krusza sie ..aha ..suplementy do włosów tez nalezy włączyć i czasu i cierpliwości

Jedna uwaga ..farbując ciemne włosy na blond to zabójstwo dla włosów fryzjerki robia to nieumiejętnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie podciąć końcówki te co już widać że są bardzo zniszczone.

I olejować :) - regularne olejowanie daje piękne efekty, polecam :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korolova

Moim włosom najbardziej w kość dawało regularne suszenie i prostowanie, niewiele pomagały kosmetyki ochronne. Dopiero aż zmieniłam sprzęt na delikatniejszy dla włosów to problem minał. Teraz używam np. suszarki z babyliss digital sensor, która sama dostosowuje się do moich włosów, bo ma specjalny czujnik. Teraz planuję jeszcze wymienić prostownicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Ja osobiście na dłuższy czas odstawiłam suszenie włosów gorącym powietrzem i przede wszystkim prostowanie. Koleżanka poleciła mi też linię do włosów Cameleo Natural bazującą na naturalnych składnikach. Już po ok. 2 tygodniach zaczęłam widzieć znaczącą różnicę. Do odbudowy włosów potrzeba cierpliwości, ale warto, na pewno Ci za to podziękują 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tynika

Oj no niestety tak się czasem kończy zmiana koloru... dlatego uważam,że lepiej nie eksperymentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domicela

DOkładnie. A jeśli chodzi o wlasciwa pielegnacje to tez wazne jest, zeby zabezpieczac wlosy, zwlaszcza w wakacje, przed sloncem i wysokimi temrpeaturami od prostowncy czy lokowki. j a mam taki specjalny balsam do wlosow thermoliss z inoaru i widze roznice, bo wlosy mam teraz nawilzone i zmiekczone, zadna termpatura im niestraszna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dido55

Ja może aż tak nie miałam zniszczonych włosów, ale było widać, ze są po prostu zmęczone od ciągłego używania prostownicy. Dlatego zdecydowałam się na keratynowe prostowanie włosów. udałam się do bardzo dobrego salonu Magia Blondu. jest niedaleko mnie. I jestem z efektów bardzo zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

mi obecnie pomaga bombar coconut, taki zestaw z inoaru. miałam trochę przesuszone włosy po zimie, a teraz widzę, że mają się lepiej. w składzie jest dużo olejków i czuję ich działanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalakowka
Dnia 25.07.2019 o 20:23, Gość Dido55 napisał:

Ja może aż tak nie miałam zniszczonych włosów, ale było widać, ze są po prostu zmęczone od ciągłego używania prostownicy. Dlatego zdecydowałam się na keratynowe prostowanie włosów. udałam się do bardzo dobrego salonu Magia Blondu. jest niedaleko mnie. I jestem z efektów bardzo zadowolona. 

Do salonu Magia Blondu chodzę, jak mam podciąć włosy, czy je zafarbować. Na prostownaiu włosów jeszcze nie była, ale musze koniecznie sie wybrać 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×