Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość MirkaKa

Kolka niemowlęca - wasze sprawdzone sposoby

Polecane posty

Powiem Wam że z własnego doświadczenia wlaki z ostrą kolką mogę polecić tylko 2 metody, które dawały dpozytywny efekt:
1) Dobrej jakości biały szum puszczany z przyzwoitych głośników, a nie z głosniczków telefonu (gzieś na necie jest nawet do kupienia takie CD "Biały Szum")
2) Metody polecane przez Harveya Karpa (tak zwane 5S)
Jeśli chodzi o kropelki typu Sab Simplex, Bobotic czy też homeopatię to nie zadziałały u nas wcale i mam wrażenie, że jest to kolejny sposób na nabijanie grubej kasy producentom tych specyfików.

Także polecam zacząć od metod naturalnych i mniej inwazyjnych które podałam powyżej. Powodzenia mamusie!

Gość Magda

Zapisałam się jakiś czas temu na zajęcia  z osteopatii i bardzo mi pomagają w zmniejszeniu bólu przedmiesiączkowego. Mogę polecić bardzo fajne miejsce w Krakowie Rehaorthopedica w Krakowie  Nawet nie myslałam , ze tak dobrze te zajęcia wpłyną na mój organizm.

Gość Anna S

Witam. W naszym przypadku espumisan-nestety nie pomogło ale nie wiem czy ktoś kojarzę, kupowalismy jakiś nowy produkt Baby Calm i to nam bardzo pomogło. Składniki są dobre, mowia że dopiero jest wprowadzony na rynek polski, ponieważ jest już od wielu lat w innych krajach.

Gość Gosciowka2019
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

O co chodzi z ta suszarką? 🤔

Po pierwsze o szum - wiele dzieci uspokaja się słysząc go (moja obie córki tak reagowały).

Synek, który kończy właśnie 4 tydzień zaczyna chyba być kolkowy (?), Dmuchałam mu wczoraj ciepłym powietrzem na brzuszek i pomogło. 

Mój mały nie.ma typowych kółek z krzykiem przez parę godzin, ale ewidentnie ma dni, że brzuch go męczy. Podaje wtedy espumisan w kroplach, duuuuzo układam na brzuchu masuje brzuszek, ciepła kąpiel i generalnie dużo miłości... Najgorsze są oczywiście nocki jak dziś, kiedy nie śpi od 2-5 rano tylko kweka. A ja razem z nim heh

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować