Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katjaa

Nie mam konta na Facebook,NK i innych tam portalach społecznościowych!!!

Polecane posty

Gość stop meeeeee
ja też nie mam i żyję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhrt
ja tez nie mam, takie miejsca sa dla tępakow, szarej masy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla innych jestem kosmitką ktoś chyba za bardzo wszedł w rolę wirtualną nie może tego zrozumieć dlaczego tam nie mam konta. Po prostu chronię swoją prywatność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że brak konta na portalach to żaden przejaw rozumu. Bo co za różnica, czy się ma czy nie ma? :) Bez facebooka jesteś mądrzejsza, szczęśliwsza, więcej czytasz, konstruujesz rakiety? Z facebookiem możesz robić to samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhyt
Też nie mam, wkurzało mnie to, że osoby które mam w poszanowaniu śledzą moje zycie :o jest mi o niebo lepiej, gdy wiem że nikt nie grzebie w moim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamoskaZoska
"nie ma cie na fb, nie istniejesz'" :) wszystko fajnie i jak Ci to pasuje to spoko. Chociaz uwazam ze takie pojscie specjalnie na przekor modzie i szpanowanie tym jest troche smieszne. Bo mozna sie nie zgadzac z idea facebooka itd ale to sie przydaje, mozna miec np nk zeby odzyskac znajomosci, co innego miec konto a co innego wpisywac na facebookowa tablice wszystkie elementy zycia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carly rea jepsen
ja mam konto i co? i nic :o podniecacie się jak mucha gównem nie kazdy wstawia miliony zdjec i jakies durne wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jeden mondry cytacik: 'osoby które mam w poszanowaniu śledzą moje zycie' ­ po pierwsze udostępniasz swoje życie - śledzą po drugie- udostępniasz komu chcesz po trzecie- są opcje ustawienia prywatności ­ wy 'hipsterskie' głąby :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O_o 2525
Ja miałam, później nie miałam, teraz mam znowu :/ Bez fejsa w niektórych sytuacjach jest ciężko. Np. uczelnia, odwolanie zajeć, wykładowca pisze maila tylko do jednej osoby ta wrzuca to na fejsa i nikt się nie przejmuje, ze ty go nie masz, nikt esa nie napisze itd. Mi zdarzyło sie 2 razy pojechać na uczelnie i pocałowac klamkę (uczelnia w innym mieście). Tak jak ktoś napisał, nie trzeba się dzielić tym co masz na obiad ani każdą inną pierdołą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaq
ja też nie mam. przynajmniej nikt mnie nie bombarduje sweet fociami, jeszcze bardziej sweet fociami dzieci oraz wpisami "wykompałam sie, teraz czas sie nabalsamować" (autentyk) i innymi tekstami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×