Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszukująca płaszcza

Gdzie widziałyście fajne, eleganckie płaszcze ?

Polecane posty

Gość mam 2 na sprzedaż
Nie obrażam się :) Może którejś kobietce jednak przypadną do gustu moje dwa ? Pozdrawiam wszystkie kafeterianki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosz powiedz mi
ja mam fiola na fdunkcie plaszczy kupuje kilka w roku;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosz powiedz mi
wiec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca płaszcza
Ubieram się raczej elegancko, chciałabym żeby płaszcz był ciepły i ładnie wykończony (ładne guziki,mogą być pagony na ramionach). Szukam takiego który ładnie podkreślałby talię (czyli wiązany w pasie) a nie o prosty (czy workowaty-takie widziałam w wielu sklepach np. w zarze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdfnfjksdc
W New Yorkerze zakupiłam ładny płaszczyk, lekko rozkloszowany, w talii dopasowany. Mają tam sporo dobrze skrojonych płaszczyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca płaszcza
Nadal szukam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jklop
w swojej wyobraźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca płaszcza
Temat nadal aktualny ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaszczyyyk
aaa, płaszcz z linka trochę przypomina mój, ale mój jest trochę dłuższy, beżowy i z innego materiału ;), rękawy ma podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario Bolucci
Jakiego bym płaszcza nie dotknęła to one wszystkie kiepskiej jakości (chyba, ze chce sie wydac naprawde duzo). Koniec koncow sie wkurzylam i kupilam kurtkę miejską Bergsona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaszczyyyk
a kurtki z tej strony mają jakieś fatalne zdjęcia. Żaden nie wygląda, na na żywo są świetne, z ładnego, "mięsistego" materiału, ciepłe, na zdjęciach wyglądają kiczowato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz na zimę czy na teraz? Ogólnie płaszcze w sklepach są słabe. Ktoś tu napisał, że w Zarze są fajne, ale co z tego jak są badziewne (i drogie). Jeśli chodzi o zimowe ciuchy, to ja jednak stawiam w tym roku na futro, ewentualnie kożuch, bo są porządniej wykonane, starczą na dłużej i są cieplejsze przede wszystkim. Tylko znaleźć sklep z ładnym futrem (i to nie z królika za 6 tys.), to też sztuka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka wb
Też szukam płaszcza jak dotąd z niepowodzeniem. Widziałyście coś ładnego? Możecie polecić konkretne sklepy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja_ala
Jeśli chodzi o płaszcze bardzo dobrej jakości to polecam http://www.my-conceptstore.com/kolekcja/plaszcze.html. Ceny są może większe niż w h&m i tego typu sklepach, ale płaszczyki są z super wełny. Moja koleżanka niedawno tam kupiła jeden. Szyją również na miarę, na specjalne zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonaoranżada
Serio uważacie, ze trencz jest elegancki? To przecież taki zwyczajny, codzienny płaszczyk... Aby być ubraną elegancko, warto się jednak trochę postarać... Np. wybierając coś takiego - http://www.poza.pl/sklep/plaszczyk-gisele-niebieski/ - jednak to bardziej stylowe niż prochowiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filemonica
ja sobie kupiłam bardzo elegancki płaszcz na jesien na answear.com? lubicie zakupy w sieci? a dodatkowo jak ściągnięcie aplikacje veroni mineral to dostaniecie 40% zniżki na zakupy w answear.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyplomatka42
Nie napisałam,że poszukuję w czarnym kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fraciak
wejdź sobie na answear.com a jak do tego ściągniesz aplikacje veroni mineral to dostaneisz 40% zniżki na zakupy w sklepie, maja łądna kolekcje pąłszczy na jesień/zima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyplomatka42
Na stronie carry nic takiego nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×