Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszukująca płaszcza

Gdzie widziałyście fajne, eleganckie płaszcze ?

Polecane posty

Fajne płaszcze znajdziecie na www.prettyone.pl. Teraz mają promocję -50%. Polecam. Ja kupiłam i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fellada
ja kupiłam na answear.com bo miałam 40% zniżi na zakupy dzięi veroni mineral, warto bo mozna za naprawdę małe pieniądze kupić fajne ciuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiacyntia
mnie się tak spodobały zniżki na cichy, że chciałabym więcej takich rabatów jak w veroni mineral, w którym masz aż 40% tańsze ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brodzkaa
hiacyntia można jeszcze ściągnąć sobie aplikację veorni mineral żeby cieszyć się zakupami z 40% zniżka na zakupy w answear.com?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weszłam na to balladine i widzę, że tam też jest dział z wyprzedażami! Płaszcze nawet -50% i to bez żadnych kuponów :) Niektóre naprawdę piękne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hamikowa23
Polecam kaszmirowy płaszcz ze sklepu LEJDI. Kupiłam go już jakiś czas temu, zanim zaczęła się zima. Noszę go już około 3 miesiące, a nadal wygląda tak samo, nie zmechacił się itp. Jest gruby i ciepły, nadaje się na jesień i zimę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę zerknąć na to Monashe. Koleżanka mówiła mi, że kupiła tam świetną sukienkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nareszcie spamerka przestała śmiecić tym tandetnym adresem, żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariolaStec
W przypływie gestu, mąż kupił mi płaszcz (jak się później okazało) z hexe. Swoje wydał, ale mam w szafie pierwszy unikat - przyznaję poczułam się trochę jak gwiazda^^. Ważne! Nie widziałam jeszcze żadnej w tym lub podobnym płaszczyku w moim mieście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba najłatwiej jest znaleźć ciekawe płaszcze wiosenne w internecie, bo tam wybór po prostu będzie większy. Na stronie https://allani.pl/wyszukaj/plaszcze-wiosenne jest ich całkiem sporo, więc chyba można pokusić się o przejrzenie i poszukanie czegoś dla siebie. Wiele z nich jest bardzo eleganckich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka

Na pewno coś na schaffashoes się znajdzie, ja już sobie jeden płaszczyk wybrałam i chyba zamówię teraz bo jest -20% na wszystko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×