Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ariadna Thalia

CZESC CHLOPACY! JESTESCIE TU?

Polecane posty

Gość PPpomaranczowy
Adia ja juz wczoraj mowilem co by sie z Toba dzialo jakbym byl napalony:-P :-D Ale dobra tak chce wiecej.. na kolana i ssij ooo Mam prawie 30 z Wielkopolski:-) A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkopolska i prawie 30 lat tak a konkretnie to jestes skad z poznania juz ci ssie kutasa opowiadaj a jak masz na imie i nie uciekaj stad mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda Półko, kto jak kto ale Ty mogłabyś w końcu zobaczyć jak wygląda moje ryło. :( Niestety nie mam nitz aktualnego :( nikt mi nie chce robić zdjęć, bo ci co próbowali, żądają od mnie pieniędzy za zniszczony aparat. :( Na chwilę spadam, bo komp mi coś przymula . Co mnie strasznie irytuje. I to jeszcze w takim momencie 😭 😭 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szewc
Chlopcy to u szewca drewniane gwoździe u szewca w zebach prostuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PPpomaranczowy
Adia jestem ale czasem trzeba na mnie poczekać:-P Co Taka ciekawa jestes, od razu szczegolow nie potrzeba:-D Imie dajmy na to Patryk moze byc?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buka321
Ariadna jak ty jestes taka napalona to znajdz sobie kogos a nie na czacie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoly--piotrek
Hej Ariadna! Jestem Piotrek, wysoki , calkiem dobrze zbudowany szatyn z Krakowa, o tajemniczych zielonych oczach, obecnie na wakacjach w gorach, dzis leje, mam do wyboru dwie opcje: pojsc do pokoju obok przeleciec zone, albo wypozyczyc Tobie mojego twardego kutasa. Dasz rade go zmiescic czy jestes juz zajeta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoly--piotrek
to chyba najpierw zrobie dobrze zonie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoly--piotrek
zawsze jestem silny, twardy i gotowy zeby zrobic dobrze takiej napalonej suczce jak Ty Thalio. Zeby wylizac Twoja goraca cipke, dziko i namietnie Cie zerznac i zaznaczyc terytorium, tryskajac mala fontanna spermy na Twoje piersi :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoly--piotrek
zanim przejde do minetki jest caly wstep, zwiazany z rozebraniem kobiety, staniem za nia, rozpinaniem guzikow jej bluzki, jednoczesnym calowaniem karku, ssaniem platkow uszu, masowaniem brzuszka, lozaniem plecow, powolnym zdejmowaniem jej dzinsow, glaskaniem posladkow, przeniesieniem i polozeniem na lozku, zmyslowymi, glebokimi calusami, masazem piersi, dopiero po pewnej chwili draznieniem sutkow i wedrowka nizej, z uwzglednieniem pepuszka, lizaniem Twoich ud, potem z wyuzdanym oslinieniem calej Twojej cipki, jak juz bedzie mokra, calusami, delikatnym falowaniem jezykiem po Twojej buleczce, z na poczatku niesmialymi, a potem bardziej zdecydowanymi wedrowkami wglab, Ty coraz bardziej bedziesz rozchylala nogi, az w koncu przycisniej moja glowe do Twojej lechtaczki i odplyniesz w rozkoszy, a potem dasz mi sie zerznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legendy :D :D Stare dobre czasy, demaskacji, afer, skandali, hejtowania, romansów i banów. :D :D :D Nie znaczy że dzisiaj jest przykro :( Wręcz przeciwnie, tylko trzeba wiedzieć czego się szuka. :D I tak, wiłem się ze śmiechu, jak "chłopacy" ;) tyrali się na bogu ducha winnym temacie "Hmmmmm" :D Koleś od krokodyli miał takie teksty, że aż żal mi duupę ściskał że to nie moje. Chociaż też tam byłem, jadłem, piłem.... nie, nie, :P nie to, rozrabiałem :P. To taka, krótka retrospekcja i już wracamy do tematu. :) Oczko do Ali ;) 🖐️ bo widzę że jest. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oho, ludzki się zesrał na rzadko. :D A ja na to - nie wiedziałam, wiec przepraszam za przyczepienie się, A ty co na to, skarlały pojeebańcu bez perspektyw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×