Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ariadna Thalia

CZESC CHLOPACY! JESTESCIE TU?

Polecane posty

Tylko, faktycznie jakby wszyscy odparowali. :( Szkodełe :( Trzeba będzie znaleźć sobie inny. Najlepiej tam gdzie jest Vera. :P Na luzaku można sobie trochę przylamić. :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle nie wiem o czym mówisz, Nowy, ale prosiłabym o to, żebyś nie pisał o mnie ani do mnie, Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Vera, to już napisałem co na to. A nato na to nic. Jesteś debilem do kwadratu. Nie wiedziałaś, a zwracasz uwagę, czepiasz się?:( O czym to może świadczyć?:D No mów suko, o czym to świadczy!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem rozjuszona, co najwyżej podekscytowana, bo niewykluczone, że zmieni się dużo. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Ciebie da się zrobić ale o Tobie. Chyba mam prawo wypowiadać swoje zdanie, chyba że na siłę ograniczysz moją obywatelską swobodę wypowiedzi. Dlatego trzeba to umiejętnie wykorzystać Alu. :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
No, no, trzeba pochwalić sukę. Zamilkła.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Alicja, nauczyła. Jakie to stereotypowe.:( Do Ciebie mogę zwracać się jak do kobiety przystało, bo jesteś kobietą, logiczne. Vera, jak już ustaliliśmy więcej ma z wulgarnego chłopca niż kobiety, więc daj już spokój Alicjo, proszę.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie wspominając o miłym gościu. Może to On wygra wyścig zbrojeń, do Twojej niewinności. :P Z tego co widzę macie wiele wspólnego a może nawet więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Przepraszam Adriana, już nie przeszkadzam. Do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Ariadna I za pomyłkę też przepraszam.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ariadna Thalia, może nie wiemy co to jest sex a nawet seks. Jakbyś mogła... no wiesz, trochę nas douczyć. O ile oczywiście to dla Ciebie nie problem. To Twój temat i chcemy byś była w pełni zadowolona i usatysfakcjonowana. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobry pomysł, ludzki przedmiot przybiegłeś tu w krótkich spodenkach bo zwabiła cię perspektywa bycia chłopcem i powaflowania się trochę z "sukami" a tu taki psikus. :D Wybacz ale nie będę za tobą płakał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×