Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ariadna Thalia

CZESC CHLOPACY! JESTESCIE TU?

Polecane posty

Dzięki :) 🖐️ miły gościu. Już myślałem że będziesz mi robił kłopoty. :P Ale skąd mogłem wiedzieć że nie tylko jesteś miły, ale również wymagający. :P :P 🖐️ Ja tam lubię desperatki. :D I jak na ironię mam z nimi najwięcej kłopotów. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś się jej w łapkę stało i kulała, raczej utykała. :( , AluNa szczęście jest coraz lepiej i jestem pełen optymizmu. :) Trochę dziwne bo weterynarz, nie stwierdził żadnego złamania, nitz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeze mnie :( znowu mnie poniosło i potencjalni adoratorzy, wolą się pobawić we własnej piaskownicy. Spoko Ariadna Thalia zaraz sobie idę to i "chłopacy" nabiorą śmiałości. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak myślałem Alu ale łapka była czyściuteńka. Nieważne. Mniej ją już oszczędza, to znak że będzie dobrze. I już nie przesadzaj, zawsze będzie tylko zwykłą suką. :) Kochaną, ale to guzik powinno obchodzić kogokolwiek. ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To aż tak osobiste? Wal śmiało, ja przed społecznością Kafe nie mam nitz do ukrycia. Po za numerem z dowodu osobistego, ale to chyba zrozumiałe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szeptanie w towarzystwie? Alu :O To jeszcze bardziej podsyci pewne spekulacje a chyba wiesz jak lubują się tutaj w niestworzonych historiach. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie się pytasz Półko? Przecież ja mogę tylko zgadywać. :D Może jakbyś tak nie wpadała znienacka, było by bardziej przejrzyście a tak zawsze pada deszcz. 😭 Tylko że to ja ciągle moknę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam ogłoszonych nóg , a ogonem mam tylko taki przyczepiany więc proszę mnie tu od krolikow nie...... 😤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PPomaranczowy
Chyba nikt nie wie o czym mowi Nowy:-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krótka retrospekcja... Półka jest o tyle ciekawą osobą, że zawsze jest sobą. W sensie kafeteryjnym. Nigdy nie cwaniakowała, bawiła się w podchody, czy zorganizowane zbiegowiska. Widzisz nick półka i masz pewność że to ta sama osoba co rok temu. Zmodyfikowana, że się tak brzydko wyrażę o pewne doświadczenia. :) Półeczko to dla Ciebie 🌼 pani inżynier ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legenda we własnym umyśle PPomar :P Nitz na to nie poradzę, kiedyś się tym jeszcze przejmowałem, ale teraz, może nie od razu mam to gdzieś, ale nie dbam o to by mnie rozumiano. Tak samo ja nie rozumiem ludzi, którzy z powodu że dziewczyna przestała pisać z nim na GG, wyzywają ludzi od idiotów i zaczynają swoje piśmiennicze wywody na temat życia. Warto odszukać temat kolesia fabu i spojrzeć na niego z mojej perspektywy a nie wszyscy zaraz biją brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×