Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kjbzvzbva

Turbo Spalanie Ewy Chodakowskiej

Polecane posty

Gość kjbzvzbva

nie bylam w stanie dokonczyc, daje niezly wycisk, ale to prawda ze cwiczenia relaksuja i czlowiek sie czuje szczesliwszy, ja czasem biegam i wtedy mam ogromna satysfakcje, ale ten jej program jest dosyc ciezki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubi90
Jest gdzieś w necie ten program?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem bo kupilam go
z gazeta shape

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo master
Napisz coś więcej. Jakiego typu to są ćwiczenia? Trzeba mieć jakieś akcesoria do nich (hantle/stepper?). Kupiłam kiedyś bodajże pilates i leży w kącie, więc pytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ćwiczę już od kwietnia, od kiedy pojawił się Shape z pierwszą płytką. Teraz lecę już trzecią płytkę i jestem mega mega mega! zadowolona. Pełna energii (im więcej ćwiczę, tym więcej jej mam i mimo straszliwego zmęczenia tym bardziej mi się chce), w ogóle jakaś taka szczęśliwsza jestem. Nie mówiąc już o efektach, bo cm spadają i w talii, i w biodrach, i w udach, a nie stosuję żadnej diety. Polecam :) Można ściągnąć na chomiku jak ktoś nie da rady już dostać gazetki z płytką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mkksn7774
na chomiku nie ma niestety, nigdzie nie ma więc będzie trzeba jakoś zamówić. A są tam jakieś ćwiczenia na nogi- łydki? Mam takie męskie łydki, chciałabym je wyrzeźbić i zgubić tłuszczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trening jest ciezki dosyc
jak go nie ukonczylam , ale intensywnie dziala na wszystkie partie ciala, bylam mokra jak szczur:) zreszta ona tez widac sie zmachala troche:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam sobie ostatnio szejpa z jedną z tych płytek. Z ciekawości poćwiczyłam pierwsze 15 min - póki jest ciepło ćwiczę raczej na zewnątrz, a tę przyjemność zostawiłam sobie na zimę. Byłam zdziwiona, bo od tych 15 min dostałam zakwasów w tyłku, a normalnie bardzo intensywnie ćwiczę dolne partie ciała i myślałam, że nic już nie jest mi straszne. Z pozoru łatwe ćwiczenia ale myślę, że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak się zastanawiam...,
mam 3 płyty ale do tej pory ze względów zdrowotnych nie mogłam ćwiczyć. teraz mam zamiar. doradźcie kolejność. jak ćwiczycie? wszystkie płyty po kolei czy np co dzień jedna płyta? cała czy tylko wybrane fragmenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam te 3 płyty i też chcę w końcu zacząć ćwiczyć. I myślę, żeby np. 6 tyg jedną, 6 drugą itd. Tam jest napisane, że pierwsza jest dla początkujących, druga średnio-zaawansowanych itd. A robienie od razu jakiegoś ciężkiego zestawu na pewno by mnie zniechęciło :) Jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinkaemm
Ja mam 3 płyty, jednak turbo robiłam tylko raz żeby wypróbowac i fakt jest naprawde TURBO! Robiłam 2 płytkę ale że już mi tłuszczyk spadł i to bez zadnej diety( poniewaz Ewa zacheca do zdrowego racjonalnego odżywiania) robię 1 płytkę, która modeluje sylwetkę. Efekty są naprawdę widoczne ! Jak dla mnie nr 1, taniej niż fitnessy i siłownie a rezultaty naprawdę spektakularne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ćwiczenia Ewy są ok. Polecam serdecznie :) Skalpel jak dla mnie trochę za lekki, polecam za to killera i turbo. Warto jednak dodać, że treningi Chodakowskiej nie powinny być jedyną formą naszych "aktywności". Ja poza tym np. dużo biegam i pływam - pewnie dlatego dotrzymuję jej tempa, a po miesiącu efekty są mega zadowalające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Cwiczę z Ewą turbo spalanie, praktycznie codziennie, kiedyś nie dałam rady, ale uparcie dązyłam do celu i sa tego efekty. Szczuplejsza sylwetka, silniejsza motywacja i coraz łatwiej robić te ćwiczenia.:) ZAczynałam od ksiażki, poźniej skalpel, ale dla mnie był za lekki, bo lubie dac sobie wycisk, teraz zakochałam sie w turbo, chociaż killer też jjest fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na są płytki :) Tzn. Turbo spalanie jest na 100 % o reszcie nwm :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ktorym numezrze byly te plyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×