Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lolokemoisia

kraków restauracja pomocy

Polecane posty

Gość lolokemoisia

hej,wiem że zły dział ale na ogólnym to raczej nie mam co liczyć ze ktoś odpisze więc proszę tutaj może ktoś pomoże i doradzi jakąś fajną knajpkę restaurację w okolicach rynku w krakówie? jakąś w miarę tanią gdzie za kawałek mięsa nie trzeba płacić 40 zł :/ ale też przyjemną , bardzo proszę o pomoc i jakieś propozycje bardzo mi zależy na waszej pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaa,
restauracja pod wawelem!!!!! gwarantuje że bedziesz zadowolona!!!! niskie ceny, dużżżżo jedzenia, świetna obsluga i atmosfera, sala z zabaw dla dzieci z opiekunką :) http://www.podwawelem.eu/index.php/galeria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljgkvgf
albo Roster

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusinek22
Może nie na wagę, a na rozmiary. Polecam apetytbistro.pl Fajna pizza, świetne ciasto ;) Warto! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię restaurację Trzej Kucharze. Wg mnie nie mają zbyt niskich cen, ale przynajmniej człowiek sie naje i pobędzie w eleganckich warunkach, co moim zdaniem też ma wielkie znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie musi to byc rynek.? Jak dla mnie, rodowitej krakuski, serwuja tam najgorsze jedzenie - tak zwane "pod turyste". Polecam Ci oddalony o 20 min spacerkiem uroczy Kazimierz, odwiedzany tlumnie przez turystow i uwielbiany przez krakusow. A tam Zazie Bistro lub Fabryke Pizzy, Alchemia od kuchni, Bombonierka lub bardzo tania fantastyczna jadlodajnie Marchewka z groszkiem na ul. Mostowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze gotują w Da Pietro w kamienicy Pod Obrazem, poza tym obsługę mają ogarniętą która nie myli zamówień i też się nie ociąga. Zdjęcia restauracji i menu są do sprawdzenia przez ich stronę na www.dapietro.pl . Jakbym miał jakieś danie z karty polecić to na pewno ryby robią bardzo smaczne i w ciekawy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HannaLisk
Warta polecenia jest restauracja Piwnica pod złotą pipą, przy rynku na Floriańskiej - genialna atmosfera! Totalna podróż w czasie do staropolskich klimatów. Bardzo duży plus za przemiłą obsługę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolanko no.6 na Kazimierzu...rynek jest kiepski... na Kazimierzu duzo wiecej fajnych knajpek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksawerer
o właśnie, tuż przy rynku jest piwnica pod złotą pipą, musisz sobie wygooglać dokładny adres bo nie pamiętam teraz. mają dooobre jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winiecki
Dokładnie, spokojnie można przy rynku na floriańskiej iść jest tam piwnica pod złotą pipą. i smacze jedzenie i spoko obsługa. można też napić się nie tylko kawy ale i wina lub piwa. co kto libi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o fajną restaurację w Krakowie, to wybierzcie się do Starej Zajezdni. Czesto tam chodzimy czy to ze znajomymi czy to z rodziną, mają super menu, no i ich piwo jest przepyszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest kilka naprawdę fajnych miejsc w Krakowie gdzie można dobrze zjeść, ale moim zdaniem Da Marco na mogilskiej to najlepsza na tą chwilę restauracja. Mają pyszna włoską kuchnię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamaska
Winiecki, bylam tam i przyznam, że jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona, po tym jak raz poszłam do takiej polecanej tu restauracji i dostałam jakąś rozgotowaną mrożonkę miałam już się nie dać skusić, ale tu naprawdę dobrze poleciłeś! dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winiecki
dokładnie, tam jeszcze nigdy nie trafiłem na coś niesmacznego. menu mają świetne, dlatego często tam wracam :) więc można śmiało polecać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonisli
Piwnicę pod złotą pipą znam od dawna... w sumie wstyd nie znać tego miejsca jak bywa się w Krk, zdecydowanie najczęściej wybieram tę restaurację, chociaż są jeszcze ze 2 całkiem spoko ale ta dla mnie wygrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hrabbi
Gdzie dokładnie jest ta piwnica pod złotą pipą? chcę się tam wybrać. co warto wziąć z menu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikkos
kaczka! zdecydowanie kaczka jest tam najlepsza jak dla mnie, chociaż inne pozycje też są ok. golonka chociażby bardzo dobrze zrobiona :) Na floriańskiej przy rynku jest, wygoogluj adres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uvinnisi
Dzięki za super namiary! Niedawno przeprowadziliśmy się z mężem do Krakowa i już kilka miejsc odwiedziliśmy, ta piwnica na floriańskiej jest super! Podawajcie jeszcze jakieś namiary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pronska

ja też byłam tam kiedyś! 🙂 Aż muszę się wybrać do krakowa i jeszcze się tam przejść, bo mieli naprawdę fajne, staropolskie dania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olimo733

Cóż, piwnicę pod złotą pipą znam ponieważ organiozowałam tam chrzciny córeczki w tym roku. Fajne miejsce ne tylko jako restauracja ale również właśnie do organizacji jakiś rodzinnych przyjęć czy imprez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otalka
Dnia 27.12.2018 o 08:38, Gość Olimo733 napisał:

Cóż, piwnicę pod złotą pipą znam ponieważ organiozowałam tam chrzciny córeczki w tym roku. Fajne miejsce ne tylko jako restauracja ale również właśnie do organizacji jakiś rodzinnych przyjęć czy imprez.

Byłam tam na obiedzie, baardzo smaczne jedzenie i fajna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrą restauracją jest np Trattoria Venezia na Podgórzu. Byłam kilka razy i za każdym razem byłam zadowolona. NIgdy nie spotkałam się tam z jakimś problemem 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×