Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marry :ppp

Jakie SPA w okolicach Warszawy polecacie? Basen + SPA i fajny hotel, jakie ceny?

Polecane posty

Gość Marry :ppp

Co możecie polecić na weekendowy wypad we dwoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja sikam do butelki
Wolica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jest67
hotel ossa - wpisz sobie w wyszukiwarke sam/ sama sie przekonasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co dla mnie takim super miejscem, gdzie się można wybrać i bardzo dobrze zrelaksować jest Good Time Day spa w Łodzi. Jeden pobyt tam wystarczył, żebym zapragnęła do niego wracać. Rewelacyjne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co dla mnie takim super miejscem, gdzie się można wybrać i bardzo dobrze zrelaksować jest Good Time Day spa w Łodzi. Jeden pobyt tam wystarczył, żebym zapragnęła do niego wracać. Rewelacyjne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Afrodyta spa Radziejowice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie bardzo ciekawy jest ten hotel Manor House. Pięknie odrestaurowano ten pałac i w ogóle park wydaje się również urokliwy. Będę musiała się tam wybrać w najbliższym czasie. Jak się Tobie wydaje bluszcz_87, warto się tam wybrać do spa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam miesiąc temu w Hotelu Manor House. Szczerze polecam wszystkim lubiącym przyrodę, ciszę i zabiegi wellness. Mieszkałam w pokoju Ofuro. Niesamowite przeżycie, pokój przepiękny no i te zabiegi dostosowane specjalnie dla mnie w mojej własnej łazience:) Bosko się czułam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renatka37
Zerknij na hotele z grupy www.trip.pl maja jeden pod Warszawą i jest tam świetne SPA i nie tylko, ogólnie fajnie można tam się zrelaxować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Warszawianke, w wakacje sa niezle promocje, zaplacilismy jakies 200 pln/ noc, w cenia mozliwosc korzystania ze spa (baseny, jacuuzi) + pyszne sniadanie. Jest tam plaza. Mozna wykupic dodatkowo jakis zabieg lub masaz. Bylismy b. zadowoleni. W tym roku pewnie tez pojedziemy na jakis dluzszy weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malkotar
Np. hotel Rest w Morach. Strefę spa masz w cenie noclegu, bez ograniczeń. Bardzo dobry standard na miejscu, fajna okolica, macie kilkanaście minut do centrum. Odradzam centrum stolicy - stawki nie mają porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaszklanka89
popieram zdanie malkotara, też często bywam w resthotel jest to w Morach obok Warszawy, a w centrum jest drogo i głośno, a tam blisko do wielkiego miasta ale zarazem daleko aby w spokoju móc odpocząć, zrelaksować się. mają też bar, także dla miłośników dobrej zabawy też się coś tam znajdzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wawy masz jeszcze blisko do fajnego spa, akurat na weekend można się tam przejechać i zrelaksować. Osobiście polecam zabieg w ... czekoladzie. Ma się po nim bardzo miękką skórę, no i generalnie fajnie tak poleżeć w czekoladzie. Spa jest usytuowane pośród zieleni, także opcja spacerów i wycieczek do lasu także jak najbardziej wchodzi w gre. A no i nazwa spa to Zalesie Mazury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne Centrum SPA jest w Hotelu Rest pod Warszawą na ul. Poznańskiej. Jest jaccuzi, sauna, fińska łaźnia parowa, zimna beczka, solarium, kabina infrared, kręgle, bilard, piłkarzyki. Dla gości Rest Hotel za darmo, jak czasem jestem to korzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blizana
W Rest byłam i faktycznie standard jest super - byłam jako gość konferencji, ale korzystałam też z miejsc noclegowych. Na prawdę fajne, mega dopracowane miejsce, a już największy plus za ogólną jakość usług na miejscu. Jest co robić, jedzenie bardzo smaczne. Moim zdaniem warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta bruska
Rest mogę polecić. To ich spa nie jest jakieś wypasione, ale oceniam pozytywnie, podobnie jak cały hotel, bo faktycznie znalezienie w tej okolicy takiego standardu przy tak niskiej cenie jest trudne. Moim zdaniem w tych okolicach lepszego hotelu nie znajdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Hiltonie mają fajne zaplecze spa :), masaże pierwsza klasa ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hotel Sielanka nad Pilicą w Warce - tylko 1 godzina jazdy od Warszawy. Mają Spa i basen. To super miejsce dla dwojga. Było cudownie. Spędziliśmy weekend w "spa dla dwojga". Bardzo przyjemna strefa relaksu i nowy basen! Polecam. Za miesiąc znów to powtórzymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karpiel
Jeśli chodzi o standard to zdecydowanie polecam - http://resthotel.pl/ W tych okolicach znalezienie atrakcyjniejszego centrum graniczy z cudem - świetne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak, tak, hilton! Spa mega mają a jaka impreza na Sylwka była... mają rozmach niezły :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barcien
Tutaj - http://resthotel.pl/relaks strefę spa masz w cenie pokoju. Jacuzzi, sauna, łaźnia, beczka, solarium. Na miejscu super jedzenie i co najlepsze - w tej okolicy trudno o chociażby zbliżoną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kankana
Byliśmy w Rest na jesieni - faktycznie spa w cenie pokoju, bardzo dobre stawki, ładna okolica. Byliśmy na kilka dni, chcieliśmy zwiedzić Warszawę - było warto. Bardzo pozytywne doświadczenie, do centrum miasta mieliśmy kilkanaście minut drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też byłem w hiltonie, zaplecze szczególnie fajne. SPA bardziej niż spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kankana
No pewnie fajnie, tylko ile w Hiltonie zapłacicie za nocleg? No właśnie - w Rest to spa jest nowe, i jednak cena za nocleg jest na prawdę niska - przynajmniej na tle wszystkich miejsc noclegowych w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rytus
Zobaczcie tutaj - http://resthotel.pl/relaks To w Morach, w zasadzie bezpośrednio pod miastem, standard super, korzystaliśmy ze spa w cenie noclegu. I na terenie Warszawy trudno znaleźć nawet coś o zbliżonych parametrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parkusiak
Hildegard Braukmann Beauty Center, właśnie pod wawą, jeździłam tam głównie ze względu na niższe ceny, ale okazało się, że jakość usług również była dużo lepsza niż w stolicy - podejrzewam, że to kwestia kosmetyków z jakich korzystają. Swój zabieg kontynuowałam właśnie przy pomocy kosmetyków HB już w domu i rzeczywiście ostateczny efekt był na prawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marboso
Kto faktycznie był w REST? Warto? Nie na zasadzie wyłącznie spa, chcemy zwiedzać stolicę, a przy okazji spędzić trochę czasu w hotelu, ale głównym celem jest zwiedzanie. Co proponujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rest to melina przy ruchliwej trasie. Skrzyżowanie "starej" drogi na Poznań i autostrady A2. Odpuść sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glisiak
W Józefowie Hildegard Braukmann prowadzi Beauty Center - radzę się głównie wybrać nie tyle dla niższych cen, co bardziej dla jakości samych zabiegów, bo faktycznie korzystają tam z bardzo dobrych kosmetyków, które jednak w moim przypadku dały diametralną zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najmlodsza
Fajne spa... każdy powie, że w tym co był jest najlepsze ;P. Dlatego double tree hilton na wawrze, narzeczony zafundował mi ostatnio Dzień Kobiet tam i było bosko, nowonarodzona stamtąd wyszłam ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×