Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość drpsychologii

Byłem na wizaż.pl żeby sprawdzić swoją teorię że baby to żmije i rzeczywiście

Polecane posty

od wizazu jak najdalej. Tu się nie boję wtrażać swojego zdania bo nikt nie będzie przez 5 stron pisał o mnie głupot i się naśmiewał bo np. mam inne zdanie iż wszyscy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tylko podczytuje kafeterie, ale kocham to :) uwielbiam te podszywy i luz, jaki tu panuje. czasami mozna sie posmiac. na wizaz zaglądalam, ale czuc tam tą "sztywnosc". wlasnie pasuje to o tych wronach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie Kafe jest ok. Podszywy bywają fajne. Nie o nich pisałam.;) Bardziej mi chodzi o to, że na obu forach panuje opisane w wątku zjawisko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś miałam konto na wizazu
w sumie nie dziwie sie ze sie nudzą, jak laski maja po kilka tysiecy postów to już na pewno większość tematów wyczerpały :D ten tekst o gryzącej wyszukiwarce to mnie rozwalił, raz jedna dziewczyna zapytała o coś co było, to podrzuciłam jej kilka linków do podobnych tematów, obraza była bo zaśmiecam forum :D a ją wyszukiwarka nie pogryzie albo ktoś o coś pytał z niemca, to zaczęłam pomagać, ciach i zostałam objechana że tu sie zadań nie robi, a dziewczyna potrzebowała pomocy w dwóch zdaniach, nawet nie wiem czy do szkoły czy prywatnie laski są bardziej nadgorliwe niz modki, chyba zeby sie im przypodobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak chyba im się nudzi i aby nabić jeszcze kilk atysięcy postów piszą "idź do lekarza my tu nie jesteśmy lekarzami" albo na pytanie czy miała któras z was taki problem to niech napiszę coś bo chętnie wymienię się opinie a tu odpowiedź "nie spotkałam się z takim problemem" no to chyba nuda i nabijanie postów bez zrozumiania tematu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) tam bany powinny być za odpowiedź nie na temat:):):) co by nikt sobie postów nie mógł nabijac bezsensownie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) tam bany powinny być za odpowiedź nie na temat:):):) co by nikt sobie postów nie mógł nabijac bezsensownie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak tylko mnie jedna rzecz zsatanawia bo ja na wizazu jak go czytałam to nie widziałam żeby uciekali ludzie z kafe na wizaz ale odwrotnie tak bo ludzie z wizazu uciekają tutaj więc chyba tutaj jest lepiej skoro ludzie przechodzą z wizazu tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko ni e które negatywne tematy o wizazu bo jest ich więcej długo się zastanawiałam czy napisać tu ale muszę przyznac rację że wizaz to mało przyjazne forum mimo iż sama jestem wizazanką ale jestem obiektywna i zawsze co myslę to mówię tu mnie za to nie zbanują i dlatego byłam wizazanka bo juz nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MrsAguuu
łał... znalazłam normalne forum... :D Ok kilku lat byłam na wizażu, ze względu na tematy takie jak dermatologia, fotografia... Rzadko wchodziłam na te plotkarskie, ale raz nie wytrzymałam i napisałam coś "niemiłego". Jeszcze nigdy nie widziałam tak skondensowanej ludzkiej głupoty w jednym miejscu. Fałsz, chamstwo, kopanie leżącego - żmije kurwa, po prostu żmije. Przenoszę się tutaj, bo są fajni ludzie i trzeźwe spojrzenie na świat. Szkoda tylko, że takie miejsca nie są popularniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kattowa
Na wizaż założyłam konto mimo iż słyszałam, że są tam nie miłe babki. No i co? Prawda! Nie myślałam tak jak one, wyraziłam swoje zdanie i swój światopogląd i zostałam zbesztana. Ponadto, wmawiano mi słowa, których nie powiedziałam i traktowano jak kompletną idiotkę. Szczerze? To one żyją chyba w swoim własnym bajkowym świecie i jak coś jest inaczej niż one sobie wymyślą, to zabiją człowieka. Popier*olone są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kattowa
o super, i jeszcze chyba dostałam bana, a nic nie napisałam, ani jednego przekleństwa, super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up bo ciekawy temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety są cudowne i zjawiskowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różowe blond pustaki też mają prawo do posiadania własnego forum. Nikt nie każe wchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ban i ban Tam są same pustaki :) Portal dla debilek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i Zombie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlcia
Nie na każdym temacie i nie na każdym wątku ale rzeczywiście BARDZO CZĘSTO dziewczyny na wizażu są tak wyniosłe że aż się odechciewa. Trochę na tym forum przebywałam, nabiłam malutko postów bo głównie podczytywałam różne wątki ale to co dla mnie jest kompletnie durne i niezrozumiałe: 1. ktoś zakłada jakiś wątek, np opisuje jakąś swoją historię i użyje skrótu myślowego mówiąc o jakiejś sytuacji z chłopakiem czy coś i wtedy - POŁOWA LASEK zaczyna pisać w ogóle nie na temat i te teksty "dawno bym go pożegnała gdyby mi mój facet takie coś zrobił"/ "to byłyby ostatnie słowa które do mnie powiedział" a następne też zamiast na temat pisać to cytują ta laskę która napisała taką odpowiedź i "dokładnie, zgadzam się w 100%" i dają tą kiwającą głową emotkę xDDD 2. skrót TŻ XD Używane przez 16letnie dziewczynki xD 3. ukazywanie swojej wyższości pisząc pseudointeligentne teksty używając pseudointeligentnych słów xDD 4. olewanie i besztanie nowych użytkowniczek, te z największą ilością nabitych postów traktowane są jak vipy 5. gdy ktos zaklada temat i prosi o rade (np ostatnio widzialam post- dziewczyna pyrtala czy może iść ze swoim 15 letnim chłopakiem na swoja studniówkę- czy wg nich bedzie sie on umial dobrze bawic z jej rówieśnikami) to laski kilka stron pisały że to jest patologia - laska 18 lat i chłopak 15 i że na miejscu jego rodziców by z tym zrobiły porządek, że to jest przepaść, że czego ona chce od tego chłopca... Zaczęły sobie dawać przykłady na tym wątku takich związków z dużą różnicą wieku i po prostu wszystko było tak nie na temat... Z tej dziewczyny zrobiły idiotke, zbeształy ją równo aż mi było jej szkoda, podśmiewywały się z niej... Po prostu brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca obrzydliwości kobiet
takie są po prostu kobiece kobiety idiotki, złośliwe jędze, niszczące się wzajemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlcia
Aha i jeszcze te analizowanie czyjegoś związku z jednego zdania wyrwanego z kontekstu, złośliwości... Te baby są po prostu wścibskie i chamskie. Później ta osoba musi się tłumaczyć o co dokładnie jej chodziło i że wcale nie jest jej facet taki jak te laski po "wnikliwej" analizie uznały... Tragedia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemapisjoł
'gdy ktos zaklada temat i prosi o rade (np ostatnio widzialam post- dziewczyna pyrtala czy może iść ze swoim 15 letnim chłopakiem na swoja studniówkę- czy wg nich bedzie sie on umial dobrze bawic z jej rówieśnikami) to laski kilka stron pisały że to jest patologia - laska 18 lat i chłopak 15 i że na miejscu jego rodziców by z tym zrobiły porządek, że to jest przepaść, że czego ona chce od tego chłopca... Zaczęły sobie dawać przykłady na tym wątku takich związków z dużą różnicą wieku i po prostu wszystko było tak nie na temat... Z tej dziewczyny zrobiły idiotke, zbeształy ją równo aż mi było jej szkoda, podśmiewywały się z niej... Po prostu brak słów.' to to akurat jest bzdura marlciu czy jak ci tam. też czytałam ten wątek - i faktycznie - JEDNA dziewczyna, a właściwie kobieta pisała, że jej się to nie podoba i faktycznie dość dobitnie wyrażała swoje poglądy, natomiast reszta miała to gdzieś - i pisały jej, że jak kocha tego chłopaczka to może sobie z nim iść. nikt z nikogo nie robił idiotki, litości. na kafeterii też siedzi banda debili. i co? i gunwo, bo wszędzie znajdą się debile, w każdym miejscu w internecie i IRL, bo takie jest k***a życie. i na to nic nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem zalogowana na Wizażu,ale raz tam zajrzałam.Był tam temat,w którym kobieta opowiada,o tym,że miała aborcje i teraz tego żałuje.Została zjechana od góry do dołu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość visashanka
Wizaż jest fajny ;) nie wszystkie użytkowniczki są wredne i chamskie, owszem jest grono takich gdzie jedna coś powie, a reszta będzie potakiwać przez kilka stron albo będą się naśmiewać, ale jest też dużo pomocnych i miłych wizażanek. Gadamy na różne tematy, nawet się spotykamy czasem itd.:) Do kafe nie mam nic, wpadam od czasu do czasu zobaczyć co się tu dzieje, ale tam mam swoje miejsce w sieci, do którego codziennie zaglądam :D aaa i na kafe nie ma avatarów, a dla mnie to minus :P PS. nie jestem żmiją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepie tu,gdzie każdy każdego może strzelić gównem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FANKA WIZAŻU
kto nie potrafi się kulturalnie wypowiedzieć zostaje wyrzucony z wizażu i wchodzi TU,gdzie gówno miesza się z słowem. ciesze się,że macie,gdzie przebywac.świat bez WAS jest milszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też siedziałam kiedyś na wizażu... Chyba całe 2 godz. Jakoś mnie nie przekonuje ta nadęta atmosfera. Kafeteria to ma swój urok, można bluzgiem rzucić, podszywy bywają rozkoszne, możesz 1000 raz zadać pytanie które już było i nikt nie każe ci użyć wyszukiwarki, uwielbiam prawików i ich żale, ciekawe prowo, kontrowersyjne tematy, na pomoc wbrew pozorom również można liczyć i powymieniać poglądy, ale wchodzę tu głównie dlatego, że jest tu tak z***biście zabawnie :D wizazanki ktore tak boli widok slowa k***a moze ogarnęłyby uroki kafeterii gdyby powyciągały kije z d*p i ćwiczyły mózgi zamiast mięśnie palcy u stóp trololoo bo przecież muszą być idealne dla swojego TŻ hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dumna była tak zwana wizaznka
Byłam użytkowniczką tego forum, ale zauważyłam, że "wizażanki" tam wpadają z furię jak ktoś komuś dobrze doradza. One same wkręcają przeważnie, co zrobić z włosami a dziewczyny słuchają ich i wracają z płaczem tam pytać dalej o porady. Czyż to nie jest straszne? Dlaczego tak się dzieje? Podobnie dzieje się, kiedy chcesz zapytać o coś na czym ci zależy, by otrzymać odpowiedź w miarę szybko a temat był u nich wałkowany w tysiącach postach, które są w archiwum i jedyne co otrzymujesz to link do tych postów. Biedna pytająca MUSI przebrnąć przez stos wiadomości (niekiedy zajmuje to kilka dni), aby znaleźć odpowiedź na swoje pytanie. Dlaczego? Ponieważ takie osoby zakładające nowe posty z pytaniami są leniami wg owych "wizażanek"!!! TAK, dokładnie tak jest, nawet jest to napisane w regulaminie. Wielkie "wizażanki" królowe nie odpowiadają na omawiane już tematy i pytania. A jak już są odpowiedzi to są to ZŁE rady! Po co to? Aby tylko "wizażanki" hrabiściny miały ładne włosy a wchodzące na ich forum traktowały je jako "święte źródło wiedzy" zaś one same traktują nowych użytkowników jako głupie, naiwne dziewuchy, którym dobra porada nie zostanie udzielona, DOPÓKI nie udowodni się, że przeczytało się wszystkie, ale to dosłownie wszystkie wątki na forum! W dodatku, tylko "grono" na tym forum otrzymuje odpowiedzi. Jeśli jesteś początkująca tam, nie licz na odpowiedź, JESTEŚ JAK POWIETRZE. Jesteś, ale cię nie widać. I to tyle. Tak samo jest z KWC i ich opiniami. Najgorsze produkty mają średnie powyżej 4 a najlepsze poniżej. CO za miejsce! Ostatnio zostałam tam zbanowana, bo tego chciałam. Nie chciałam być już częścią tego zakłamanego, okropnego, wrednego, badziewnego miejsca! Teraz myślę nad założeniem własnego forum o włosach, gdzie każdy będzie mógł dowolnie zakładać nowy post jeśli poszukuje odpowiedzi na swoje pytanie bez obawy, że zaraz ktoś im każe czytać całe forum i że ich pytanie zostanie usunięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×