Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość drpsychologii

Byłem na wizaż.pl żeby sprawdzić swoją teorię że baby to żmije i rzeczywiście

Polecane posty

Gość jaasssasne
nie ma sensu tutaj ich przekonywać, bo na kafeterii przesiadują zakompleksieńcy, którzy wiedzą, że na innych (mocno moderowanych) forach długo by miejsca nie zagrzali, bo to po prostu nie ich poziom. Wielu nie umie tutaj sklecic jednego zdania bez wulgarnych obelg. O podszywach i chamskim nabijanu się z innych użytkowników, nawet nie ma co wspominać. Nikt o zdrowym umyśle nie przyjdzie tu po poradę czy się wyżalić. To nie to miejsce kompletnie. Dlatego siedzą tu tylko tacy, którzy siedzą. To mówi o nich wszystko. To jest czysty kompleks i tyle. Taki sam jaki mają robotnicy wobec przedsiębiorców czy uczniowie zawodówek wobec tych po studiach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteria to chlew
& szambo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruweiorupq
jedyna rzecz tak naprawdę, której nie jestem w stanie zdzierżyć na wizażu (a często tam zaglądam) jest słynny TŻ jak się powtaża w kilku postach (np. dobra idę zmyć odżywkę z łosów bo mój TŻ za chwilę przychodzi:) ) to mnie nosi, co to za twór te TŻ? kto na to wpadł? wszędzie dziewczyny piszą chłopak, partner, mąż, ale tam NIE "mój TŻ"! co za bezsens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruweiorupq
oczywiście powtaRZa, sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko tam.;) W realnym świecie zjawisko występuje... głównie za plecami atakowanej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaasssne
Skrót "towarzysz życia" to akurat bardzo dobry pomysł, napiszesz TŻ i masz spokój, nie musisz uściślać, czy to mąż, czy konkubent czy cholera wie kto. Wiadomo, że to osoba, z którą jesteś w związku. I tyle. O co ten jazgot ? Poza tym nie ma obowiązku używać tego skrótu, jak chcesz pisać mąż, to piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,Nawet nie da się poznać, czy rozmawia się z ludźmi dorosłymi, czy niedojrzałymi dzieciakami, bo aż dziwne, żeby ci drudzy byli wszędzie. Ba, kilka lat temu bywałam na czatach, to na tych dla nastolatków panowała większa kultura, niż jak się weszło na te dla dorosłych.'' Święta prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaasssne
dobrze, że faceci na siebie nie gadają za plecami i nie kopią pod sobą dołków :D Pracuję w męskim zespole to dobrze wiem co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja napisałam, ze faceci nie? Poza tym, co? Próbujesz mnie teraz zażyć?;) Jeśli tak, to idealnie sobą potwierdzasz występujące zjawisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na marginesie, myślę, że faceci mniej. Przynajmniej z moich doświadczeń, to wynika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na wizazu i z tamtąd uciekłam. Zbesztali mnie tam jak napisałam coś co się nie spodobało. To jest beznadziejne forum nawet własnego zdania nie można napisać bo mnie od razu opluli jeden różowej żmii. Ktoś dziś napisał tam wątek o tym że te wizazanki to snobki i powtwierdzam to są snobki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gacie Dziadzia Adolfa
Wizaz to dno i cztery metry mulu. one sa wszystkie tak idealne, maja idealnych tż-ów, 15 kierunków studiów i pracuja za 10000zł, a jak ktos ma inne zdanie, to zjedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gacie Dziadzia Adolfa
TŻ = tępy żul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uderz w stół a nożyce się odezwą Patrzcie ile snobek się odezwało z wizazu :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wizaazanki takie kulturalne a przyleciałay na swoich miotłach porządnośći i tu nabluzgały a gdzie ich kultura no no tego się po was nie spodziewałam :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co tam. Tu też prawdziwe kobiety siedzą. Jedna od 1.5 roku lata za mną po całej kafe i notuje co pisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś miałam konto na wizazu
początkowo to forum wydawało mi sie fajne, ale jak miałaś inne zdanie niż reszta to zaczynała się nagonka na twoja osobę, tak że aż odechciało mi się tam wchodzić raz napisałam ze nie kupuje ciuszków w pepco dla dziecka bo badziewna jakość, jak na mnie naskoczyły, normalnie obraza stanu przez 5 stron sie ekscytowały :D hehee pointą wizazu jest jeśli wejdziesz między wrony, musisz krakać jak i one :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie tu na kafe były wojny zwolenniczek zupek gotowanych osobiście ze zwolenniczkami zupek ze słoiczków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowa lala z Wizażu:)
Myślałam że tu siedzą dorośli ludzie z którymi można prowadzić dialog ale niestety nie, teraz już widzę że większość jest tu faktycznie zakompleksiona potwornie i plując na kogoś lepiej się czuje :D Radzę poczytać sobie wątki na Kafeterii i porównać z Wizażem, może jak ktoś będzie na tyle odważny zobaczy że niczym się nie różnimy. No ale lepiej kogoś obrażać i płakać że "na Wizażu źle mnie potraktowali" Dorośnijcie(niektórzy, bo mniemam że nie wszyscy są tu tacy):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kiedyś miałam konto na wizazu" Masz 100% rację tam tak jest. Jesli się sprzeciwisz na wizazu i napiszesz że masz inne zdanie to od razu obelgi lecą. Są strasznie zarozumiałe, nie można zwrócić im uwagi bo rozpieszczone dzieciaczki od razu podnoszą głos, że ktoś może im się sprzeciwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka specyfika tego forum. Kiedyś czytałam, że jakaś laska napisała o swojej chorobie nie znam się więc nie będę pisac dokładnie żeby głupot nie wypisywać ale napisała, że przez tą chorobe nie może mieć dzieci i też nie chce ich mieć. A laska jej odpisała, że się nie musi martwić bo w tej chorobie można mieć dzieci. Laska wogóle nie zrozumiła, że ona kategorycznie pisała we wcześniejszym poście, że nie chce mieć dzieci a laska ją pociesza, że napewno będzie mogła je mieć. Generalnie nawet nie potrafią rozumieć tego co czytają a jak się zwróci uwagę to by każdego pozabijały. Nie rozumieja tekstu pisanego i są zarozumiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli wychodzi, że na wizazu siedzą dzieci co nie rozumieją co czytają...wiele takich przykładów mogłabym podać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę jeszcze coś napisac Nawet ludzie którzy zakładają wątek na wizazu od razu zaznaczają żeby im inne wizazanki nie pisały tekstów typu idź do lekarza i piszą "proszę nie piszcie żebym poszła do lekarza bo już jestem umówiona tylko chciałam zapyatć czy ktoś tak miał" i wiele innych żeby ludzie nie pisali głupot tylko rzeczy na temat i nie drwili z problemów. no ale to jest wizaż i wymądrzanie się głupiutkich panienek czętsto nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, a na kafe tego nie masz? Po co po wizażach szukać?;) Na różnych forach pisałam. Na wizażu też. W poziomie jadu i protekcjonalnych, prymitywnych odzywek, kafe wiedzie prym.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj jedna osoba napisze cos głupiego i reszta to olewa a na wizazu przez 5 lub 10 stron będą jedną wypowiedź obrzucać obelgami i się naśmiewać jak lawina dla mnie wizaz to jedno wielkie śmierdzące bagno trzeba uważać bo można wpaść w kupe:)i ban:) a tu nie zastanawiam się nad doborem słów czy przypadkiem nie napiszę plolitycznie niepoprawnego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×