Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość drpsychologii

Byłem na wizaż.pl żeby sprawdzić swoją teorię że baby to żmije i rzeczywiście

Polecane posty

Gość IMO12391
Chyba się przejdę na ten Wizaż. Zobaczymy czy mnie - Super Krasnala tam zbanują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thhjfdnhd
Idioci łażą po forach i szukają tam kolegów i koleżanek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Śmieszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz im że są idiotkami i poadj linka pośmiejemy się jak lale będą się wściekac:) czekamy:) ale bedzie zlew:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie fora są przerażające. Wchodzi człowiek, czyta, próbuje rozmawiać, ale co chwilę padają obelgi, wulgaryzmy, wyzwiska. Dlaczego? Bo ktoś miał inne zdanie. Ludzie nie potrafią kulturalnie rozmawiać. Nawet nie da się poznać, czy rozmawia się z ludźmi dorosłymi, czy niedojrzałymi dzieciakami, bo aż dziwne, żeby ci drudzy byli wszędzie. Ba, kilka lat temu bywałam na czatach, to na tych dla nastolatków panowała większa kultura, niż jak się weszło na te dla dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mloda styczniowa Ja też się z tym spotkałam na wizazu i nawet nie zdążyłam sie zarejsetrować bo od samego czytania mnie wstręt ogarnia do tego plugawego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wchodzę na wizaz i dziewczyna zadaje pytanie typu może ktoś tak miła jak ja i wie co to może być? a tam jakaś głupiutka laska odpowiada my nie jesteśmy lekarzami i nie postawimy ci diagnozy albo wyszukiwarka nie gryzie. Jak czytam takie odpowiedzi to mnie szlag trafia jakie uczynne wizażanki-puste różowe bździągwy tam są....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ elaelaela Ja się z tym spotkałam tu i na różnych innych forach, bądź tam gdzie ludzie mogą komentować. Gdziekolwiek różni ludzie mogą wyrażać swoje opinie, tam mamy nie tyle kłótnie, co wyzwiska i obelgi. To jest przerażające. Co do wizażu, to takie bardziej zamknięte (choć ogólnodostępne) forum i stąd kółka wzajemnej adoracji tępiące nowych. Zresztą, jak kobiet jest za dużo w jednym miejscu to też źle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem po co takie głupie odpowiedzi ludzie dają chyba żeby sobie nabić postów dla prestiżu-snobizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem po co takie głupie odpowiedzi ludzie dają chyba żeby sobie nabić postów dla prestiżu-snobizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem cieta na wizaz bo moja sąsiadka ma tam konto i kiedyś przyszła do mnie się wyżalić jak ją tam potraktowali. Dziewczyna już tam chyba nie wchodzi. Ale mam pomysł może ktos kto ma konto może napisać im watek że są głupiutkie różowe puste lale. To się posmiejemy bo mam ochotę się zemścić na tych snobkach za moją sąsiadkę. Pamietam, że się nieźle wściekła po tym jak ją tam wyzwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tam zbanowali na stałe i tez tam nie zagladm ale pomysl z napisanie watku na wizazu i ich osmieszenie podoba mi sie tez ich nie lubie a chetnie posmialabym sie z nich:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafowizazanka
elaelaela >> sorry ale pierdolisz :P mnie nie raz ktos naublizał na kafeterii a nie chodze i nie mszcze sie na wszystkich uzytkownikach :D na wizazu jest duzo wieksza kultura niz na kafe wiem bo udzielam sie na obu forach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhhg
nie widze zadnego watku na wizaz.pl aby laski sie klocily cos zmyslacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oprocz przesiadywania na
wizazu i kafeterii masz jeszcze jakieś zajęcia, że tak sie podniecasz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wizazu powstal watek o was
kafeteriuszki:D:D http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=676200 kilka cytatów na wasz temat:D winter76 Co do moderacji, jest taka jaka jest, jak komuś nie odpowiada to może iść gdzieś, gdzie słowo na k czy ch jest normalką np kafeteria. monyczkaaa A tak poważnie, na kafeterii uważają nas za snobki, a my twierdzimy, że kafeteria to jeden wielki syf, gdzie każdy w każdego rzuca kałem kasztanka3 Szkoda, że ten kafeteryjny wątek taki krótki, dowiedziałabym się o sobie czegoś więcej, niż, że jestem pustą różową bździągwą i snobką, w końcu człowiek uczy się przez całe życie agniesikk Witamy w świecie stereotypów Co do kafeterii, to przeciez tez krąży obiegowa opinia na wizazu i nie tylko, że to syf. Pisze "nie tylko", bo nawet mój facet się nabija z tego forum, także w internetowym światku K. ma straszna opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafowizazanka
nie nie mam, jestem nolifem :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhhg
dla mnie czy kafeteria czy wizaz, nie ma roznicy laski, ktore tworza kolka adoracji w sieci, ustalaja jakies hierarchie w cyber sieci to porazka XXI wieku... zycie prawdziwe toczy sie poza komputerem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowa lala z Wizażu:)
O, widzę że tutaj zebrały się ludzie którym Wizaż się nie spodobał a może raczej Ci którzy nie mogą się tam odnaleźć. Faktycznie tutaj nie plują jadem i są wszyscy przemili, kompetentni i przesympatyczni:D Może zamiast pluć jadem trzeba posiedzieć na Wizażu i coś mądrego poczytać, popisać a nie przytaczać tutaj tylko wątków o pochwie a nawet gdyby to nie pomyśleliście że ktoś może mieć problem z pochwą? Odpowiadamy często że przeglądarka nie gryzie bo po 1 to bardzo przydatna rzecz a po 2 wyobraźcie sobie że przychodzi setka nowych osób i zakłada nowy wątek, milionowy wątek o temacie który już istnieje i są tam odpowiedzi na dręczące pytania i wystarczy poszukać ale co?nikomu się nie chce bo i po co:) Fajnie jest wszystkich wrzucać do jednego wora co?jakżesz to podnosi samoocenę niektórych ;) elaelaela A nie zastanawiałaś się dlaczego Twoja sąsiadka została źle potraktowana wg Niej oczywiście?a może słusznie bo napisała coś obraźliwego np? Wizaż to takie samo forum jak inne, wcale nie "zamkniete" każda z Wizażanek była kiedyś "nowa" i jeśli ktoś znajdzie swój wątek i będzie normalny to dobrze się tam bedzie czuł. Wchodzą tam różni ludzie od kretynów do fajnych, dokładnie tak jak tutaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienormalna o! .....
Normalny - właśnie, jak ktoś coś powie "innego" niż większość - czyli nienormalnego, jest z miejsca wypierdalalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowa lala z Wizażu:)
nienormalna o! Rzuć przykładem bo tak to mozemy do rana gadać.najlepiej w próżnię coś napisać. Poczytaj kafeterię czy tutaj też tak różowo jest;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowa lala z Wizażu:)
Widzę że dla Was najważniejsze jest słownictwo a dlaczego nie napiszesz całego słowa tutaj tylko je gwiazdkujesz?czyżby na Waszym forum nie można kląć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaasssasne
Żal wam duupy ściska, bo na wizażu nie ma podszywów :D Byście sobie cieniasy pohasali, ale się nie da :( Bardzo dobrze, że jest wyszukiwarka i się do niej odsyła leniwców, którym nie chce sie włożyć trochę wysiłku i najpierw samemu poszukać informacji na jakiś temat, zanim zacznie się zawracać tyłki innym. Dzięki temu nie ma tam takiego bajzlu jak tutaj, gdzie powstaje parę takich samych wątków dziennie. Kafeteria to forum dla życiowych przegrańców, nie wiem jak można mieć tutaj stałego nicka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowa lala z Wizażu:)
Tak na serio to się zastanawiam czym różni się Kafeteria od Wizażu? Bo ja nie widzę różnicy. Forum jak forum, na jednym i na drugim jest tysiąc wątków o różnych tematach i kazdy znajdzie coś dla siebie i na obu jak ktoś jest niekulturalny i obraża innych jest usuwany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizażanka
Dziwne, ale ja udzielam się na wizażu od kilku lat i zdarzyło mi się nieraz napisać coś innego, co nie zgadzało się z poglądami innych wizażanek i jakoś nie zostałam wywalona. Dziwne... Weszłam na ten wątek i po prostu mam dość... Jeżeli wy uważacie, że na wizażu jest brak kultury, to nie wiem, czym jest ona dla was. Przeczytajcie ten wątek. Pełno jadu i wychodzi na to, że to wy jesteście żmijami. Nie oskarżam, ale fakty mówią same za siebie. Przeczytałam tylko te dwie strony i już mi się odechciało. Według mnie wizaż jest na wysokim poziomie i to przez waszych ZNIENAWIDZONYCH moderatorów. Nie ma tam przekleństw, obrażania. Moderatorzy pilnują wszystkiego. Plus nie ma tysiąc pięćset wątków na ten sam temat o to wszystko dlatego, że używamy WYSZUKIWARKI. I nie wiem, co wam przeszkadza, że tam są wątki o dietach, urodzie, pochwach czy trądziku. Jak sama nazwa wskazuje, jest to forum DLA KOBIET. Każda kobieta znajdzie tam coś dla siebie. Czy to o gotowaniu, czy o dzieciach, czy o dietach, czy pielęgnacji cery. I wierzcie mi, znam się z wieloma wizażankami i nie powiedziałabym, że są to puste, RÓŻOWE (!) pustaki... Przepraszam, ale ile znacie kobiet, które dbają o siebie? I co, wyglądają jak Jola Rutowicz? Przepraszam, ale poczytałam kilka wątków na kafeterii i mnie osobiście przeraża brak kultury na tym forum i brak reakcji moderatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizażanka
co do wypowiedzi jednej pani, która obraziła się na wizażanki, które odpisały jej, że nie są lekarzami i nie mogą jej powiedziec co jej dolega- osobiście udzielam się na wątku ginekologicznym i nieraz jedna użytkowniczka napisała, że czuje swędzenie i jest zaczerwieniona w okolicach intymnych i obrażenie, że nie chcemy jej powiedziec co to jest... Przepraszam bardzo, ale taki ogólnikowy opis nic nie daje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×