Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alicja rogozinska

dam pracę od przyszłego tygodnia pilne

Polecane posty

Gość alicja rogozinska

szukam do opieki nad moja matką 78 staruszka ktora zostala sama w polsce a my jestesmy za granicą. mama zlamala noge i wymaga opieki min 12 tygodni z czego 6 tyg nie moze chodzić szukamy ani do sprzatania prania gotowania zakupy zapewniania towarzystwa w godzinach 8:00-20:00 6 dni pn-sobota potem zajmuje sie mama wnuczek ktory studiuje i po studiach moze od 20stej z mama mieszkac. oferujemy 1400 zł miesiecnie na ręke chętne osoby pisać na maila cv+ referencje alicja.raczynska@ hotmail.com wymagamy osoby odpowiedzialnej z doświadczeniem i wysoką kulturą osobistą miejsce pracy POZNAŃ ul. Garbary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fepihgpinf[ojdrfogjs
praktycznie dwa etaty i 1400zł na rękę :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bura sucza
10 godzin dziennie 6 dni w tygodniu i taka marna kasa?weź się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre dobre 12h na dobe, sprzatanie gotowanie, pewnie jeszcze weekendy tez pracujace. i jeszcze doswiadczona.... niezla pensyjka. daj no spokoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja rogozinska
przeciez to nie jest praca w fabryce przy tasmie- zajmowanei sie chwile i mozna sobie usiasc obejrzec z mam tv wypic herbatke- chodzi tylko o obecneość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja rogozinska
pani konkubino prosze sie zajac swoim ciapatym mezem a nie krytykować. ja szukam kogos zeby sobie dorobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plethora of laughing
ale ty jebnieta jestes... pekam ze smiechu ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plethora of laughing
ale ty glupia jestes. pekam ze smiechu ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja rogozinska
o higiene mama dba sama- do lazienki dojdzie dlatego o tym nie pisalam chodzi o zakupy zrobienie jedzenia dotrzymanie towarzystwa poczytanie ksiazki rozmowa ogarnac mieszkanie podlac kwiaty wyjsc z psem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorobić sobie? chyba zarobić się :o żenada, jak można komus tyle płacić za cały dzień roboty? sama sobie zapierniczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plethora of laughing
kobieto, glupioch szukasz? sama zapierdalaj za 1400zl!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja rogozinska
bitego 12 godzin nikt tez nie kaze siedziec- mozna wpasc na 3 godziny zrobic co swoje isc na miasto wrocic dac obiad potem ogarnac pozmywac przyjdzie wnuczek isc do domu, za te pieniadze na reke nikt nie chce dorobic sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plethora of laughing
co z ciebie za corka ze matka sie nie zaopiekujesz? a tylek to ci 1o lat podcierala!!!!!!!!!!!!!! ale wyrodna corka!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plethora of laughing
WSTYDZ SIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja rogozinska
tak tak podszywaja juz sie pode mnie podobno w polsce bezrobocie ale pracowac sie nikomu nie chce widac- brac pieniadze za darmo darmozjady. licze ze do jutra sie znajdzie jakas pani /dziewczyna czekam na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierw piszesz ze 6 tygodni nie moze choodzic a potem ze sama zapewni sobie hgiene? a jak? najpierw piszesz ze pranie sprzatanie i inne sprawy a potem ze ma zapewnic samo towarzystwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plethora of laughing
HA HA HA HA HA ROZSMIESZYLAS MNIE DO LEZ KOBIETO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bura sucza
i jak sobie wyobrazasz godzenie tej pracy z jakas inna jak co chwile trzeba wpadac do twojej matki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plethora of laughing
A CO SUKO MYSLISZ? ZA 1400ZL TO SOBIE SAMA PRACUJ!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 33 lata i dopiero
dajcie spkój,to provo wczoraj juz tu pisała o tej pracy. mieszkanie za 2800 wynajęłaś autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja rogozinska
przebywamy na kontrakcie za granica- gdybym mogla to bym przyjechala. wnuczek jest na miejscu i sie opiekuje ale zaczyna mu sie szkola i w trakcie cajec czy wyjscia na impreze ktos musi sie mama zajac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plethora of laughing
CZEGO TO JUZ LUDZIE NIE WYMYSLA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracowac za te pieniadze to tak, ale po 8 godzin dziennie.. powinnas podniesc stawke tak do 2 tys. czy to tak wiele dla kogos kto mieszka za granica? zapewnie sama zarabiasz kilkakrotnie wiecej.. no i to jest tylko 3 miesiace przeciez. chociaz wiedzac jaka jest sytuacja w polsce na pewno kogos znajdzie za te 1400..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorobic to mozna
po godzinach a tu trzeba kiblowac 12 godzin . 1400 ok ale euro , ja za tyle pracuje . Ogarnij sie glupia babo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×