Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alicja rogozinska

dam pracę od przyszłego tygodnia pilne

Polecane posty

Gość Marcepanowa......
nie bede wskazac ja potrzeby ciaglej nie mam jak ty kurtyzana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja rogozinska
jednakze dziekuje za zainteresiwanie- stawiam jeden warunek- nie tolerujemy w domu zlodziejstwa i alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcepanowa......
plenerowa nie zalapiesz sie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja rogozinska
wlasnie kogos takiego szukam jak ta pani ze zdjecia z linka- jestes zatrudniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie bede wskazac ja potrzeby ciaglej nie mam jak ty kurtyzana" no i tez dlatego twoj maz przychodzi do mnie, ty go nakarmisz, ty mu skarpetki wypierzesz, jak dla mnie to uklad idealny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcepanowa......
przynajmniej to ty jestes dziwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcepanowa......
tobie wystarczy byle co kupic i juz jestes gotowa. nie masz wymagan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1500 brutto
Co ważne, umowy zlecenia i umowy o dzieło nie mogą mieć cech umów o pracę to znaczy wykonywania zadań wyznaczonych przez pracodawcę pod jego kierownictwem w miejscu i czasie przez niego wyznaczonym. Należy również pamiętać, że umowa zlecenie jest regulowana przez Kodeks cywilny a nie przez Kodeks pracy, jak to jest w przypadku umowy o pracę. 1. Przez nawiązanie stosunku pracy pracownik zobowiązuje się do wykonywania pracy określonego rodzaju na rzecz pracodawcy i pod jego kierownictwem oraz w miejscu i czasie wyznaczonym przez pracodawcę, a pracodawca - do zatrudniania pracownika za wynagrodzeniem. 11. Zatrudnienie w warunkach określonych w 1 jest zatrudnieniem na podstawie stosunku pracy, bez względu na nazwę zawartej przez strony umowy. 12. Nie jest dopuszczalne zastąpienie umowy o pracę umową cywilnoprawną przy zachowaniu warunków wykonywania pracy, określonych w 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja rogozinska
Mama lubi dobre ciasta.Mam wszelkie blachy na serniki i muffiny oraz książkę kucharską,ale warto jakby kandydatki umiały piec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no za wiele to on nie moze mi kupic, chociaz sie stara chlopak, ostatnio przyniosl pudelko czekoladek z tesco.. tylko chyba mu nie starczylo na maszynke do golenia bo mnie strasznie podrapal... wiesz gdzie.. takze przypilnuj chlopa lepiej.. tymczasem ide. ciao!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popierdoliło ci się w tym ...
... saganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singeleiv
jak lubi ciasta to czy spasiona jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolina
ja zalatwiam prace we wloszech dla opiekunek do osob sarszych w okolicach mediolanu. biore 165 euro za miesiac. mam na imie ewa oto moj nr tel. +39 3356920716.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×