Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anastera

zakochalam sie w facecie po 30, ktory mnie nie kocha

Polecane posty

Gość anastera
oj zle sie zakochalam, moze facet po 30 nie jest dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciekmalenczukk
ten twoj 30latek to debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny facet po 30 stce =
= skrzywiony psychicznie twoj to jakis mamisynek i egoista, uciekaj od niego i poszukaj wsrod rowiesnikow! zapamietaj, ze straszy nie oznacza dojrzalszy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastera
to prawda, to maminsynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastera
ale jak to poszukac wsrod rowiesnikow, skoro ja preferuje straszych... oj ciezkie jet zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lifelifelifelife
znajdziesz, wystarczy chciec, wykop tego dziada!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345pgkjutirfkj
poszukaj lepszego faceta dziewczyno, on cie nie szanuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastera
a ja myslalam, ze bedzie to moj jedyny do konca zycia juz :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ty jestes głupia przepraszam ty jestes tempa jak but z lewej nogi i na dodatek naiwna facet 9 lat starszy nie mający rodziny mieszkający z Mama albo cię oklamuje albo jest taka niedorajda życiową że żal dupe ściska obstawiam to drugie kobieto obudzi się życie to nie bajka gdzie wszystko jest piękne i kolorowe zrozum to albo żyj w zaklamaniu że ten niedorajda cię kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"preferuje starszych" kurwa ogarnij się starszy to może być 3-4 lata a nie kurwa 9lat to już jest podstarzaly nie starszy ja pierdole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastera
Nie jestem naiwna. Chcialabym, zeby mnie pokochal, zmienil sie... wczoraj mial do mnie przyjechac, ale znalazl wymowke i jeszcze oznajmil, ze jest to moja wina...a ja czekalam, wystroilam sie itd. Zly nie jest, jest bardzo opiekunczy, slodki, ale jest egoista i okropnym maminsynkiem...a on nie widzi problemu, ze z mama robi zakupy, ze z mama jezdzi di pracy, ze 60letnia mame wozi na aerobik... takich przykladow to ja moge dac wiele... juz stracilam, ze znajde w ogole jakiegos faceta, ktory bylby calkwicie w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demeterrrrrrrr
pamietaj, maminsynki i egoisci to najgorsze to istnieje na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beztlenowiec to ja
z maminsynkiem malzenstwo jest do bani... on nigdy sie nie zmieni, bedzie zawsze na I miejscu stawial mame a nie Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastera
Wiecie, 2 tygodnie temu mielismy spedzic razem weekend, ale nie bo musial z rodzicami pojechac na festyn do Zielonej Gory...bo rodzice chcieli a on najwidoczniej nie potrafi im odmowic. Wiec pojechali na festyn a ja caly weekend spedzilam w domu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurekkkka
o ja...doprawdy? on nie jest normaly.... 32 lata a z rodzicami na festyn jezdzi a dziewczyna w domu sama spedza weekend.... cos tu mi nie gra... to jakis idiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastera
niestety to jest chyba prawda :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze typy facetów 1) damski bokser 2) pijak 3) maminsynek lub kombinacja tych trzech. Pomysl, że przez kolejnych 20 lat bedziesz tak żebrac o miłośc i pójście na kolacje bez mamuśki... albo i dłużej, jeśli jej sie w przyzwoitym czasie nie zemrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastera
Ale jego mamusia ma jeszcze meza, wiec po slubie wprowadze zmiany i niech wybiera: ja albo mamusia!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×