Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wodospad :)

Wiesz czemu kobietę nie złapiesz na zdradzie?

Polecane posty

Bo nie sypiają z pierwszym lepszym jak to robią faceci. Kobiety w realu częściej zdradzają swoich facetów. My zaś częsciej zdradzamy je wirtuanie. Mylę się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAWDA//
Prawda, coś w tym jest. Weszłam na pomarańczowy kolor bo znają mnie tutaj a nikomu nie powiedziałam o zdradzie bo sama jestem przeciwniczką zdrad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bądź otwarta i wejdź na czarnym nicku i się wypowiedz. Nikt tu nie będzie jeździł po Tobie ;) tu są kulturalni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolinka6
No tak.Zaufany znajomy.Racja.Przypadkowy odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety ponoć mają ten 6 zmysł i potrafią wiedzieć kiedy facet je zdradza. Jednak dobrze napisałeś, robią to w białych rękawiczkach i potrafią udawać w domu, że nic się nie stało. A najlepsze jest jak facet się dowie o zdradzie i jej o tym mówi to one wtedy mówią że miały zamiar to zrobić tylko potrzebowały czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolinka6
Albo idą w zaparte,że to nie prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo to też jest prawdą. Jaaaa? no coś ty. nigdy w życiu. Jednak zdrda jest zdradą. To boli. Więc skoro oczy nie widzą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolinka6
Sercu nie żal i ja się tego trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"... do niczego się nie przyznawaj, złapią cię pijanego w samochodzie, to mów, że nie piłeś, ... spodnie, a jak cię złapią na kradzieży za rękę, to mów, że to nie twoja ręka." - Młode wilki Ze zdradą jest podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolinka6
Tylko najgorsze jest to że jak kobieta zdradzi to dziwka a facet playboy.Czyż nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolinka6
Ok.Ja zdradziłam raz i jak to nazwać? Nie potrafiłabym się bzykać byle z kim i byle gdzie ale jednak zdradziłam.Więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc jesteś kobietą co zdradziła. Nie szukaj by ktoś Cie wyzywał. dziwki biorą kasę i robią to z pierwszym lepszym. ładnie to można nazwać: cudzołożnica. No nic na dziś się pożegnam. Miłego wieczoru pożyczam :) Jak coś to na emila zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolinka6
Victor Ja też nie jestem zwolenniczką zdrad.Pisałam że dałabym sobie rękę uciąć a jednak. Tylko w tym wszystkim straciłam do siebie szacunek bo póki tego nie zrobiłam to dla mnie takie kobiety były szmatami a wychodzi teraz ze jetem jedną z nich. I mówią że jak zdradzisz raz to na tym się nie kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolinka6
Ja zdradziłam po raz pierwszy i nie prędko o tym pomyślę bo na prawdę żle się z tym czuje.Mam wrażenie że wszystko spieprzyłam.Ne powiem mojemu ale jak z tym żyć.Nikt nie zasługuje na coś takiego.A związek po zdradzie to nie związek nawet jeśli ta druga osoba nie wie.Nie mam zamiaru go dalej zdradzać.Zostawie go jak mi znowu odbije.Jakbym nie była pod wpływem to nic by się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po facecie zawsze widać jak idzie gdzieś do koleżanki. Zaczyna spędzać więcej czasu w łazience a wcześniej tego nie robił. Kobiety tam spędzają więcej czasu i zawsze się stroją. Tak więc przez to mamy bardziej zaślepione oczy bo wydaje nam się że wszystko jest OK. Jeżeli się spędza dużo czasu ze sobą, tu mam na myśli mieszkane razem to ciężko jest się wyrwać na spotkanko i trzeba mieć dobrą wymówkę. Przeważnie są to delegacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci częściej wpadają, bo po prostu kobiety są sprytniejsze i już. A co do wypierania się w stylu 'nie moja ręka' to bardziej domena facetów. Kobiety rzadziej to robią. Po prostu kończą związek i idą do kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×